هشتمین دوره از سمینارهای BPMS فراگستر

برگزاری هشتمین دوره از سمینارهای BPMS فراگستر

در راستای برگزاری سمینارهای هفتگی BPMS فراگستر، جلسه هفته سوم مهر ماه ۹۳ در عصر روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۰۷/۱۶ برگزار گردید.
به گزارش واحد برگزار کننده سمینارهای شرکت فراگستر هشتمین دوره ی سمینارهای BPMS فراگستر با شرکت وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی و حضور شرکت های خصوصی بزرگ علاقه مند به مبحث BPMS ( اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید. )در هفته سوم مهر ماه ۱۳۹۳ در عصر روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۰۷/۱۶ برگزار گردید. این جلسه در ۲ بخش ۱ ساعته با دو موضوع آشنایی با مبحث BPMS و شناخت ابزار BPMS فراگستر برای میهمانان و حاضرین در سمینار برگزار گردید. حضور متخصصین و دانش آموختگان در زمینه‌ی رشته های صنایع و فناوری اطلاعات در این دوره از سمینارها از نقاط قوت این جلسه محسوب می شد، چرا که از سوالات و حاشیه های غیر مرتبط با مطالب سمینار کاسته شد و سعی شد در زمان تنظیم شده به اصل موضوع پرداخته شود.
علاقه مندان توانستند قبل از شروع سمینار و بعد از آن سوالات تخصصی مربوط به زمینه فعالیت خود را با آقای مهندس رمضانی _مدرس دوره_ در میان بگذارند و راهکارهای لازم را در این زمینه دریافت نماید.
تاریخ دقیق سمینار BPMS دوره ی نهم نیز، از طریق سایت فراگستر و برخی خبرگزاری های رسمی جمهوری اسلامی به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید. ثبت نام در این سمینارها به صورت رایگان خواهد بود و هیچ وجهی از شرکت کنندگان دریافت نخواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say: