کمپین رویای رنگی فراگستر

حال خوبیست کمی٬ مشق محبت کردن و بذر امید به دل پاشیدن

زمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

در شلوغی روزهای پایانی سال که همه دغدغه نوروز را دارند و زمان بسرعت سپری می شود، عقربه های ساعت برای کودکان سرطانی به کندی می‌چرخد و آنان آرزو دارند که با بدست آوردن سلامتی، بر سر سفره هفت سین خانه‌هایشان بنشینند.

چه زیبا میشود اگر در آستانه سال نو به بیماران سرطانی و تامین نیازهای فراروی آنها توجه ویژه‌ای کنیم تا شاید بتوانیم امید کودکان را برای تحمل و مقابله با بیماری افزایش دهیم و این هیجان و شور سال جدید را به همه کودکان شهرمان و خانواده هایشان منتقل کنیم.

فراگستر نیز در راستای اجرای طرح های مسئولیت پذیری اجتماعی خود، هفته گذشته در محل ساختمان مرکزی شرکت، کمپینی تحت عنوان «رویای رنگی فراگستر» برپا کرد و طی آن تمام همکاران با احساس مسئولیت نسبت به جامعه و همنوعان، کمکهای نقدی خود را به نفع کودکان سرطانی به موسسه خیریه محک اهدا کردند، کودکانی که در آستانه سال جدید در بیمارستان بستری هستند و گاهی حتی خانواده‌هایشان توانایی پرداخت هزینه‌های درمانی آنها را ندارند.

برپایی این کمپین موقعیتی بود که هم برای زندگی و حال و هوای خودمان خوب شد و هم اینکه یادمان باشد سفره هفت سین امسال را با سین هشتم، سین سلامتی کودکان مبتلا به سرطان کامل کنیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*