تماس بگیرید
تماس با فراگستر42623 (021) داخلی 1
ما آماده‌ایم تا:
 • - شرایط کاری و نیازهای ویژه سازمان شما را بشنویم
 • - به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم‌افزار پاسخ ‌دهیم
 • - براساس تجربه موفق اجرای پروژه‌های اتوماسیون در صنعت و حوزه کاری شما، بهترین پیشنهادها برای افزایش بهره‌وری را ارائه دهیم
 • - با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم
 • تا 40% تخفیف خرید اتوماسیون اداری فراگستر

مهلت این جشنواره به پایان رسیده است…

برای اطلاع از جشنواره‌های درحال برگزاری و تخفیف‌های ویژه فروش نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری و فرایندها روی دکمه روبرو کلیک کنید.

 • اتوماسیون اداری و فرآیندها

 • تا %۴۰ تخفیف ویژه خرید

  فقط از ۸ اردیبهشت تا ۳۱ خردادماه 

 • با ۶ ماه پشتیبانی رایگان

مشاوره تلفنی رایگان: ۴۲۶۲۳-۰۲۱ داخلی ۱

ابزارهای مورد نیاز مدیریتی شما، همه در یک نرم‌افزار جامع

قابلیت های اتوماسیون اداری

ثبت و گردش الکترونیکی مکاتبات

کارتابل، دبیرخانه و بایگانی

ثبت و گردش الکترونیکی مکاتبات هسته اصلی نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر شامل: میزکار هوشمند، دبیرخانه، کارتابل، بایگانی، اقدام و پیگیری، جستجو، گزارشات، تبادل فایل، چت سازمانی، دفتر تلفن، مدیریت تقویم و جلسات، تبدیل گفتار به متن، افزونه word و outlook و ….است.

اتوماسیون اداری و فرایندها

مدیریت فرم‌ها و فرآیندها

نرم افزار BPMS

هیچ اتوماسیون اداری بدون BPMS کامل نیست! هر سازمانی علاوه بر مکاتبات، فرم‌هایی دارد که باید برمبنای فرآیندهای سازمان به گردش درآید. شما میتوانید از نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) درکنار سیستم اتوماسیون اداری خود بهره‌مند شوید.

قابلیت نسخه موبایل اتوماسیون اداری

نسخه موبایل

نگارش رایگان / سازمانی

نسخه موبایل اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر در دو نگارش رایگان و سازمانی و در دو نسخه IOS و Android، با محیطی پویا و زیبا، مطابق با به روزترین استانداردهای طراحی Google و Apple تولید شده است.

مدیریت مستندات اتوماسیون اداری

مدیریت مستندات

نرم ‌افزار مدیریت مستندات یکی از زیرسیستم های اصلی اتوماسیون ‌اداری بوده که در آن کاربران امکانات ویژه‌‌ای به منظور مدیریت و نگهداری از مستندات سازمانی، نقشه‌‌های فنی و فرم ‌های سازمانی در اختیار خواهند داشت.

تقویم و مدیریت جلسات

تقویم و مدیریت جلسات

با این نرم ‌افزار، میتوانید از مزیت مدیریت موثر زمان بصورت هوشمند برای تنظیم برنامه جلسات، قرار ملاقات، ارسال دعوتنامه، دستور جلسه ، ثبت صورتجلسات، پیگیری مصوبات و کارهای روزانه و شخصی خود بهره‌مند شوند.

قابلیت اتوماسیون اداری

کارتابل آفلاین

با نرم افزار کارتابل آفلاین میتوانید تمام یا بخشی از نامه‌های داخل کارتابل اتوماسیون را به همراه پیوستها و شرح ارجاعات در جایی دور از محل کار و بدون اتصال به سیستم اتوماسیون اداری مشاهده، ارجاع و ثبت کنید.

سامانه تبادل فایل

سامانه تبادل فایل 

با استفاده از این سامانه، به تبادل و انتقال فایل در محیطی نرم افزاری مستقل از پرونده های سیستم عامل بپردازید. سهولت و سرعت در انتقال فایل، امنیت و نظارت بیشتر ، مشاهده در کارتابل مهمترین مزایای این سامانه می‌باشد.

گزارشات و هوش تجاری (BI)

داشبوردهای مدیریتی و هوش تجاری

با نرم افزار مدیریت گزارشات و هوش تجاری مدیران میتوانند از مجموعه توانایی‌ها، تکنولوژی‌ها، ابزارها و راهکارهای آن مانند گزارشات تحلیلی و چندبعدی برای بهبود شرایط سازمان و اتخاذ تصمیمات استراتژیک بهره برند.

برای آشنایی با محیط کاربری نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر، دیدن این فیلمها را پیشنهاد می‌کنیم.

مدیریت ایمیل در اتوماسیون اداری

مدیریت ایمیل

سرویس پست الکترونیک شما را قادر میسازد بدون نیاز به خروج از نرم افزار اتوماسیون، دسترسی مستقیم به ارسال، دریافت و مشاهده ایمیل سازمانی یا شخصی خود داشته و آنها را در بستر اتوماسیون به گردش درآورید.

قابلیت های اتوماسیون اداری فاکس

مدیریت فکس

با نرم افزار مدیریت فکس اتوماسیون اداری فراگستر، میتوانید بدون نیاز به دستگاه فکس ، تنها با یک سرویس نرم افزاری فکس و بصورت الکترونیکی به دریافت و ارسال فکس از داخل نرم افزار اتوماسیون اداری بپردازید.

مدیریت پیامک با اتوماسیون اداری

مدیریت پیامک

 نرم ‌افزار مدیریت مستندات یکی از زیر سیستم‌ های اصلی نرم‌ افزار اتوماسیون ‌اداری بوده که در آن کاربران امکانات و کاربرد‌های ویژه‌ ای به منظور مدیریت و نگهداری از مستندات سازمانی، نقشه‌ های فنی و فرم ‌های سازمانی در اختیار خواهند داشت.

رسانه سازمانی در اتوماسیون اداری

رسانه سازمانی

با بهره‌گیری از رسانه فراگستر میتوانید همانند سرویس‌های آپارات و یوتیوب به نگهداری و مشاهده فایل‌های ویدیویی، صوتی و تصاویر سازمان بپردازید. این سیستم به نصب هیچگونه player روی کلاینت نیازی ندارد.

دانشنامه سازمانی

دانشنامه سازمانی

وجود دانشنامه در سازمان باعث شناسایی دانش و مستندات ارزشمند سازمان و انتقال آنها بین پروژه‌ها ‌شود. یکپارچگی دانشنامه با اتوماسیون اداری، سبب میشود کاربران دانش خود را برای دیگر کاربران نیز انتشار دهند.

تبادل الکترونیکی مکاتبات

 تبادل الکترونیکی مکاتبات

(ECE, PTP)

این ویژگی به سازمان این امکان را میدهد که علاوه بر مکاتبات داخلی ، در مکاتبات خارج از سازمان نیز به حذف کاغذ پرداخته و از طریق نرم افزار اتوماسیون اداری بطور مستقیم به تبادل مکاتبات و ارجاعات سازمانی بپردازد.

چند سازمانی قابلیت اتوماسیون اداری

پشتیبانی از چند سازمانی 

هلدینگ

قابلیت چند ساختاری، برقراری ارتباط و ارجاع مکاتبات بین سازمانی در نرم‌ افزار اتوماسیون اداری و فرآیندهای فراگستر، را در مجموعه‌ های دارای هولدینگ و زیرمجموعه که بصورت غیرمتمرکز فعالیت دارند؛ فراهم می‌کند.

 یکپارچگی با شبکه‌های اجتماعی

تلگرام و سروش

در نرم افزار اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر جهت سهولت کاربران امکان اشتراک گذاری نامه‌ها و مدیریت کارتابل و جلسات بطور کامل با پیام‌رسان های اجتماعی مانند تلگرام و سروش نیز امکان‌پذیر شده است.

زمان شرکت در این جشنواره به پایان رسیده است.

در صورت تمایل میتوانید از طریق لینک زیر درخواست دموی نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر را ثبت کرده و بصورت رایگان و به مدت محدود با سیستم کار کنید.

امکانات نسخه جدید موبایل فراگستر

( نگارش سازمانی)

 • رابط کاربری ساده، زیبا و برپایه Android و IOS
 • بی نیاز به نرم افزارهای جانبی
 • ارتباط با سرور فراگستر در بستری امن
 • امکان مدیریت اطلاعات سازمانی از راه دور
 • یکپارچگی با شبکه های اجتماعی
 • هماهنگی با انواع Smart Phone و Tablet
 • دسترسی به کارتابل
 • امکان مشاهده ، ارسال ، ارجاع و مدیریت نامه ها
 • ایجاد نامه توسط قلم نوری، دریافت فایل و قالب وب
 • مشاهده نامه ها بصورت آفلاین
 • تبدیل گفتار به متن
 • امکان مشاهده و پیگیری گزارشات نامه ها

در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ سازمان با گستردگی ۴۵۰،۰۰۰ کاربر از نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرآیندهای فراگستر استفاده می‌کنند.

مشتریان فراگستر
Call Now Buttonمشاوره رایگان