دوره آموزشی BPMN

دوره آموزشی BPMN از سری دوره های آموزشی آکادمی برگزار شد

دوره آموزشی BPMN صبح روز پنج شنبه مورخ ۹۳/۱۰/۱۱ با حضور علاقمندان و فعالان مباحث فرآیند در سالن اجتماعات شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر برگزار گردید.

دوره آموزشی BPMN

مباحث مطرح شده در دوره آموزشی BPMN

استاد جلسه جناب آقای مهندس حقیقت از فارغ التحصیلان دانشگاه علامه طباطبائی و از مدیران و مشاوران پروژه‌ی فرآیندهای کسب و کار هستند. در ابتدای جلسه بعد از معرفی حاضرین که برخی از آنها پیشتر نیز در دیگر دوره‌های آموزشی آکادمی فراگستر شرکت داشتند، آقای حقیقت به بیان مقدماتی در زمینه مبحث BPMN پرداختند.

زنجیره ارزش پورتر، مدل‌های مرجع فرآیندهای سازمانی، شناسه فرآیند و چرخه عمر مدیریت فرآیندها در این قسمت بیان شد. علاقمندان از همان ابتدای جلسه سوالات خود را در زمینه‌های ارائه شده با آقای حقیقت درمیان گذاشتند و با دیگر شرکت کنندگان در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند. در این جلسه بسیاری از زبان‌های مدلسازی استاندارد از جمله Activity Diagram ، DFD، Flowchart و… نیز معرفی گردید.

 

 

دوره آموزشی BPMN آکادمی فراگستر

در ادامه نیز آقای حقیقت بعد از بیان مسائل تئوریک با نمایش چند فیلم آموزشی در باب مدل کردن یک فرآیند با زبان BPMN حاضرین را بیشتر با جنبه‌های کاربردی آن آشنا نمود. سپس حاضرین در همان جلسه به طراحی یک نمونه از مدل فرایند بر اساس آموخته‌های خود پرداختند.

در پایان ابزار طراحی مدل فرآیند به زبان BPMN معرفی گردید و حقیقت بصورت عملی نیز نحوه طراحی مدل یک فرآیند با ابزار BPMS فراگستر را بخوبی به نمایش گذاشت.

 

خوب است بدانید:

زبان مدلسازی ابزار BPMS فراگستر BPMN2 می‌باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: