اعطای تندیس بلورین-اقتصاد سبز-به شركت فراگستر

اعطای تندیس بلورین-اقتصاد سبز-به شرکت فراگستر

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

ایده برگزاری جشنواره بین‌المللی اقتصاد سبز از سوی دکتر پرویز عطایی برای نخستین بار مطرح شد. وی با تلاش دوستان و دست‌اندرکاران صنعت و اقتصاد توانست تا امروز جشنواره را با همه مشکلات برگزار کند. این حرکت تاریخی در ۴ سال گذشته مدیون تلاش و کوشش جمعی ازدلسوختگان عرضه اقتصاد وفرهنگ وتولید کشور بوده است.

جشنواره بین‌المللی اقتصاد سبز با رویکرد اصل ۴۴ قانون اساسی از سوی رهبر معظم انقلاب که به حق آن را «انقلاب اقتصادی ایران» نامیده‌اند به منظور تحقق اهداف اقتصادی بخش خصوصی وکاستن از بار اقتصادی دولت و گسترش فرهنگ خصوصی‌سازی برگزار میگردد.
این جشنواره‌ به منظور احیای صنعت،‌ تولید و خدمات ایرانی درسطح قابل‌ قبول جهانی،‌ از همه اهرم‌های لازم برای هموار کردن مسیر عضویت ایران درسازمان جهانی WTO استفاده نموده به عنوان یک اهرم شاخص خواهد کوشید تا به تعریف یک ایزوی ملی مرکب از معیارهای فرهنگی انسانی در کنار معیارهای فنی واستانداردهای بین‌المللی علاوه بر معیاری‌های فنی و مدیریتی که‌ لازم است میان کارگر،‌ کارفرما،‌ محیط ‌زیست و جامعه رابطه‌ای انسانی،‌ معقول وصمیمانه ایجاد شود، همه مردم از وجود یک کارخانه، یک شرکت و یک نهاد بازرگانی منتفع گردند و صنعت از رابطه یک جانب اقتصادی کنونی خویش در ایران و جهان خارج شود.
به گزارش ایرنا، دراین مراسم از مجموع ‪ ۷۰۰ واحد صنفی و خدماتی نامزد دریافت تندیس، ‪۴۰ شرکت و واحد تولیدی به عنوان شرکتهای برتر انتخاب شدند. شرکتهای برتر ازمیان ‪۱۷۰ شرکت پذیرفته شده در مرحله نیمه نهایی معرفی شدند که در میان برگزیدگان برخی از بازرگانان کشورهای عراق، چین، نروژ، فرانسه، بلژیک، ایتالیا و ترکیه نیز وجود داشتند‬‬‬ شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر در چهارمین دوره برگزاری این جشنواره موفق به دریافت تندیس و لوح یاد بود این جشنواره شد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*