پورتال مشتریان فراگستر

نسخه جدید پورتال مشتریان فراگستر رونمایی شد

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت فراگستر در راستای نتایج حاصل از جلسات متعدد هم‌اندیشی خدمات و با رعایت اصول تمرکز بر نیازهای مشتریان و درک انتظارات آنها و همچنین با هدف ارتقای سطح کیفیت ارائه خدمات، اقدام به راه اندازی«نسخه جدید پورتال مشتریان فراگستر» نموده است.

پورتال مشتریان در حقیقت یک سیستم اطلاعاتی با توانایی‌های گسترده است که بعنوان رابط بین مشتریان با بخش‌های فنی و اجرایی شرکت در اختیار کاربران مجموعه نرم افزارهای فراگستر قرار گرفته است.

ما اعتقاد داریم ظرفیت توسعه و تکمیل امکانات پورتال مشتریان هیچ‌گاه به انتها نخواهد رسید و ما هر روز بر الکترونیکی نمودن و در دسترس قراردادن تمامی نیازهای مشتری تمرکز کرده‌ایم. (در این صفحه میتوانید با امکانات جدید پورتال مشتریان فراگستر آشنا شوید)

از مشتریان محترم دعوت میشود با درج نظرات و پیشنهادات خود نسبت به قابلیت‌های تعبیه شده در پورتال، مثل همیشه ما را در راستای بهبود کیفیت و ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی، یاری نمایند.

توجه

لازم به ذکر است، اگر کاربر نسخه قدیم پورتال مشتریان فراگستر هستید با همان نام کاربری و رمز عبور فعلی خود، می‌توانید وارد پورتال شوید ولی اگر کاربر جدید ما هستید، می‌بایست ابتدا در پورتال مشتریان ثبت نام و سپس نسبت به ورود اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*