فرار رسیدن ماه پرفیض رجب مبارک

نسیم ماه رجب وزیدن گرفت…

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

یا مَنْ اَرْجُوهُ لِکُلِّ خَیْر وَ آمَنُ سَخَطَهُ عِنْدَ کُلِّ شَرٍّ یا مَنْ یُعْطِى الْکَثیرَ بِالْقَلیلِ یا مَنْ یُعْطى مَنْ سَئَلَهُ یا مَنْ یُعْطى مَنْ لَمْ یَسْئَلْهُ وَ مَنْ لَمْ یَعْرِفْهُ تَحَنُّناً مِنْهُ وَ رَحْمَهً اَعْطِنى بِمَسْئَلَتى اِیّاکَ جَمیعَ خَیْرِالدُّنْیا وَ جَمیعَ خَیْرِالاْخِرَهِ وَاصْرِفْ عَنّى بِمَسْئَلَتى اِیّاکَ جَمیعَ شَرِّالدُّنْیا وَ شَرِّالاْخِرَهِ فَاِنَّهُ غَیْرُ مَنْقُوص ما اَعْطَیْتَ وَ زِدْنى مِنْ فَضْلِکَ یا کَریمُ . یا ذَاالْجَلالِ وَالاِْکْرامِ یا ذَاالنَّعْمآءِ وَالْجُودِ یا ذَاالْمَنِّ وَالطَّوْلِ حَرِّمْ شَیْبَتى عَلَى النّارِ .

به نام خداوند بخشنده مهربان

اى که براى هر خیرى به او امید دارم و از خشمش در هر شرى ایمنى جویم. اى که عطاى بسیار در برابر طاعت اندک مى‌دهد. اى که عطا کنى به هرکه از تو خواهد. اى که عطا کنى به کسى که از تو نخواهد و نه تو را بشناسد. از روى نعمت بخشى و مهرورزى عطا کن به من به خاطر درخواستى که از تو کردم؛ همه خوبى دنیا و همه خوبى و خیر آخرت را و بردار از من به خاطر همان درخواستى که از تو کردم، همه شر دنیا و شر آخرت را. بیفزا بر من از فضلت اى بزرگوار . اى صاحب جلالت و بزرگوارى اى صاحب نعمت و جود اى صاحب بخشش و عطا حرام کن محاسنم را بر آتش دوزخ

مهربانم !!!

یکی از زیباترین ماههای تو رجب است. بالاخره رجب هم از راه رسید! مبارک ماهی که نکوست و نکویی آن همین بس که میلاد فرخنده فخرعالم شکافنده علوم، پنجمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام محمد باقر(ع) در ابتدای آن و میلاد مولی الموحدین مولا امیر المومنین علی (ع) در سیزدهمش و مبعث پیامبر مهر و رحمت خاتم المرسلین حضرت محمد مصطفی (ص) در پایان این خجسته ماه قرار دارد.

با فرارسیدن این ماه پرفضیلت، فرصتی مهیا شد تا ذکر شیرین «یا من ارجوه لکل خیر» را چاشنی نمازهایمان کنیم و با معتکفان کوی دوست همصدا شویم تا اعمال «ام داود» را در نیمه‌ی رجب زمزمه کنیم. نسیم ماه رجب دوباره وزیدن گرفت تا هزار بار ذکر «لا اله الا الله» را تمرین کنیم و صدقه‌ای را پس از صد مرتبه «استغفرالله الذی لا اله الا هو وحده لا شریک له و اتوب الیه» تقدیم نیازمندان کنیم.

کسانی که دل در گرو حجت خدا نهاده‌اند، لحظه‌شماری میکنند تا با ورود به ماه رجب و بهره‌مندی از برکات آن، به درک فیوضات ماه عظیم شعبان موفق شوند و پس از آن بتوانند مدال لیاقت ورود به ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان را دریافت نمایند.

شرکت فراگستر هم به نوبه خود حلول ماه رجب المرجب، ماه ریزش باران رحمت الهی، ماه مناجات و بندگی حضرت حق را به تمامی همکاران، همراهان و همدلان مومن و متعهد خود، تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق همگان را جهت بهره‌مندی از نعمات و فیوضات این ماه عظیم الشان از خداوند متعال و مهربان مسئلت مینماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: