نوروز۹۶

سال نو مبارک! اعلام ساعات کاری فراگستر در ایام نوروز۹۶

زمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

سال ۱۳۹۵، سیصد و شصت و شش روز سعی مجدانه بود که به لطف حضرت حق و در پناه بانوی فرزانه، حضرت فاطمه (س)، با تلخی و شیرینی و فراز و فرودهای بسیار برای خانواده فراگستر، به خوبی سپری شد. در این سال سخت کوشیدیم تا در عرصه تولید و خدمت‌رسانی در صنعت نرم‌افزار دستاوردهایی در خور نام فراگستر داشته باشیم.

مراقبت کردیم که معتبرتر باشیم

مطالعه کردیم تا آگاه‌تر باشیم

و محافظت کردیم تا خوشنام‌تر باشیم

سال یکهزار و سیصد و نود و شش با ساعت‌های بسیار و نوید روزهای بهتر پیشروی ماست و ما اهالی این خانواده بزرگ قدر لحظه‌ها را می‌دانیم و می‌دانیم که بزرگی حاصل می شود به همت والا، به نو اندیشیدن و متفاوت عمل کردن و صد البته در این مسیر، همواره گوهر اعتماد مشتریان وفادار را که بزرگترین سرمایه ماست، عزیز می‌داریم.

به امید آنکه در سال جدید «آن‌چه هستیم»، «آن‌چه باید باشیم»، «آن‌چه دوست داریم باشیم» و «آن‌چه دوست دارد باشیم» هم‌پوشانی بیشتری با همدیگر داشته باشند.

فراگستر ضمن تبریک به  مناسبت فرا رسیدن سال نو، به اطلاع مشتریان، همکاران و همراهان همیشگی و عزیزمان می رسانیم آخریم روز کاری فراگستر در سال جاری، روز شنبه ۲۸ اسفند ماه میباشد.
همچنین جهت رفاه حال مشتریان گرامی در ایام نوروز از روز شنبه مورخ ۹۶/۰۱/۰۵ از ساعت ۸ الی ۱۷ آماده پاسخگویی و ارائه هرگونه خدمات خواهیم بود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: