دانلود اتوماسیون اداری

دانلود اتوماسیون اداری

امکان دانلود رایگان نرم افزار، قابلیت استثنایی است که به خریدار اجازه میدهد، قبل از خرید نرم افزار آن را بخوبی بررسی نماید. بررسی نرم افزار قبل از خرید، باعث آگاهی از توانمندیها، ظرفیتها، امکانات نرم افزار و موفقیت در پیاده‌سازی و استقرار آن می‌باشد.

با توجه به اینکه نرم افزارهای اتوماسیون اداری تحت وب می‌باشند، عملیات نصب و تامین زیرساختهای سخت افزاری و نرم افزاری برای آنها تسهیل شده است. بعبارتی کاربران میتوانند بصورت آنلاین از نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر استفاده نمایند و نیازی به نصب سیستم و تامین سخت افزار نخواهند داشت. اما از آنجاییکه گستره صنایع و شرکتها به لحاظ نوع فعالیت (تولیدی، خدماتی، بازرگانی، مهندسی و … ) وسیع میباشد و امکان درک یک سیستم سازمانی با صرف چند ساعت بدون ارائه توضیحات تکمیلی و پرسش و پاسخ مقدور نمی‌باشد، کارشناسان مجرب در بخش مهندسی فروش امکانات مناسبی برای ارائه محصول فراهم نموده‌اند.

متقاضیان میتوانند پس از تماس با واحد مهندسی فروش و تکمیل فرآیند دمو، نسبت به دریافت نام کاربری و رمز سیستم اتوماسیون اداری آنلاین اقدام نمایند.

واحد مهندسی فروش فراگستر همواره میکوشد با بررسی و درک نیازهای مشتریان و ارائه راهکار مطلوب، مشتریان را به سمت انتخاب مطلوب سوق دهند.

برای آشنایی با زیرساختهای نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر میتوانید به بخش اتوماسیون اداری مراجعه نمایید. همچنین برای آشنایی با فناوریهای بکار رفته در ساخت اتوماسیون اداری میتوانید قسمت اطلاعات فنی اتوماسیون اداری  را مشاهده نمایید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: