دموی نرم افزار اتوماسیون اداری

مشاهده و بررسی کارایی نرم افزار بصورت آزمایشی را«دمو» مینامند. دموی رایگان نرم افزار اتوماسیون اداری، به کاربران کمک می‌نماید تابتوانند انتخاب مناسبی جهت خرید نرم افزار داشته باشند. جلسات دمو براساس سطح شرکت کنندگان می‌تواند بصورت مدیریتی و یا تخصصی برگزار گردد.

شما می‌توانید بمنظور دموی نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر با واحد مهندسی فروش این شرکت تماس حاصل نمایید و یا از طریق، درخواست خود را در کمتر از نیم دقیقه! به واحد مهندسی فروش ارسال نمایید تا کارشناسان این واحد سریعا بمحض دریافت اطلاعات و نیازمندی‌های شما، هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

دموی (پرزنت، نمایش) رایگان نرم افزار اتوماسیون اداری،جزو لاینفکی از فرایند فروش و بازارایابی شرکت فراگستر است که پس از بررسی و شناسایی نیاز اولیه مشتری انجام می‌پذیرد. در اینگونه جلسات که بصورت حضوری و یا آنلاین (روی بستر اینترنت) قابل برگزاری است، تمام تلاش کارشناسان براین است تا به کارکردهای مدیریتی و فنی اتوماسیون اداری فراگستر اشاره و به سوالات مشتریان بصورت کامل و صریح پاسخ دهند.

همچنین پس از برگزاری جلسات دمو، در راستای شفافیت کار، هرلحظه که نیاز به دریافت مشاوره‌های تخصصی وفنی بیشتری داشته باشید، کارشناسان خبره ما آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت رایگان خواهند بود.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say: