قابلیت های جدید زیرسیستم دبیرخانه

رونمایی از نسل جدید زیر سامانه تخصصی دبیرخانه در اتوماسیون اداری فراگستر

جناب آقای مهندس علیرضا معمارزاده قائم مقام مدیر عامل شرکت فراگستر، در گفتگو با روابط عمومی این شرکت، از ارائه نسخه جدید زیر سامانه تخصصی دبیرخانه که یکی از اصلی‌ترین زیر سامانه‌های اتوماسیون اداری و فرآیندهای فراگستر است خبر داد.

وی اظهار داشت با توجه به رویکرد پروژه‌های اخیری که درصدد پیاده سازی آن بودیم، نیاز بود به زیر سامانه‌ی تخصصی دبیرخانه قابلیت‌های تکمیلی‌تری اضافه شود که ارائه سرویس به مراکز دبیرخانه سازمانهایی که روزانه چندین هزارنامه در واحد دبیرخانه ثبت و پیگیری میکنند و یا پراکندگی جغرافیایی دارند، با سهولت و پایداری بهتری امکان پذیر شود.

 

رویکردهای اصلی نسل جدید زیرسامانه تخصصی دبیرخانه اتوماسیون اداری

وی افزود در این پروژه دو رویکرد اصلی مد نظر بود:

  • بهبود سرعت و کارایی سامانه که قطعاً از عوامل کلیدی موفقیت در پروژه‌های با مقیاس بزرگ است.
  • دقت نظر و وسواس زیاد در لحاظ کردن تجربه‌های کاربری در باز تولید فرم‌ها و فرایندها، به ترتیبی که شرایط استفاده از سامانه در محیط‌های پرمراجعه و پرترافیک‌کاری برای کاربران آسان شود.

 

همچنین در پایان گفتگو ایشان اعلام داشتند، بزودی امکانات نسل جدید زیرسامانه تخصصی دبیرخانه از طریق شبکه‌های اجتماعی، ایمیل، پیامک به اطلاع کاربران و مشتریان محترم فراگستر خواهد رسید.

لذا، با عضویت در خبرنامه و شبکه‌های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام، لینکدین می‌توانید جزو اولین نفراتی باشید که از آخرین اخبار و بروزرسانی‌های سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها، باخبر می‌شوید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: