دموی نرم افزار اتوماسیون اداری

دموی نرم افزار اتوماسیون اداری

مشاهده و بررسی کارایی نرم افزار بصورت آزمایشی را «دمو» می‌نامند. دموی نرم افزار اتوماسیون اداری ، به کاربران کمک می‌نماید تا بتوانند انتخاب مناسبی جهت خرید نرم افزار داشته باشند. جلسات دمو براساس سطح شرکت کنندگان می‌تواند بصورت مدیریتی و یا تخصصی برگزار گردد.

شما می‌توانید بمنظور دریافت دموی نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر با واحد مهندسی فروش این شرکت تماس حاصل نمایید. یا از طریق تکمیل فرم زیر، درخواست خود را در کمتر از نیم دقیقه! به واحد مهندسی فروش ارسال نمایید تا کارشناسان این واحد سریعا به محض دریافت اطلاعات و نیازمندی‌های شما، جهت تنظیم جلسه دموی حضوری یا آنلاین با شما تماس بگیرند.

 

فرایند دموی نرم افزار اتوماسیون اداری چگونه است؟

دموی (پرزنت، نمایش) رایگان نرم افزار اتوماسیون اداری، جزو لاینفکی از فرایند فروش و بازارایابی شرکت فراگستر است که پس از بررسی و شناسایی نیاز اولیه مشتری انجام می‌پذیرد. در اینگونه جلسات که بصورت حضوری و یا آنلاین (روی بستر اینترنت) قابل برگزاری است، تمام تلاش کارشناسان براین است تا به کارکردهای مدیریتی و فنی اتوماسیون اداری فراگستر اشاره و به سوالات مشتریان بصورت کامل و صریح پاسخ دهند.

همچنین پس از برگزاری جلسات دمو، در راستای شفافیت کار، هر لحظه که نیاز به دریافت مشاوره‌های تخصصی و فنی بیشتری داشته باشید؛ کارشناسان خبره ما آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت رایگان خواهند بود.

 

جهت استفاده رایگان از اتوماسیون اداری فراگستر بر بستر ابر و به مدت محدود درخواست خود را ثبت کنید.

پس از تکمیل فرم برای شما ایمیلی ارسال می شود.

لطفا صبر کنید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: