اطلاعیه شرکت فراگستر در زمینه برگزاری هفتگی سمینارهای BPMS

برگزاری سمینار رایگان آموزشی BPMS شرکت فراگستر

شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر _ از مجریان برتر پروژه‎های BPMS در کشور _ در نظر دارد در ادامه برگزاری سمینارهای دوره‌ای BPMS، که با موفقیت در حال اجراست، دوره تخصصی دیگری را که مبتنی بر دو بعد تئوری و کاربردی خواهد بود، در مرداد ماه امسال با محوریت ابزارها و روش‎های مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) برگزار نماید.

در شرایطی که، امروزه کلیه سازمان‎ها نیازمند استفاده از فناوری اطلاعات برای مدیریت جامع و مدرن سازمان می‎باشند؛ بنابراین ضرورت توجه به افزایش بهره‌وری، کاهش مستمر هزینه‌ها، دست‌یابی به گزارش‎ها و تحلیل‎های مدیریتی و انعطاف پذیری بالای سازمان در برابر تغییرات از جمله دستاوردهای مهم فناوری اطلاعات در هر سازمان باید تلقی گردد.

از سوی دیگر، توجه به این امر ضروریست که تمام ابزارهای فناوری اطلاعات قادر به تحقق نیازمندی‌های فوق نبوده و سازمان‌ها باید در این زمینه اقدام به انتخاب ابزاری مناسب نمایند. در راس تمامی این ابزارها، نرم‌افزار مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS) می‌تواند اهداف موردنظر را به سهولت برآورده نماید، بطوری که در این‌باره شرکت تحقیقاتیIDG اعلام نمود با پرسش از ۴۰۰ مدیر IT، آن‌ها اشاره کرده‌اند که BPMS منجر به افزایش ۴۶ درصدی بهره­ وری، کاهش ۴۶ درصدی هزینه‌های اجرایی و بهبود ۴۵ درصدی کیفیت سرویس‎ها یا محصولات برای آن‌ها شده است.

گفتنی است این سلسله سمینارها بصورت دوره‌ای و رایگان، مبتنی بر دو بعد تئوری و کاربردی، تا پایان سال جاری ادامه خواهد یافت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say: