برگزاری دوره آموزشی فلسفه استراتژی

دوره آموزشی فلسفه استراتژی با تدریس آقای مهندس چیتگرها مولف کتاب “بالندگی مدیریت استراتژی” در روز سه شنبه مورخ ۹۳/۱۰/۰۹ در سالن کنفرانس شرکت فراگستر برگزار گردید.

دوره آموزشی استراتژی

استراتژی مجموعهای از فرضیات در قالب روابط علی و معلولی است.

این جلسه با معارفه حاضرین در جلسه آغاز گردید که البته بسیاری از آنها از جمله کسانی بودند که دارای سمت های سازمانی مربوط به مبحث مورد تدریس بودند. نکته قابل توجه در این دوره ی آموزشی حضور برخی از رقبای شرکت فراگستر در جلسه بود. این دوره که اولین دوره ی آموزشی از سلسله آموزش های حوزه استراتژی است، توانست توجه شرکت کنندگان در سالن را به خود جلب کند چرا که حاضرین در جلسه با علاقه مندی پیگیر جلسات بعدی این دوره ها بودند و برخی از آنها ثبت نام در دوره های بعدی را به صورت حضوری بعد از پایان جلسه انجام دادند.

 

 

 

 

دوره آموزشی استراتژی

 

 

بدیهی است دوره فلسفه استراتژی به عنوان پیش نیاز سایر دوره های آموزشی حوزه استراتژی خواهد بود.

در این جلسه از مباحث مختلفی در زمینه فلسفه استراتژی صحبت شد که از این میان می توان به صحبت در زمینه مفاهیم اولیه واژه استراتژی، تعریف استراتژی، دیدگاه استراتژیک کشور های بزرگ و موفق ، معضلات شرکت ها در حال و گذشته و آینده ی آنها، استراتژی رقابتی، انتخاب استراتژی، تفکر استراتژیک، فرایند ارزیابی استراتژیک، موانع استراتژی و … اشاره نمود.

 

 

 

مهندس چیتگرها:

استراتژیک فکر کردن، یعنی فرصت ها محدودند

دوره آموزشی استراتژی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say: