معرفی کتاب جدید فراگستر در زمینه مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM)

معرفی کتاب جدید فراگستر در زمینه مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM)

شرکت فراگستر بعنوان پیشرو در اجرای پروژه‌های BPMS در کشور، از آنجا که یکی از رسالتهای خود را ارائه مشاوره های تخصصی به شرکتها و سازمانها در زمینه مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) میداند، سال گذشته کتابی تحت عنوان «زبان مدلسازی فرآیندها – BPMN» با ترجمه و تالیف آقای مهندس هادی شریفی منتشر و به بازار ارائه کرد.

با توجه به کمبود منابع فارسی در این زمینه، خوشبختانه این کتاب از استقبال بسیار خوبی برخوردار شد تا جایی که مولف را بر آن داشت تا کتاب دوم خود را در تکمیل مباحث کتاب قبلی با عنوان «پیاده سازی فرآیندهای کسب و کار (راهنمای عملی از استراتژی تا اجرا) » به چاپ برساند. هدف از چاپ این کتاب این است که مجموعه ای ارائه شود که با استفاده از یک مدل عملی و قابل درک، قدمهای لازم جهت اجرای فرآیندهای کسب و کار را به شما نشان دهد.

کتاب «پیاده سازی فرآیندهای کسب و کار (راهنمای عملی از استراتژی تا اجرا)» بعنوان دومین کتاب ترجمه شده از سوی شرکت فراگستر، مراحل چاپ خود را سپری میکند که امید است با یاری خدا و همت متخصصان این حوزه، مجموعه ای مفید و در دسترس برای تمامی علاقمندان به این موضوعات فراهم آید. این کتاب متشکل از فصلهایی در رابطه با موضوعات خاص میباشد. شما میتوانید تمام آن را بخوانید یا از آن به عنوان یک مرجع استفاده کنید. انشالله در پستهای آتی در مورد محتوای این کتاب توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

فراموش نکنید که BPM تفاوت چشمگیری در کسب و کار ایجاد میکند. BPM میتواند فرصت بزرگی برای شما و کسب و کارتان باشد. ما آرزوی یک سفر خوبی را در راه BPM برای شما داریم. ما با شمائیم و با این مجموعه کتابها در کنارتان هستیم.

book3-BPMN

اگر تاکنون موفق به تهیه کتاب اول این مجموعه یعنی «زبان مدلسازی فرآیندها – BPMN» نشده اید، پیشنهاد میکنیم که این کتاب را حتما (از اینجا) تهیه و مطالعه کنید چرا که این کتاب میتواند پایه و شروعی برای کتاب دوم یعنی «پیاده سازی فرایندهای کسب و کار» باشد.

مثل همیشه دریافت هرگونه انتقاد، نظر و یا پیشنهاد از سوی خوانندگان محترم برای ما جای بسی سعادت و خرسندی خواهد بود.

درضمن اگر عضو کانال تلگرام فراگستر شوید، جزو اولین نفراتی میشوید که از انتشار این کتاب ارزشمند آگاه شده و میتوانید از تخفیفات ویژه آن بهره مند شوید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: