فراسوی کسب و کار

ما در قبال جامعه ای که در آن کار می کنیم و محیط آموزشی که نیروی کار آینده ما را پرورش می دهد مسئولیم و برای تحقق این هدف اقداماتی را نیز انجام داد ه ایم ، به عنوان مثال همکاری با مراکز علمی و آموزشی، نگاه مسئولانه به محیط زیست ، همکاری در امورخداپسندانه و خیرخواهانه و …. که در کنار دیگر وظایف، برایمان ارزشمند و مهم هستند.

تک تک ما با کمک یکدیگر و یاری پروردگار قادر خواهیم بود راه های جدید موفقیت را کشف کرده و با برنامه ریزی دقیق و استفاده از نرم افزارهای کاربردی که روند کار را تسهیل می بخشند موانع و مشکلات پیش رو را با پشتکار و صبر و دقت پشت سر بگذاریم تا الگویی باشیم برای آیندگان.

همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی

دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی با توجه به نقش اساسی در تولید دانش یکی از مهمترین مراکز زایش شرکت ها ی دانش بنیان می باشند و آموزش عالی یکی از زیرساخت های اساسی توسعه هر کشور شمرده می شود.

با این وجود شرکت های دانش محور نقشی موثر در تحقق این امر دارند. لذا این مجموعه نیز فعالیت هایی نظیر برگزاری دوره های آموزشی راهبردی ، برگزاری سمینارهای تخصصی با همکاری مراکز کارآفرینی دانشگاه ها و مراکز دیگر سعی در ارتقاء توانایی ، خلاقیت ، مهارت و نوآوری دانشجویان دارد.

این نتیجه بر کسی پوشیده نیست که با بالا رفتن سطح مهارت ، اشتغال و کارآفرینی در کشور توسعه می یابد و بالطبع مهمترین دست آورد کارآفرینی در توسعه کشورها، ایجاد اشتغال ، رفاه، ثروت و شناخت فرصت های شغلی مناسب است.

توانمندسازی دانشجویان

یکی از اهداف ما ارتقاء توانمندی و مهارت دانشجویان می باشد که این امر جز با همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی میسر نخواهد شد. بدین منظور بستری را فراهم نمودیم تا دانشجویان تجربه کار عملی و کاربردی با نرم افزارهای اداری را داشته باشند، بدین منظور نسخه ای آکادمیک از نرم افزار حسابداری را پیاده سازی نمودیم تا دانشجویان با این نرم افزار آشنا شده و با تمرین و ممارست مهارت کار با آن را کسب نمایند .

مزیت این اقدام در این است که دانشجو هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی و کاربردی می آموزد که چگونه با یک نرم افزار سیستمی و برنامه کاربردی تعامل نماید.

توانمندسازی دانشجویان
برگزاری سمینار

برگزاری سمینار

برگزاری سمینارهای تخصصی  در دانشگاه ها یکی دیگر از موارد همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی می باشد که در ارتقای سطح علمی  دانشجویان موثر بوده و با ارائه مطالب علمی، فنی، و حتی کاربردی و حضور در جلسات پرسش و پاسخ ، دانشجویان می توانند از تجربیاتی که در روند انجام پروژه ها صورت گرفته است بهره مند شوند. دانشگاه صنعتی شریف ودانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین نمونه ی بارزی هستند که در آنها شرکت فراگستر سمینارهایی توسط کارشناسان خبره خود در رابطه با سیستم BPMS (سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار) برگزار نمود .

هدف از برگزاری این سمینارها کاهش فاصله بین دانشگاه و تجارت و انتقال تجربه ها در اجرای پروژه ها به دانشجویان می باشد.

امضای تفاهم نامه با مراکز علمی و دانشگاهی

مورد دیگر در همکاری با دانشگاه امضای تفاهم نامه با مراکز علمی و دانشگاهی است .طی این تفاهم نامه شرکت دوره های نرم افزاری و حسابداری را در محل دانشگاه برگزار کرده و  اساتید مجربی را در این دوره برای تدریس در نظر می گیرد.

از مزایای برگزاری این دوره ها تربیت نیروی کار برای اشتغال و ایجاد فرصت های شغلی می باشد.

امضای تفاهم نامه با مراکز علمی و دانشگاهی

نگاه مسئولانه به محیط زیست

هدف اصلی نرم افزار اتوماسیون اداری صرفه جویی در استفاده از کاغذ می باشد که این صرفه جویی منجر به کاهش قطع بی رویه درختان می شود و به طور کل صرفه جویی در مصرف منابع را نیز در پی خواهد داشت.

ما در قبال محیط زیست مسئولیم و موظفیم در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم.