یکپارچگی قدرت می‌دهد!

۳۵% تخفیف فروش فوق‌العاده

اتوماسیون کسب و کار فراگستر بمدت یک ماه

ویژه صنایع

بورس، بانک و بیمه

برای دموی نرم‌افزار و استفاده از تخفیف ویژه، فرم زیر را تکمیل کنید

این تخفیف فقط مخصوص شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در صنایع بورس، بانک و بیمه می‌باشد

چالش‌های خاص صنایع بورس، بانک و بیمه

سازمان‌های بزرگ عمدتاً بصورت هلدینگ شکل هستند که یک سازمان مادر و تعدادی سازمان زیرمجموعه دارند و این سازمان‌ها دارای پراکندگی جغرافیایی نیز هستند. از همین رو اطلاعات و داده‌های سازمان‌ها هر کدام بر روی سرورهای مجزا و در نقاط مختلف جغرافیایی ذخیره و نگهداری می‌شود.

یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران سازمان‌های بزرگ عدم دسترسی مناسب و سریع به داده‌های تمام سازمان است. با استفاده از قابلیت چند سازمانه نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر سازمان‌های بزرگ قادر خواهند بود تمامی داده‌ها و اطلاعات سازمان مادر و سازمان‌های زیر مجموعه را بر روی یک بستر ذخیره و نگهداری کنند.

یکی از بزرگ‌ترین معضلات نرم‌افزارهای مدیریت اطلاعات و اسناد، ضعف اینگونه سیستم‌ها در زمان جستجوی اسناد و مدارک مورد نظر است. علی‌الخصوص این معضل برای زبان فارسی و اسناد و مدارکی که عنوان و یا متن فارسی دارند دو چندان خودنمایی می‌کند.

شرکت فراگستر با استفاده از بروزترین تکنولوژی‌های این حوزه سیستم جستجوی هوشمندی را توسعه داده که همانند گوگل قادر خواهد بود اشتباهات تایپی، کلمات مترادف، اختلاف‌های ناشی از حروف عربی و… را تشخیص داده و علاوه بر همه این موارد از رفتار کاربر الگوبرداری نموده و در عین حال با سرعتی چشم‌گیر نتیجه مورد نظر را به کاربر نشان دهد.

به هر سازمانی که مراجعه کنید قطعاً تعدادی فرم و فرایند خواهید دید که بصورت دستی تکمیل شده و میان افراد به گردش در می‌آید. برای مثال فرایند درخواست مرخصی، درخواست مساعده، درخواست کالا، استخدام، پیشنهادات و انتقادات و… همگی فرایندهای آشنایی هستند که در سازمان‌ها جاری هستند و الکترونیکی کردن اینگونه فرایندها نیز از جمله دغدغه‌های مدیران ارشد سازمان است.

با کمک نرم‌‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر امکان تعریف و طراحی فرم‌ها و همچنین گردش الکترونیکی آنها توسط خود سازمان وجود داشته و می‌توان تمامی فرایندهای سازمان را به وسیله این نرم‌افزار از حالت دستی به الکترونیکی تغییر داد.

بسیاری از اسناد و مدارک در سازمان‌ها وجود دارد که می‌بایست توسط چندین نفر در سازمان تایید شده و یا پس از اخذ تاییدات لازم به امضای چندین نفر نیز برسد. جمع‌آوری تمامی تاییدات و امضاها بصورت دستی همواره یکی از دغدغه‌های بزرگ سازمان بوده که برای مسئولین مربوطه بسیار سخت و زمان‌بر است. قطعاً با حل این دغدغه یکی از گلوگاه‌های اصلی تاخیر کارها در سازمان‌ رفع گردیده و راندمان کاری افزایش پیدا خواهد کرد.

با استفاده از قابلیت چندامضایی نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر قادر خواهید بود که تمامی تاییدات و امضاهای لازمه را بصورت الکترونیکی از افراد دریافت نموده و در زمان انجام کار صرفه‌جویی نمائید.

در بسیاری از سازمان‌ها هنوز دریافت نامه و درخواست از ارباب رجوع بصورت حضوری و دریافت نسخه کاغذی انجام میگیرد. این امر هزینه‌های زیادی را برای سازمان در زمینه ارسال، دسته‌بندی و ثبت در نرم‌افزار توسط اپراتور به همراه خواهد داشت. و از طرفی موجب اتلاف وقت و هزینه برای ارباب رجوع شده و صف‌های طولانی در تردد به سازمان‌ها را ایجاد می‌کند.

این موضوع در کنار گسترش همه‌گیر بیماری کرونا زنگ خطری برای سازمان‌ها به صدا در آورد که راهکاری برای حل این مسئله و رسیدگی به درخواست‌های ارباب رجوع بصورت الکترونیکی و از راه دور ایجاد کنند.

یکی از بهترین راهکارهای کاهش مراجعات ارباب رجوع به سازمانها، استفاده از میز خدمت الکترونیکی یا پیشخوان ارباب رجوع است. ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان با گسترش میز خدمت و هوشمند نمودن فرایندها، موجبات رضایتمندی مشتریان را فراهم ساخته و علاوه‌بر کاهش شیوع کرونا در کاهش هزینه‌های سازمان نیز نقش بسزایی خواهد داشت.

فروش فوق‌العاده اتوماسیون

راهکارهای خاص فراگستر ویژه شرکت‌های فعال در صنایع بورس، بانک و بیمه

زیرسیستم چند سازمانی (هولدینگ) فراگستر

تمرکز و یکپارچه‌سازی اطلاعات تمام سازمان و زیرمجموعه‌ها در یک محیط کاری واحد

موتور جستجوی بهجو فراگستر

فراگستر زبان فارسی را بخوبی درک و تمام اطلاعات سازمان شما  را مثل گوگل جستجو می‌کند

فرم ساز فراگستر

الکترونیکی کردن تمام فرآیندها، هوشمندسازی روند کار و کاهش خطاهای کارکنان

تایید و امضا نامحدود

دریافت تاییدات و امضاها در سراسر سازمان‌ها و زیرمجموعه‌ها بصورت الکترونیکی

و صدها قابلیت ارزشمند دیگر…

۳۵% تخفیف استثنایی یک ماهه!

میز خدمت الکترونیکی

حذف مراجعات حضوری ارباب‌رجوع با میز خدمت الکترونیک

منتخبی از مشتریان خوبمان که در صنایع بورس، بانک و بیمه به ما اعتماد کرده‌اند…

اتوماسیون بانک ملی
اتوماسیون سداد
اتوماسیون پرداخت نوین
اتوماسیون صندوق فناوری نانو
اتوماسیون صندوق نوآوری و شکوفایی
اتوماسیون سایه گستر سرمایه
اتوماسیون بورس
اتوماسیون گلچین رسانه هوشمند
اتوماسیون کارگزاری بورس بیمه ایران
اتوماسیون کارگزاری مهر
اتوماسیون کارگزاری
اتوماسیون کارگزاری دانایان پارس
اتوماسیون کارگزاری آریا نوین
اتوماسیون کارگزاری بیمه
اتوماسیون کارگزاری و بورس
اتوماسیون صندوق پس انداز
اتوماسیون بورس
اتوماسیون بورس
اتوماسیون بیمه ما
اتوماسیون بیمه نوین
اتوماسیون بورس
اتوماسیون بیمه فرتاک
اتوماسیون بیمه ایران
اتوماسیون اداری بیمه
فروش اتوماسیون بورس

کارگزاری بورس بیمه ایران

شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران (کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، کالا و انرژی) متعلق به شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان یکی از بزرگترین و با سابقه‌‌ترین شرکت‌های کارگزاری فعال در بازار سرمایه است.

کارگزاری بورس بیمه ایران از سال ۹۷ به جمع مشتریان فراگستر پیوست. هم‌اکنون بیش از ۲۰۰ کاربر بصورت متمرکز از نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر استفاده می‌کنند.

فروش اتوماسیون بانک

بانک ملی ایران

اجرای پروژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر در بانک ملی ایران از سال ۱۳۹۴ بصورت متمرکز آغاز شد و هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین پروژ‌ه‌های ملی کشور بالغ بر ۶۰٫۰۰۰ کاربر_که ۶٫۵۰۰ کاربر آن همزمان هستند_ در بیش از ۳۸۰۰ شعبه در داخل و خارج کشور به همراه تمامی ادارات کل مرکزی و ادارات امور شعب و شعب تابعه در حال بهره‌برداری از سامانه اتوماسیون اداری فراگستر می‌باشند.

بنابراعلام رسمی سایت بانک ملی ایران در ۶ ماهه‌ی اول راه‌اندازی پروژه،  سیستم اتوماسیون اداری، باعث صرفه‌جویی ماهانه یک میلیارد تومان در دو بخش “کاهش مصرف کاغذ” و “کاهش هزینه نیروی انسانی» شده است.

فروش اتوماسیون بیمه

بیمه ما

اجرای پروژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر در شرکت «بیمه ما» از سال ۱۳۹۱ آغاز شد و هم اکنون بیش از ۴۰ شعبه و بالغ بر ۲۰۰۰ نماینده در سراسر کشور بصورت متمرکز تحت پوشش این نرم‌افزار قرار گرفتند.

راه‌اندازی سیستم اتوماسیون کسب و کار فراگستر باعث برقراری ارتباط در لحظه بین تمامی شعب بمنظور یکپارچگی فرآیندها و در نتیجه بالا رفتن بهره‌وری کار در مجموعه گردیده است.

یک بحران، یک فرصت طلایی!

بحران کرونا آخرین بحران جهانی است که قلب سازمان یعنی ارتباطات انسانی و همکاری فیزیکی آن‌ها را هدف گرفته است. برای نجات سازمان از این بحران شوم زیرساخت‌هایی لازم است که مهم‌ترین و کلیدی‌ترین این زیرساخت‌ها بستر آنلاین همکاری تیمی و مدیریت ارتباطات، اسناد، مدارک و فرایندها است.

در چنین شرایط بحرانی، فراگستر در راستای رسالت وجودی خویش و جهت حمایت از صنایع و سازمان‌های مختلف ایرانی اقدام به عرضه بستر نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای خود با ۳۵% تخفیف ویژه کرده و مفتخر خواهیم شد شما نیز به جمع ما بپیوندید تا با همدلی و همراهی یکدیگر بر این بحران که کسب و کارهای ایرانی را تهدید می‌کند فائق آییم.

آخرین فرصت استفاده از ۳۵% تخفیف ویژه: ۲۴ آذر ماه

تا ۳۰ آذرماه تمدید شد!

۰روز۰ساعت۰دقیقه۰ثانیه

جهت مشاوره و یا دریافت دموی رایگان اتوماسیون فراگستر، عدد ۲ را به ۳۰۰۰۲۶۵۹۴۵۲۶۲۳۰ ارسال و یا با شماره ۸۸۱۷۳۱۱۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

Call Now Buttonمشاوره رایگان