مقالات مرتبط

الصاق فایل در هنگام ارجاع

جدیدترین قابلیتهای نسخه ۶ – امکان الصاق فایل در هنگام ارجاع

در نسخه جدید اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر، کاربر می‌تواند در هنگام ارجاع نامه، برای گیرندگان، فایل یا فایلهایی را الصاق و ارجاع نماید.

راهنمای آنلاین و آفلاین

جدیدترین قابلیتهای نسخه ۶ – راهنمای آنلاین و آفلاین سامانه

در نسخه جدید اتوماسیون اداری فراگستر بدلیل استقبال بسیار کاربران از ویدیوهای آموزشی جدید، برآن شدیم تا بخش ” راهنمای آنلاین و آفلاین سامانه ” را بروزرسانی کرده تا کاربران دسترسی آسانتری به فیلمها، فایلها و محتواهای آموزشی بصورت آنلاین و آفلاین داشته باشند.

امکان تمدید مهلت پاسخ

جدیدترین قابلیتهای نسخه ۶ – امکان تمدید مهلت پاسخ

یکی از قابلیت‌های افزوده شده به نسخه ۶ اتوماسیون اداری فراگستر، امکان تمدید مهلت پاسخ تعیین شده در هنگام ارجاع یک نامه است. فرض کنید کاربری نامه‌ای را به یک کاربر دیگر ارجاع بزند و در هنگام ارجاع برای او مهلت پاسخگویی تعیین نماید.

پشتیبانی از سامانه رصد

جدیدترین قابلیتهای نسخه ۶ – پشتیبانی از سامانه رصد

در نسخه ۶ اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر از سامانه تولید شده توسط نهاد ریاست جمهوری تحت عنوان (سامانه رصد) پشتیبانی می‌گردد.

مخزن گزارش‌های پیش‌فرض سیستم

جدیدترین قابلیتهای نسخه ۶ – مخزن گزارش‌های پیش‌فرض سیستم

جهت ایجاد یک منبع موثق برای گزارش‌گیری کاربران در نسخه جدید اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر، مخزن گزارش‌های پیش‌فرض سیستم توسط فراگستر، آماده و تعبیه شده است که راهبر سیستم میتواند علاوه بر استفاده از گزارشات پیش فرض و آماده سیستم، گزارشات دلخواه خود را برمبنای گزارشهای آماده ایجاد نماید.