تخفیف خرید اتوماسیون

فروش ویژه اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر تا ۵۰% تخفیف در جشنواره قربان تا غدیر

فروش فوق العاده اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر با تخفیفات ویژه شروع شد!

مدیرفروش شرکت فراگستر از آغاز فروش فوق العاده نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها با عنوان “جشنواره عیدانه قربان تا غدیر” از ۱ الی ۱۵ شهریور (به مدت دو هفته) با تخفیفات ویژه تا سقف ۵۰ درصد، خبر داد.

فرصتی ویژه جهت تحقق دولت الکترونیک

به گزارش روابط عمومی فراگستر، مدیر فروش این شرکت با اعلام این خبر و با بیان تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر به مسلمانان و شیعیان جهان، تصریح کرد: این شرکت با هدف طرح تکریم ارباب رجوع، فراهم نمودن شرایط حذف کاغذ در مکاتبات و  لزوم استفاده از مدیریت مکاتبات و فرایندهای الکترونیکی (مطابق با بخشنامه دولت به شماره ۲۰۰/۳۵۷۹۳ در سازمان‌ها و شرکت‌ها، برآن شده است تا در بازه زمانی عید قربان تا عید غدیر (از ۱ الی ۱۵ شهریور ۹۷) ، نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها را در قالب بسته‌های تخفیفی به متقاضیان جدید و مشتریان فعلی فراگستر تا سقف ۵۰ درصد، ارائه نماید.

وی همچنین در راستای این اهداف افزود؛ فراگستر بعنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان طی چهار سال متوالی از سال ۹۳ مفتخر به دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان شده است.

ایشان ضمن تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره، عنوان کرد: در راستای بالا بردن سطح مشتری مداری در این شرکت، هریک از بسته‌های ارائه شده در این جشنواره متناسب با نیاز و بودجه مالی کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ که تصمیم دارند در جهت ارتقاء بهره‌وری و کاهش هزینه‌های مازاد، مکاتبات و فرآیندهای سنتی خود را الکترونیکی نمایند؛ درنظر گرفته شده است.

گفتنی است، مشتریان و متقاضیان خرید، ارتقاء و بروزرسانی نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر برای آشنایی بیشتر با هر یک از بسته‌های نرم‌افزاری ارائه شده در این جشنواره، می‌توانند به صفحه اصلی جشنواره مراجعه و یا با شماره تماس ۴۲۶۲۳-۰۲۱ (واحد مهندسی فروش – داخلی۱) تماس حاصل کنند.

مهلت این جشنواره به پایان رسیده است…

برای اطلاع از جشنواره‌های درحال برگزاری و تخفیف‌های ویژه فروش نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری و فرایندها روی دکمه روبرو کلیک کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: