فراگستر در ایام نوروز آماده سرویس دهی به کاربران است

فراگستر– شرکت فراگستر به منظور مشتری مداری در اولین روز کاری پس از تعطیلات رسمی نوروز، به صورت تمام وقت در اختیار مشتریان و آماده هرگونه سرویس دهی به کاربران می باشد.

به گزارش روابط عمومی فراگستر، “حمیدرضا میرحسینی” مدیرواحد خدمات پس ازفروش شرکت فراگستر با اشاره به اعلام ساعات کاری این شرکت در نوروز ۹۵ تصریح کرد: به دلیل اینکه شرکت فراگستر، خدمات پشتیبانی را بعنوان یکی ازمراحل اصلی چرخه حیات محصول وپل ارتباطی پایدار بامشتریانش می داند، در اولین روز کاری پس از تعطیلات رسمی نوروز آماده ارایه تمامی سرویس ها به مشتریان است.

وی با اشاره به دسته بندی مشتریان در شرکت فراگستر، اعلام کرد: برای ارایه خدمات به آن دسته از مشتریانی که به صورت خاص با فراگستر قرارداد دارند، هیچ گونه محدودیتی از نظر خدمات رسانی در ایام تعطیل وجود نخواهد داشت و این شرکت به صورت ۲۴ ساعته آماده ارایه خدمات به این نوع مشتریان است.

ایشان با اشاره به آن دسته از مشتریانی که دارای قراردادهای عمومی هستند، افزود: مشتریان قراردادهای عمومی که شامل قراردادهای پشتیبانی از راه دور(e-Support)، استاندارد و گلد (GOLD) هستند، نیز می توانند بعد از تعطیلات رسمی نوروز از خدمات شرکت فراگستر در ساعات اداری بهره مند شوند.

در پایان شرکت فراگستر سال خوشی را برای تمامی هموطنان و مشتریان آرزو دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: