بنر-مالی

پیشنهاد نوروزی فراگستر ویژه کاربران نرم افزارهای مالی

همانطور که میدانید اغلب شرکت‌ها، در ابتدای سال، سال مالی خود را ایجاد می‌نمایند، برای این منظور یادآور می‌شوم که شما می‌توانید بدون نیاز به ما، تنها با مشاهده این فیلم آموزشی، بسهولت از قابلیت ایجاد سال مالی در نرم‌افزار فراگستر استفاده نمایید و اگر در انجام این کار نیاز به راهنمایی ما داشتید، دریغ نداریم.

نوروز۹۶

سال نو مبارک! اعلام ساعات کاری فراگستر در ایام نوروز

روابط عمومی شرکت فراگستر ضمن تبریک سال جدید به اطلاع تمامی مشتریان میرساند: شرکت فراگستر به منظور رعایت اصول مشتری مداری، در اولین روز کاری پس از تعطیلات رسمی نوروز آماده ارایه تمامی سرویس ها به صورت ۲۴ ساعته به تمام مشتریان میباشد.

همایش حقوق مصرف کننده

اهدای تندیس ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به فراگستر

به گزارش روابط عمومی فراگستر؛ این شرکت بعنوان یکی از برترین شرکتهای ارائه‌دهنده راهکارهای یکپارچه نرم‌افزاری مفتخر به دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شد.

اولین دوره آموزشی

آغاز اولین دوره آموزشی آکادمی فراگستر از ۲۵ دی ماه

آکادمی فراگستر با هدف ارائه خدمات آموزشی بهتراقدام به برگزاری یکسری دوره های آموزشی کاملا رایگان در حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها نموده است.

شروع دوره‌های آموزشی رایگان آکادمی فراگستر در زمستان ۹۵

شروع دوره‌های آموزشی رایگان آکادمی فراگستر در زمستان ۹۵

به گزارش روابط عمومی، آکادمی تخصصی فراگستر با هدف ارائه خدمات آموزشی بهتر به عموم علاقمندان و همچنین ارتقای سطح رضایتمندی کاربران مشتری خود، اقدام به برگزاری یکسری دوره های آموزشی کاملا رایگان در حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها نموده است.

جدید
دیدگاه
برچسب ها