سوالات متداول

ارتباط سیستم خرید و تدارکات داخلی با ما بقی سیستم ها به چه صورتی است؟

سیستم خرید و تدارکات داخلی فراگستر با سیستم های چون مدیریت فرایندهای کسب و کار، اتوماسیون اداری، انبار، تولید و خزانه و سیستم حسابداری فراگستر در ارتباط می باشد.

آیا امکان تجمیع و تفکیک درخواست ها در این سیستم وجود دارد؟

بله زمانی که مدیر سیستم روی هر درخواست و یا سفارش خرید می خواهد تایید داشته باشد میتواند درخواست های آمده را با هم تجمیع و یکجا سفارش دهد و یا بعضی اقلام را ابطال کند و همچنین می تواند تفکیک نیز داشته باشد.

آیا امکان مقایسه استعلام قیمت ها با هم وجود دارد؟

بله در این سیستم شما می توانید استعلام های اخذ شده را از نظر قیمتی، مدت زمان تحویل و … با یکدیگر مقایسه نمایید و یکی از آنها و یا قسمتی از هر کدام را به قیمت دستور خرید برای ثبت فاکتور منتقل نمایید و همچنین می توانید مقایسه انجام شده را نیز به صورت گزارش دریافت نمایید.

آیا امکان درج فاکتور مستقیم برای سفارشاتی که مبنای آنها غیر از استعلام معرفی شده باشد وجود دارد؟

بله

درصورتی که نیاز به تجمیع و یا تفکیک اقلام باشد باید به چه صورتی عمل کرد؟

در لیست صورت خلاصه استعلام های گرفته شده شما می توانید اقلامی از یک استعلام را ابطال کنید و یا از یک یا چند استعلام اقلامی که مد نظر دارید را تجمیع و تبدیل به فاکتور فروش نمایید.

آیا امکان ایجاد عوامل مختلف بر روی فاکتور ها و پیس فاکتور ها می باشد؟

شما می توانید انواع عوامل فروش را با اولویت های مورد نظر تعریف و بر روی هر یک از فاکتور ها و پیش فاکتور ها اعمال نمایید.

دستور پرداخت به چه صورتی انجام میشود؟

در سیستم تدارکات فراگستر پس از اینکه پیش فاکتوری تایید و دستور خرید روی آن صادر میشود از طریق دستور پرداخت می توان پرداخت ها را انجام داد و در صورت ارتباط با سیستم خزانه داری سند آن نیز صادر میشود.

در سیستم قسمتی برای بایگانی اصل اسناد وجود دارد؟

در تمامی فرم های سیستم شکا می توانید با قابلیت الصاق فایل تمامی اسناد اصلی را به اطلاعات وارده ضمیمه و نگهداری نمایید.

ارتباط بین سیستم انبار و خرید به چه صورتی است؟

زمانی که فروشنده کالا را مطابق با تعهدات تحویل میدهد شما با انتخاب کالاهای رسیده و درج آن در انبار مورد نظرتان هم کالاها را وارد انبار می کنید و هم اقلام وارده از لیست کارهای باز شما خارج میگردد.

سطوح دسترسی ها به چه صورتی می باشد؟

علاوه بر اینکه هر یک از کاربران برای خود کارتابل مجزا برای انجام کارهای خود را دارند شما می توانید تا ریز ترین سطح ممکن برای آنها محدودیت دسترسی ایجاد کنید.

گزارشات سیستم خرید و تدارکات داخلی چند نوع می باشد؟

گزارش از پرونده های ثبت شده، گزارش از درخواست های ثبت شده (درخواست های باز- درحال اقدام- ابطال شده)، گزارش از سوابق خرید به تفکیک کالا و تامین کننده، گزارش مقایسه صورت استعلام و …

برای بررسی بیشتر پیشنهاد میکنیم:

مشاوره آنلاین