فروشگاه آنلاین

دریافت خدمات پشتیبانی به سبکی نوین

وقتی با مسئله ی نرم افزاری مواجه می شوید برای حل آن دو راه پیش رو دارید:

میتوانید تلفن را بردارید و با کارشناسان پشتیبانی در فراگستر تماس بگیرید، یا به سراغ پورتال مشتریان بروید.

شاید به ظاهر تماس تلفنی ساده تر به نظر برسد اما قطعا میدانید که پورتال مشتریان در مقایسه با تلفن، سرویسهای مدیریت شده و با کیفیت تری در اختیار شما قرار میدهد.

ارسال تیکت، تایید و یا رد راه حل های ارائه شده، سفارش آنلاین خدمات پشتیبانی، دسترسی به گزارش‌های  متنوع از سرویس‌های دریافت‌شده، دسترسی به راهنماهای آنلاین نرم افزارها و مشاهده جزئیات قراردادهای پشتیبانی تنها بخشی از امکانات پورتال مشتریان فراگستر است.

ارائه فهرست آخرین تغییرات نرم افزارها و خبر رسانی درباره آن از دیگر قابلیتهای پورتال است که شما براحتی میتوانید از این تغییرات آگاه شده و متناسب با آن، زمان بروزرسانی نرم افزارهای خود را به فراگستر اعلام کنید.

یکی دیگر از قابلیتهای ویژه پورتال مشتریان فراگستر که از زمان راه اندازی آن تاکنون با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریانمان مواجه شده، بخش فروشگاه آنلاین خدمات است.

در این فروشگاه شما به سهولت میتوانید متناسب با نوع خدمات پشتیبانی که انتخاب کرده‌اید، سرویسهای مورد نظر را در کمتر از ۵ دقیقه و بی نیاز از ارتباط با فراگستر، بصورت آنلاین سفارش دهید و در سریعترین زمان ممکن آن سرویس را از واحد خدمات پس از فروش فراگستر دریافت کنید. با این کار هم در زمان و هم در هزینه تان صرفه جویی قابل ملاحظه ای را انجام میدهید.

ما حتی در نسخه جدید پورتالمان، امکانات ویژه ای را برای آن دسته از مشتریانمان که قرارداد پشتیبانی شان به اتمام رسیده ولی همچنان نیازمند دریافت انواع خدمات پشتیبانی هستند، در نظر گرفتیم که آنها هم بتوانند در هرزمانی که تمایل داشتند با خرید سرویس جداگانه ولی با مبلغ کمتر، بتوانند از این خدمات بهره مند شوند و مسئله نرم افزاری خود را برطرف کنند.

اگر مشتری فراگستر هستید و …

• در پرتال مشتریان فراگستر نام کاربری و رمز عبور دارید، میتوانید از این صفحه وارد پورتال شوید.

• اگر هنوز در پرتال ثبت نام نکردید، پیشنهاد میکنیم برای اینکه کیفیت بهتری از خدمات پشتیبانی را دریافت کنید، حتما با استفاده از کد پشتیبانی معتبر و یا کد لیسانس نرم افزارها، از این صفحه ثبت نام خود را انجام دهید.

 

در ضمن اگر عضو کانال تلگرام فراگستر شوید، در بازه های زمانی خاص، میتوانید از کد تخفیفات ویژه برای خرید از فروشگاه بهره مند شوید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: