کار آفرین برتر کشور

ارایه راهکار[مدیریت فرآیندهای تجاری] توسط کار آفرین برتر

فراگستر از جمله شرکتهای صاحب نام در حوزه فناوری اطلاعات است که به تازگی کارآفرین برتر کشور در حوزه فناوری اطلاعات نیز شناخته شده است. هادی شریفی مدیرعامل این شرکت در گفت و گو به ما درباره شرکت و محصولات آن میگوید.

در مورد تاریخچه شرکت فراگستر توضیح دهید ؟

شرکت مهندسی پ‍‍‍ژوهشی فراگستر با هدف طراحی راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات تاسیس شده است .فعالیت فراگستر ارایه نرم افزارهای حرفه ای و سازمانی برای سازمان هایی با گردش اطلاعات و مکاتبات بالا است. در صورتی که سازمانی تمایل به پیشرفت، کاهش هزینه و کنترل دقیق عملیات داشته باشد به خوبی میتواند از نرم افزارهای فراگستر بهره مند شود.
فراگستر با استفاده از ۱۲۰ نفر نیروی متخصص و جوان و آگاه به دانش و تحولات نوین جهانی خدمات خود را ارایه می کند. این شرکت دفاتر و نمایندگی و شعب خود را در سراسر کشور به صورت منطقه ای گسترده کرده و به افزایش آن می‌اندیشد. تاکنون دفاتر اصفهان ،‌مشهد ،‌تبریز ،‌شیراز ،‌قزوین ،‌ساری ،‌کرمان،‌قشم و کشور امارات متحده عربی تاسیس و اقدام به گسترش فعالیت خود در زمینه فروش، آموزش و ارایه خدمات پس از فروش محصولات خود کرده است .

محصولات فراگستر را معرفی فرمایید؟

نرم افزارهای فراگستر در حوزه های ۱- مدیریت مالی ۲- مدیریت اداری و منابع انسانی ۳- مدیریت تولید و مهندسی ۴- مدیریت بازرگانی ۵- حسابداری مدیریت و هوشمندی تجاری است .
شنیده ایم فراگستر رهبر نرم افزار مدیریت فرآیندها در ایران است، در این خصوص می توانید بیشتر توضیح دهید ؟

فراگستر جزو معدود شرکت هایی است که نایل به اخذ پروانه تحقیق و توسعه به صورت حرفه ای از وزارت صنایع شده است . فراگستر از سال ها پیش در این خصوص به صورت حرفه ای و جدی تحقیقات خود را آغاز کرد و با توجه به خلا موجود در بازار و با همکاری شرکای خارجی خود توانست برای اولین بار یک BPM یا « مدیریت فرآیندهای تجاری» را بصورت واقعی و با استانداردهای جهانی عملیاتی کند.

در مورد BPM بیشتر توضیح می دهید ؟

اساسا نرم افزار BPMS به سازمان کمک می کند که بتواند فرآیندهای خود را در نرم افزار مدل سازی کند تا نرم افزار مدیریت کار را به جای افراد در دست بگیرد. این نرم افزار می تواند به مدیران سازمان بگوید که چه کسانی به موقع فعالیت های خود را انجام می دهند و چه کسانی در انجام فعالیت خود تاخیر دارند. این نرم افزار کمک می کند تا سازمان بتواند گلوگاه‌های فرآیندی خود را شناسایی و سازمان خود را سریع و چابک کنند. این نرم افزار میزان ترافیک کاری سازمان و میزان استفاده بهینه از منابع را به مدیران گزارش می دهد تا آنها بتوانند به بهترین شکل سازمان خود را هدایت کنند، این هوش دیجیتالی برای سازمانهایی که تمایل به پیشرفت دارند و می‌خواهند هزینه های خود را کاهش دهند و عملیات سازمان را به دقت کنترل کنند، سودمند است .

در مورد سایر محصولات شرکت نیز می توانید توضیح دهید .

بله ، البته علاوه بر فناوری BPM ، محصولات متعددی در حوزه های مالی و بازرگانی در سبد محصولات این شرکت است . نرم افزارهای مالی ، بازرگانی و تولید به سازمان های کمک می کند که بتواند به صورت یکپارچه واحدهای سازمانی خود را برنامه ریزی و کنترل کنند . نرم افزارهای مالی فراگستر در شرکت بزرگ و صاحب نام ایرانی از سالیان پیش به صورت موفق مورد استفاده قرار دارد و هر روزه بر تعداد این مشتریان افزوده می شود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: