امکانات نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر

همواره هدف اصلی شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر ارائه ی راهکارهایی یکپارچه در زمینه آی تی بوده. در همین راستا از اولین نرم افزار اتوماسیون اداری تولیدی این شرکت در سال ۱۳۷۶، همواره به کاربری ساده ی نرم افزارهای تولیدی و کارایی بالای آنها تاکید شده است.

طی این ۲۰سال تجربه، فراگستر همواره در تلاش برای بهبود نرم افزارهای اتوماسیون اداری تولیدی خود بوده است. نتیجه ی این ۲۰ سال تجربه نیز، تبدیل شدن فراگستر به یکی از قدرتمندترین و معتبرترین راهکارهای سازمانی در سیستم مکاتبات اداری کشور است.

ضمن دعوت شما به مشاهده ویدئوی معرفی سیستم، در ادامه با برخی از اصلی ترین امکانات این اتوماسیون به طور مختصر آشنا می شویم.

کارتابل الکترونیک و دبیرخانه

شاید امکان ارسال و دریافت خودکار نامه های درون و برون سازمانی اصلی ترین و پرکاربردترین وظیفه ای‌ست که از نرم افزار های اتوماسیون اداری انتظار می رود. همچنین اجرای فرآیندهای اداری به صورت خودکار نیز از اهم وظایف این سیستم ها می باشد.

نرم افزار اتوماسیون اداری با کارایی هر چه تمام، ارتباط میان اعضای سازمان ها بوسیله گردش صحیح و بی نقص اطلاعات را میسر می نماید.

از برجسته ترین ویژگی های کارتابل الکترونیک و دبیرخانه ی فراگستر می توانیم به این موارد اشاره کنیم:

ویژگی های کارتابل اتوماسیون اداری فراگستر

کارتابل فراگستر با UX کاربر پسند و حداکثر کارایی ست. هماهنگی کامل نرم افزار اتوماسیون اداری با نرم افزاهای Word و Outlook از ویژگی های متمایز آن است. سازگاری با تمامی مرورگرها، تلفن های هوشمند و تبلت ها. این سیستم دارای موتور گردش کار واقعی و گردش فرم ها و فرآیندهای سازمانی می باشد. هشدار سررسید کارها و ارسال نوتیفیکیشن بدون نیاز به ورود به نرم افزار و ده ها ویژگی کاربردی دیگر که بخش کارتابل را به یک سیستم کارآ تبدیل کرده است

هماهنگی نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر با ورد

اتوماسیون اداری فراگستر با نرم افزار Word هماهنگی کامل دارد. این هماهنگی موجب شده ایجاد نامه، شماره گذاری و ارجاع نامه ها مستقل از خود نرم افزار انجام شود. کاربران این امکان را خواهند داشت تا از داخل نرم افزار Word فایل های خود را پیوست کنند. همچنین امکان ایجاد عطف و پیرو از طریق نرم افزار Word بطور مستقیم فراهم شده است. در کنار این قابلیت ها و چندین ویژگی دیگر، این نرم افزار به طور کامل با جدیدترین نسخه Microsoft office word یعنی ۲۰۱۶ نیز سازگار است.

ارجاع نامه ها در اتوماسیون اداری فراگستر

ارجاع نامه ها در نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر ساده تر از همیشه است. استفاده از قلم نوری برای درج پاراف روی نامه از امکانات ویژه ی کارتابل این اتوماسیون است. به کمک این سیستم، هنگام ارجاع نامه ها تخطی از قوانین تعریف شده ی کارتابل میسر نیست. همچنین می توانید برای ارجاع، نوع و اولویت ها را تعیین کرده و به صورت محرمانه نیز ارجاع نمایید. برای آشنایی با سایر ویژگی های ارجاع نامه می توانید به صفحه ی کاتالوگ سیستم اتوماسیون اداری فراگستر مراجعه کنید.

دبیرخانه اتوماسیون اداری فراگستر

سازمان ها ممکن است چندین دبیرخانه با فرمت های شماره گذاری متفاوت داشته باشند. در نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر می توانید بصورت نامحدود دبیرخانه تعریف کنید. در سیستم دبیرخانه ی فراگستر تمامی جنبه های مورد نیاز یک دبیرخانه را درنظر گرفتیم. امکان اتصال به انواع اسکنر ها، بهبود خودکار کیفیت و کنترل حجم نامه های اسکن شده از ابتدا در دستور کار نرم افزارهای ما بوده است. ویرایش تصاویر اسکن شده و دریافت و ارسال خودکار فکس از دبیرخانه نیز از دیگر قابلیت های دبیرخانه فراگستر است. این ویژگی ها در کنار ده ها قابلیت دیگر، دبیرخانه ی اتوماسیون فراگستر را به نمونه ای مثال زدنی از ساده سازی فرآیند های اداری تبدیل کرده است.

 

 

سیستم بایگانی نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر

بخش بایگانی این اتوماسیون نیز مجموعه ای از مهمترین ویژگی های مورد نیاز این واحد را گرد هم آورده است. در سیستم بایگانی این نرم افزار می توانید پرونده های بایگانی را بصورت سلسله مراتبی و نامحدود تعریف نمایید. همچنین با تعیین سطوح دسترسی افراد به یک سیستم بایگانی کاملا اصولی دست پیدا خواهید کرد. انتخاب دسته ای نامه ها و جستجوی سریع در بایگانی نیز از ویژگی هاییست که می تواند استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری را به خوبی توجیه کند.

کارتابل آفلاین این سیستم نیز دارای ویژگی های بخصوصی است که جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید ویدئوی مربوط به معرفی کارتابل اتوماسیون فراگستر را مشاهده نمایید.

تقویم و مدیریت جلسات اتوماسیون فراگستر

تقویم و مدیریت جلسات اتوماسیون فراگستر

ثبت جلسات، مدیریت بر زمان و نحوه برگزاری جلسات هر سازمان نیز از اصلی ترین نیازهایی است که نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر رفع می نماید. نرم افزار تقویم و مدیریت جلسات از زیرسیستم های اصلی اتوماسیون فراگستر است که راهکاری برای حفظ سوابق و پیگیری جلسات و قرارها به شمار می آید.

در این نرم افزار می توانید به طور خودکار دعوتنامه ها را از طریق کارتابل، SMS یا ایمیل ارسال نمایید. همچنین علاوه بر ثبت مراحل قبل و بعد هر جلسه، امکان ثبت نتایج و مصوبات جلسات نیز میسر شده است. امکان یادآوری جلسات، اعلام لغو یا تاخیر برگزاری به ذینفعان و تعریف کارها در سررسید سازمانی از دیگر قابلیت های نرم افزار مدیریت جلسات اتوماسیون اداری فراگستر است.

ویژگی های این نرم افزار به همینجا ختم نمی شود و شما می توانید برای مشاهده تمامی قابلیت ها و همچنین استفاده از دموی رایگان نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر به لینک قرار داده شده مراجعه کنید.

مدیریت فکس، ایمیل و پیامک فراگستر

سیستم اتوماسیون اداری فراگستر میتواند درست مانند یک دستگاه فکس داخلی بصورت الکترونیکی اقدام به ارسال و دریافت فکس در درون سازمان نماید. همچنین کاربران میتوانند به سادگی از داخل کارتابل ایمیل های سازمانی تعریف شده را دریافت و ارسال نمایند.

مدیریت فکس ها و ایمیل های این سیستم با مجزا سازی دریافتی ها و ارسالی ها برای هر دبیرخانه، کامل میشود. در این نرم افزار همچنین امکان ثبت فکس ها و ایمیل ها به عنوان نامه ی وارده و ارسال آنها از درون کارتابل نیز فراهم است. در کنار این قابلیت ها و اتصال به انواع سرور های ایمیلی، قابلیت های متعدد دیگری وجود دارد که این نرم افزار را به سیستمی پیشرفته تبدیل می کند.

سایر زیرسیستم های اتوماسیون اداری فراگستر

نسخه موبایل و تبلت نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر نیز راه اندازی شده تا استفاده از سیستم را برای کاربران، هرچه بیشتر تسهیل نماید. رسانه سازمانی نیز، یکی دیگر از زیرسیستم های اتوماسیون اداری فراگستر است که علاوه بر ایجاد مکانی برای نگهداری فایل های مالتی مدیا، کاربران این سیستم می توانند بدون نیاز به نصب پلیر آنها را مشاهده کنند.

مجموعه ی زیرسیستم های سامانه تبادل فایل، دانشنامه سازمانی فراگستر، مدیریت مستندات و ارسال گزارشات هوشمند نیز از دیگر امکاناتی است که نرم افزار فراگستر را از سایر نرم افزارهای اتوماسیون متمایز می کند.

همچنین معرفی برترین قابلیت های سیستم اتوماسیون اداری فراگستر نیز در قالب ویدئو برای شما عزیزان فراهم شده که با کلیک روی لینک مربوطه قابل مشاهده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say: