یک سال دیگر از با هم بودنمان گذشت...

یک سال دیگر از با هم بودنمان گذشت…

ماه‌ها، روزها، ساعت‌ها، دقیقه‌ها و ثانیه‌ها، بی‌پروا و بی‌وقفه، بریکدیگر پیشی گرفتند و به پیش رفتند تا برگی دیگر بر دفتر عمر بیفزایند و خاطر‌اتی نو در خاطر ما حک کنند؛ خاطراتی سرشار از آموزه‌ها و تجربه‌های بسیار که اگر نیک بنگریم و بدرستی به خاطر آوریم، خاطری آسوده‌تر و مطمئن‌تر از پیش را در آینده ما رقم می‌زنند و تا به آنجا می‌انجامند که سبب‌ساز پیروزی‌ها و کامروایی‌های بسیاردرآینده دور و نزدیک می‌شوند.

سال ۱۳۹۲ پراز تلخی و شیرینی و فراز و فرودهای فراوان برای خانواده فراگستر بود. سالی سرشار از تلاش و جدیت در عرصه تولید و خدمت‌رسانی در صنعت نرم‌افزار و اکنون خداوند سبحان را شاکریم که توانستیم سالی دیگر را در کنار کاربران و مشتریان گرانقدرمان به پایان برسانیم و با هزاران امید و چندین پروژه توسعه‌ای جدید به استقبال سالی نو برویم.

ما امروز نسبت به گذشته، در جایگاه بلندتری ایستاده ایم و گذشته‌هایمان را در پایین دستها با لذت نگاه میکنیم. بدون شک نگاه مهربان مشتریان و دوستان همراهمان نیز شوق ما را دامن میزند. میبینیم که راه دشواری پیموده ایم، میبینیم که ساخته‌ایم و خود ساخته شده‌ایم تا گره‌های بازهم پیچیده‌تری را، باز کنیم. میدانیم که همسویی و همراهی، ما را به بلندی رسانده است و آن را پاس میداریم. میدانیم که نباید به بلندی جایگاه خویش غره شویم و فروتنی را که ملازم روح خدمت است فراموش کنیم و نیز گوهر اعتماد مشتریان وفادار را که بزرگترین سرمایه ماست عزیز میداریم.

این موفقیتها که مرهون تلاشهای بی شائبه و توام با ایثار همه همکاران فراگستری در اقصی نقاط کشور بوده است نشان از عزمی جدی برای تداوم موفقیتهاست و حال که نرم نرمک لحظه خداحافظی با سال ۹۲ فرا رسیده است، با افتخار اعلام میکنیم که ما در سال رفته، برای استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و فناوریهای طراحی و توسعه نرم‌افزارهای یکپارچه‌مان، زیادی مشتاق بودیم آنقدر که تا پاسی از شب کار تحقیق و توسعه انجام میدادیم. در نتیجه همین تلاشها بود که توانستیم  قابلیتهای بسیار زیادی را به نرم افزارهایمان ازجمله نرم‌افزار مدیریت فرایند کسب و کار (BPMS)، اتوماسیون اداری، فروش و بازرگانی، مالی و حسابداری و مهندسی تولیدمان اضافه کنیم که بدون شک میدانیم برای شما هم بدربخور است و ناگفته نماند که در این مسیر بمنظور افزایش آگاهی و تواناییهای مدیران و کارشناسان سازمانهای بزرگ و متوسط  و کوچک چندین دوره وبینار (سمینار آنلاین) و کارگاههای آموزشی و عملی رایگان هم برگزار کردیم.

همه اینها را گفتیم که آخرسر بگوییم در راستای همین طرح‌های توسعه‌ای شرکت بود که ما مجاب به توسعه مکان خدماتی خود شدیم و واحد مدیریت و واحدهای مهندسی فروش و خدمات پس ازفروشمان را به ساختمان جدیدی در فضایی به وسعت ۱۲۰۰ مترمربع و در سه طبقه مجزا انتقال دادیم.

حال در واپسین روزهای پایانی سال در حال سپری ۹۲، از لطف و رحمت بی­پایان خداوند بزرگ سپاسگزاری و از پشتیبانی‌ها، تشویق­ها و حمایت­های دلسوزانه و صمیمانه کاربران، مشتریان، همکاران و دوستان بزرگوارمان تشکرکنیم که بی شک اگر نبود آن لطف و رحمت بی­پایان و این پشتیبانی­ها، تشویق­ها و حمایت­های دلسوزانه و صمیمانه، هیچ‌یک از کامیابی­ها و موفقیت‌های فراگستر درسال رفته، تحقق نمی­یافت.

به امید آنکه  در سال جدید «آن‌چه هستیم»، «آن‌چه باید باشیم»، «آن‌چه دوست داریم باشیم» و «آن‌چه دوست دارد باشیم» هم‌پوشانی بیشتری با همدیگر داشته باشند.

 

ای آنکه به تدبیر تو گردد ایام

 ای دیده و دل از تو دگرگون مادام

 وی آنکه به دست توست احوال جهان

حکمی بنما که گردد ایام به کام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: