روز جوان

ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان مبارک باد

خدا کند که جوانان زحقّ جدا نشوند

به صحبت بد و بدخواه مبتلا نشوند

سر عقیده خود پاى فشارند چو کوه

بسان کاه زهر باد جابجا نشوند

روز جوان روزی است که در تقویم کشورهای مختلف برای جوانان نام‌گذاری شده‌است. در کشور عزیزمان ایران ۱۱ شعبان ،روز میلاد حضرت علی‌اکبر فرزند امام حسین (ع) ، بعنوان روز جوان و در کشورهای دیگر روز ۲۱  آگوست توسط سازمان ملل بعنوان روز جوان در نظر گرفته شده‌است.

اعلام یک روز به عنوان روز جوان فقط گریزی است برای خالی نبودن عریضه طولانی عنوان روزها. وگرنه چه روزی را به یاد داری که روز جوان نباشد. کدام سازمان و نهاد و وزارتخانه ای را سراغ داری که با جوان سروکار نداشته باشد. از سیاست و اقتصاد گرفته تا فرهنگ و اجتماع، همه چیز در این کشور آکنده از جوانان است.

ایران به عنوان جوان ترین جامعه ایرانی در تمامی عرصه های مختلف کشوری و جهانی توانسته نقش بسزایی داشته باشد و هم اکنون کمتر سازمان و نهادی را می توان یافت که ستون های اصلی آن جوانان نباشد چرا که می توان گفت برای کسانی که فکورانه و دردمندانه به مسائل اجتماعی عصر ما نظر می کنند، اهمیت و نقش ویژه جوانان در امر توسعه فرهنگی و پیشرفت های علمی و صنعتی کاملاً روشن و مبرهن است.

بر همین اساس نیز شرکت فراگستر تمامی بدنه سازمان خود را با کمک جوانان ایرانی ساخته است به طوری که هم اکنون با استفاده صحیح و کارآمد از جوانان ایرانی و صاحب تخصص در حوزه نرم افزارهای مدیریت سازمانی نظیر اتوماسیون اداری، bpms وغیره توانسته به جایگاه قابل قبولی در میان شرکت های مطرح نرم افزاری دست پیدا کند.

در پایان سیمای واقعی و سازندگی اجتماعی را در کشورعزیزمان را می توان در پرتو تلاش ها و مجاهدت های جوانان مشاهده کرد چرا که هر جا که جوشش و کوشش به ثمر نشسته است، نشانی از حضور گرم و فعال جوانان به چشم می خورد از همین رو شرکت فراگستر ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان کشور تبریک و تهنیت عرض می نماید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: