اموزش اتوماسیون اداری

اموزش اتوماسیون اداری

امروزه سازمانهایی که درصدد استفاده از سیستمهای اتوماسیون اداری هستند باید فاکتورهای زیادی را برای راه‌اندازی و پیاده‌سازی اینگونه سیستمها مدنظر قرار دهند که در کارآیی و کیفیت کار آنان تاثیر بسزایی داشته باشد. برخی از این فاکتورها شامل بودجه، فضای فیزیکی کار، زیرساختهای شبکه و مخابراتی و… می‌باشند. اما بدون شک فاکتور اصلی و بسیار مهم در اجرا و بکارگیری نرم افزار اتوماسیون اداری در یک سازمان، آموزش کارکنان آن است.

کاهش مقاومت کارکنان با اموزش اتوماسیون اداری

استقرار موفقیت‌آمیز نرم افزار اتوماسیون اداری و استفاده بهینه از آن، بعنوان ابزاری که روزمره کارکنان با آن در تعامل میباشند، زمانی امکان‌پذیر است که تمامی امکانات آن به کاربران بصورت تخصصی و کاربردی آموزش داده شود.

آموزش سیستم‌های اتوماسیون اداری بمرور سببب میشود تا منابع انسانی از کاربران ساده به کاربران متخصص تبدیل شوند و در طی آن، پس از مدتی مدیران ارشد شاهد کارایی و بازدهی بالا در انجام امور اداری شوند. که همانا این امر هدف نهایی ما، از اموزش اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها است.

 

آموزش جامع و آنلاین: +۲۰ ساعت ویدیوی آموزشی اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها

 

در راستای آموزش چگونگی استفاده از سیستم اتوماسیون اداری فراگستر، و بمنظور حصول به نتیجه‌های موثرتر و بهتر، دوره‌های آموزشی متناسب با گروه‌های کاربری مختلف شامل مسئولین دبیرخانه و مسئولین دفاتر، کارشناسان، مدیران ارشد و راهبر(ان) سیستم از سطوح مقدماتی تا پیشرفته تدوین و برنامه‌ریزی شده است. که به هریک از گروههای کاربری براساس سطوح مدیریتی و کاربری آموزشهای لازم به روشهای زیر قابل ارائه می‌باشد.

  • آموزش‌های حضوری (گروهی و اختصاصی)
  • کارگاه‌های آموزشی (workshop)
  • آموزش‌های مجازی و از راه دور
  • آموزش از طریق رسانه‌های بصری خودآموز (مدیاهای آموزشی)
  • آموزش از طریق راهنماهای تصویری موجود در نرم افزار
  • برگزاری سمینارها و یا وبینارهای آموزشی

 

گفتنی است دوره‌های آموزش اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها (BPM) و همچنین محتواهای آموزشی، براساس سیلابس‌های تعیین شده توسط اساتید خبره و متخصص برگزار میشود و ممیزی آموزش و نظارت برحسن استفاده از رویه ها توسط تیم نظارت براجرا انجام میپذیرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: