مهندسی مشتری مداری

دریافت جایزه پرستیژ و شرکتهای پیشروی کشور اسپانیا

Editorial Office که گروهی انتشاراتی است در سال ۱۹۵۰ بنیان نهاده شده است ومقالات اقتصادی و کتابهای حرفه ای و مجلات تخصصی را باپوشش دهی در هر ۵ قاره منتشر مینماید.

از بدو تاسیس تاکنون این موسسه با برگزاری نمایشگاه ها، سمینارها، کنفرانسها و انجمنها و …. بدنبال پشتتیبانی از روابط اقتصادی بین تمام مشتریان و بنگاههای تجاری بوده است. انجمنی از سازمانهای منتخب در تمام فیلدهای تولیدی و خدماتی، که به خاطر کیفیت وشهرت انتخاب شده بودند انگیزه ای بود برای ایجاد انجمن شرکتهای پیشروهای تجارت (Trade Leaders Club).انجمنی از سازمانهای بزرگ مشتمل بر ۷۰۰۰ عضو در ۱۲۰ کشور که در برگیرنده تمام فعالیت های خدماتی و تولیدی می باشند.

انجمن شرکتهای پیشروهای تجارت با هدف ایجاد گره ارتباطی بین تمام شرکتهای انتخاب شده و دارای افتخار که توسط نشریه های خانگی و مجلات تجارت خارجی کشورها به این عناوین دست یافته اند بنا شده است. بنابراین ادامه این ارتباط می تواند باعث ایجاد تبادلات اقتصادی و استفاده از موقعیت های تجاری ایجاد شده بین شرکت های داخل انجمن گردد.

انجمن همچنین خدمات مشاوره‌ای در زمینه های گوناگون خدماتی و تولیدی را ارائه می دهد مانند کنترل کیفیت، بهینه سازی، بازاریابی، ارتباطات، روابط عمومی و … همچنین انجمن های کار آفرینی گوناگونی برای تبادل ایده ها و تجربیات جدید در هر سال ایجاد و سازماندهی می شوند.این انجمن در سال ۱۹۷۸ در مادرید و در بین بنگاهها تجاری ۴۰ کشور ، در زمینه عملیاتی متفاوت به صورت رسمی تاسیس شد و از ابتدای تاسیس هزارها تماس و موقعیت تجاری را فراهم اورد.

Editorial Office و انجمن شرکتهای پیشروهای تجارت برنامه انتخاب جوائز بین المللی را بنا نهاده اند و خدماتی را برای پشتیبانی از بنگاههای تجاری/اقتصادی برای رشد و ترقی و عملیات های بازاریابی ارائه می نمایند. بنگاه های تجاری/اقتصادی که جوائز و افتخاراتی را دریافت داشته اند این فرصت را دارند که محصولاتشان را در انجمن‌های تجاری و صاحبان صنایع بیش از ۴۰ کشور دنیا معرفی نموده و آنها را به خرید و فروش محصولاتشان ترغیب نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: