اولین دوره آموزشی

آغاز اولین دوره آموزشی آکادمی فراگستر از ۲۵ دی ماه

آکادمی فراگستر با هدف ارائه خدمات آموزشی بهتراقدام به برگزاری یکسری دوره های آموزشی کاملا رایگان در حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها نموده است.

شروع دوره‌های آموزشی رایگان آکادمی فراگستر در زمستان ۹۵

شروع دوره‌های آموزشی رایگان آکادمی فراگستر در زمستان ۹۵

به گزارش روابط عمومی، آکادمی تخصصی فراگستر با هدف ارائه خدمات آموزشی بهتر به عموم علاقمندان و همچنین ارتقای سطح رضایتمندی کاربران مشتری خود، اقدام به برگزاری یکسری دوره های آموزشی کاملا رایگان در حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها نموده است.

فراگستر در جمع شرکت های دانش بنیان قرار گرفت

فراگستر در جمع شرکت های دانش بنیان قرار گرفت

شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر پس از طی مراحل لازم و احراز شرایط مشخص شده در شاخص های «آیین نامه تشخیص شرکتها و موسسات دانش بنیان»، به جرگه شرکت های دانش بنیان پیوست.

sharifi-mehdi2

چشم انداز و رویکردهای آتی فراگستر در گفتگو با آقای مهندس مهدی شریفی

روابط عمومی فراگستر گفت و گویی با مهندس مهدی شریفی، مدیر فروش و عضو هیأت مدیره انجام داده است. در این گفت وگو به مباحثی همچون پیشینه فراگستر، اهداف و ماموریت های آن، محصولات و نرم افزار های ارائه شده توسط این شرکت، وضعیت متخصصین و محیط کاری فراگستر و همچنین چشم انداز و رویکردهای این شرکت پرداخته شده است. این گفت و گو که در ادامه آن را میخوانید با هدف شناخت بهتر برند فراگستر و محصولات آن در کشور و همچنین پی بردن به نگرش ها و راهکارهای موفقیت ایشان در این مجموعه است. ضمن قدردانی از ایشان بابت همکاری و مساعدتشان در این گفت و گو، شما را به خواندن این مصاحبه دعوت مینماییم.

اهمیت رایانش ابری در توسعه اتوماسیون های اداری

اهمیت رایانش ابری در توسعه اتوماسیون های اداری

سازمان ها برای بهبود فرایند کاری خود و استفاده بهینه تراز از منابع،سامانه های مختلفی را در ساختار خود اجرا می کنند تا به کمک آن بتوانند ضمن تسهیل کار خود باعث اثر بخشی بیشتر در سازمان شوند .

جدید
دیدگاه
برچسب ها