راهنمای آنلاین bpms

اولین نگارش راهنمای آنلاین نرم افزار BPMS فراگستر منتشر شد

شرکت فراگستر در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز و همچنین توسعه قابلیتهای پورتال مشتریان، اولین نگارش راهنمای آنلاین نرم افزار (BPMS) را منتشر کرده است.

تمام مشتریان گرانقدر برای دسترسی به راهنمای آنلاین و رایگان نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)؛ که بصورت جامع و همراه با تصاویر تهیه و تدوین شده است می توانند به پورتال مشتریان مراجعه و از بخش «مستندات نرم افزار»، راهنمای آنلاین BPMS را مشاهده کنند.

راهنمای آنلاین نرم افزار BPMS در ۲۰ فصل تهیه و تدوین شده که کلیات سیستم BPMS، اشنایی با BPMS، آموزش ساخت مدل فرآیندی در نرم افزار BPMS ، آموزش مدل داده، آموزش ساخت فرمها، اموزش قوانین کسب و کار، بررسی تفصیلی Task ها، Eventها و Gateway ها،  امکانات پیشرفته در مدل داده، امکانات پیشرفته بر روی فرم‌ها، امکانات پیشرفته در بخش تعریف قوانین، مباحث پیشرفته در نوشتن شرط‌ها و Expressionها و غیره  بخشی از این فصلها هستند.

گفتنی است که BPMS فناوری جدیدی است که دنیای تولید نرم افزار و مدیریت اطلاعات را دگرگون کرده است بطوریکه تقریباً تمام شرکت ها و سازمانهای برتر دنیا از این نرم افزار استفاده می‌ نمایند.

سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار فراگستر (BPMS) قابلیت خودکارسازی و مکانیزه کردن فرایندها و الکترونیکی نمودن سرویس‌ها و خدمات سازمان را با حداقل برنامه نویسی خواهد داشت.

همچنین امکان فراخوانی و درج اطلاعات (یکپارچه سازی) از سایر نرم‌افزارهای سازمانی از طریق BPMS ایجاد خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: