راهنمای جدیدترین نسخه موبایل

انتشار اولین راهنمای جدیدترین نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر

به گزارش روابط عمومی فراگستر، مدیر پشتیبانی اتوماسیون اداری و فرایندها، از انتشار اولین راهنمای جدیدترین نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر بر روی سایت پورتال مشتریان خبر داد.

به گفته وی: همزمان با انتشار جدیدترین نسخه موبایل سازمانی اتوماسیون اداری، تیم تولید مستندات نرم افزار، برای کاهش هزینه‌های آموزشی، سهولت در نحوه‌ی کارکرد و افزایش سرعت یادگیری امکانات جدید این نسخه، اولین راهنمای آموزشی آنلاین نسخه موبایل اتوماسیون اداری را در دسترس کاربران مشتری قرار داده است.

ایشان اعلام کردند هم اکنون جدیدترین نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر، با عنوان نسخه موبایل سازمانی، با رویکرد بهره‌برداری سریع و آسان بر روی انواع Tablet ها و Smart Phone های مبتنی بر دو سیستم عامل اندروید و iOS بصورت کامل طراحی و عرضه شده است.

 

نحوه دریافت راهنمای جدیدترین نسخه موبایل اتوماسیون اداری

وی افزود، کاربرانی که در حال حاضر، جدیدترین نسخه موبایل سازمانی اتوماسیون اداری فراگستر را خریداری و استفاده میکنند، میتوانند با ورود به پورتال مشتریان، بخش راهنماهای آموزشی نرم افزار، راهنمای آموزشی نسخه موبایل اتوماسیون اداری را مشاهده نمایند.

ایشان در پایان با اشاره به برخی از مهمترین قابلیت‌های اپلیکیشن اتوماسیون اداری فراگستر نظیر:

  • مشاهده آفلاین نامه‌ها
  • همگام‌سازی تقویم کاری با سایر تقویم‌های موجود در موبایل
  • ارجاع نامه از طریق ایمیل
  • فکس و پیام‌رسان‌های اجتماعی
  • تبدیل گفتار به متن
  • و …

ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر به کاربران و مشتریان این نوید را دادند: که واحد فروش فراگستر، برای مشتریانی که تاکنون نسبت به خرید یا بروزرسانی جدیدترین نسخه موبایل اتوماسیون اداری خود اقدام نکرده‌اند، شرایط ویژه‌ای تا ۱۰شهریورماه درنظر گرفته است.

علاقمندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده دموی قابلیتهای جدید این فرم را تکمیل و یا با تلفن ۴۲۶۲۳ داخلی ۱ تماس بگیرند تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن، پاسخگوی نیاز آنها باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: