برگزاری دوره آموزشی بهبود فرآیندها در آکادمی BPM فراگستر

برگزاری دوره ی آموزشی بهبود فرآیندها در آکادمی BPM فراگستراولین دوره آموزشی بهبود فرآیندهای کسب­ وکار از در آکادمی BPM فراگستر ساعت ۹روز پنج شنبه ۲۵ ام دی ماه با تدریس جناب آقای مهندس رسولی برگزار شد.

از مباحث مطرح شده در این جلسه میتوان به تبیین فرایند و نگرش فرایندی، فرایندهای با ثبات و بی ثبات، اشتباهات در بهبود و گام های بهبود فرآیند و … پرداخت.

یکی از مهم ترین محورهای جلسه تفاوت بین بهبود واقعی فرایند و دستکاری فرایند بود. به طوریکه آقای دمینگ اشاره کرده است که: بدون آگاهی عمیق، هر عمل برای بهبود، صرفا دستکاری محسوب می شود. مدیران سخت تر کار می کنند، ولی کارها را خراب تر می کنند.

در ادامه این جلسه، آقای مهندس رسولی به دو اشتباه رایج در هنگام تلاش برای بهبود فرایند اشاره کردند. این دو اشتباه عبارتند از:

  • اشتباه۱: رفتار با علت عام همچون علت خاص.
  • اشتباه۲: رفتار با علت خاص همچون علت عام.

علاوه بر محتوای مطرح شده در این جلسه بوسیله مهندس رسولی، برخی حاضرین در جلسه به طرح سوالاتی پرداختند که به غنای مطالب ارائه شده در جلسه می افزود.

پیش نیاز این دوره شرکت در ۲ دوره BPM و BPMN بود که حاضرین در دوره ­های مذکور شرکت کرده بودند.

با بررسی فرم­های نظرسنجی از طرف واحد برگزارکننده مشخص شد که اکثر حاضرین از سطح رضایت مندی بالائی برخوردار بودند.

علاقمندان برای شرکت در جلسات آکادمی فراگستر می توانند جهت ثبت نام رایگان به سایت فراگستر مراجعه و فرم ثبت نام را تکمیل کنند و یا با شماره­ تماس ۴۲۶۲۳ داخلی ۱۰۷ و ۱۱۷ تماس حاصل نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*