آموزش پروسس میکر

برگزاری دوره جدید آموزش نرم افزار Process Maker در آکادمی فراگستر

آکادمی فراگستر به دلیل استقبال بی نظیر علاقمندان از دوره های آکادمی، اقدام به برگزاری کلاس آموزشی آنلاین و کاملا رایگان “آموزش کاربردی نرم افزار Process Maker” نموده است.

معرفی دوره های آموزشی جدید آکادمی فراگستر و شروع ثبت‌نام از ۷ خردادماه

در پی استقبال و افزایش تقاضای علاقمندان به منظور  یادگیری و برگزاری دوره‌ها پیرامون حوزه مدیریت فرایندهای کسب و کار، آکادمی فراگستر یکسری دوره‌‍‌های آموزشی جدید آنلاین و کاملأ رایگان به فهرست دوره‌های خود اضافه کرده است که شروع این دوره ها در تیرماه است. علاقمندان می توانند از تاریخ یکشنبه ۷ خردادماه  تا دوشنبه  ۱۵خردادماه […]

فراگستر موفق به اخذ نماد دیجیتال ساماندهی شد

شرکت فراگستر به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان،در راستای افزایش اعتماد سازی اینترنتی، پس از اخذ نماد اعتماد الکترونیکی (enamad) موفق به دریافت نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور (samandehi) برای وبسایت فراگستر شد.

همایش بزرگ مدیران دبیرخانه‌های نظام اداری کشور

حضور فعال فراگستر در چهل و هفتمین همایش بزرگ مدیران دبیرخانه‌های نظام اداری کشور

روز یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۶ مصادف با روز ملی اسناد، چهل و هفتمین اجلاس هم اندیشی مدیران فناوری اطلاعات و دبیرخانه‌های نظام اداری کشور با حضور جمع بزرگی از مدیران دبیرخانه‌ها، منابع انسانی، فناوری IT و اسناد سازمانها و دستگاه‌های دولتی و حاکمیتی در سالن اجلاس سران برگزار شد تا وضعیت ساختار اداری و مکاتباتی دبیرخانه‌ها از نظر رویه‌های اجرایی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد بررسی و کار‌شناسی قرار بگیرد.

مشارکت فراگستر بعنوان شرکت دانش بنیان، در همایش معلم، تولید و اقتصاد دانش بنیان

مشارکت فراگستر بعنوان شرکت دانش بنیان، در همایش معلم، تولید و اقتصاد دانش بنیان

حضور فراگستر بعنوان شرکت دانش بنیان، در نمایشگاه جانبی «همایش معلم، تولید و اقتصادِ دانش بنیان و ارائه آخرین دستاوردهای نرم افزارهای دانش بنیان خود و دیدار و تعامل با بیش از هزار نفر با مشتریان، مدیران ارشد، کارشناسان و علاقه‌مندان به صنعت نرم‌افزار

جدید
دیدگاه
برچسب ها