نسخه iOS اپلیکیشن اتوماسیون اداری

ارائه نسخه iOS اپلیکیشن اتوماسیون اداری روی اناردونی

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

نسخه iOS اپلیکیشن اتوماسیون اداری فراگستر در اپ استور ایرانی اناردونی قرار گرفت. از این پس کاربران می‌توانند با مراجعه به اپ استور ایرانی اناردونی و جستجوی نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر به صورت رایگان به این برنامه دسترسی داشته و آن را نصب نمایند.

در چند ماه گذشته بدلیل اعمال تحریم‌ها، نسخه iOS نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر از دسترس کاربران ایرانی این سامانه خارج شده بود که جهت رفع این مشکل نسخه iOS اپ موبایل اتوماسیون اداری جهت دانلود و نصب آن در گوشی‌های آیفون، برروی اپ استور ایرانی اناردونی قرار گرفت.

شرایط دانلود اپلیکیشن اتوماسیون اداری از اپ استور ایرانی اناردونی

اپ استور ایرانی اناردونی همانند سایر اپ استورهای ایرانی iOS ، از کاربران خود هزینه اشتراک دریافت می‌کند که این هزینه مرتبط با اپ موبایل فراگستر نمی‌باشد و کاربران با پرداخت هزینه اشتراک اپ استور اناردونی می‌توانند به تمامی برنامه‌های این اپ استور از جمله برنامه اتوماسیون اداری فراگستر دسترسی داشته و آن‌ها را دانلود، نصب و استفاده نمایند.

در واقع اپ استور اناردونی، اشتراکی جهت استفاده از برنامه‌های رایگان ایرانی دریافت نمی‌کند، مبلغ پرداختی توسط کاربران برای ثبت دیوایس بوده و مستقیما به اپل برای ثبت شناسه‌ی دستگاه در پنل توسعه‌دهندگان پرداخت می‌گردد و پس از ثبت، دستگاه کاربران به صورت رسمی در سامانه ادهاک اپل شناخته شده و قادر به نصب برنامه‌ها خواهند بود.

هم اکنون جهت بروزرسانی یا دانلود نسخه iOS نگارش ۱٫۶٫۱ اپلیکیشن نرم‌افزار اتوماسیون اداری خود می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*