ثبت نام در پورتال مشتریان بدون نیازبه تماس تلفنی

ثبت نام در پورتال مشتریان بدون نیاز به تماس تلفنی

زمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

مشتریان محترم فراگستر، ازاین پس میتوانند بدون نیاز به برقراری تماس تلفنی بافراگستر در پورتال مشتریان ثبت نام نمایند. بااستفاده از این امکان که در راستای سهولت دسترسی به خدمات الکترونیکی سایت افزوده شده است، هریک ازکاربران میتوانند….

مشتریان محترم فراگستر، از این پس میتوانند بدون نیاز به برقراری تماس تلفنی با فراگستر در پورتال مشتریان ثبت نام نمایند. با استفاده از این امکان که در راستای سهولت دسترسی به خدمات الکترونیکی سایت افزوده شده است، هریک ازکاربران میتوانند بصورت جداگانه وتنها بادر اختیار داشتن کد پشتیبانی سازمان خود، فرم ثبت نام راتکمیل نمایند تابرای هرکدام نام کاربری جداگانه ای در پورتال مشتریان ایجاد گردد.
پس ازثبت نام، بصورت اتوماتیک ایمیلی حاوی لینک فعالسازی به آدرس ایمیل وارد شده درفرم، ارسال می‌شود. کاربر باید برروی لینک موجود در ایمیل کلیک کند تا نام کاربری و رمز عبور وی فعال شود و بتواند ازطریق صفحه ورود، وارد پورتال مشتریان شود.
در صورتی که بدلایلی لینک فعالسازی در ایمیل، کار نکرد، با استفاده از کد فعال سازی و همچنین آدرس صفحه مخصوص به آن_که در همان ایمیل ارسال شده است_ میتوان نام کاربری خود را در پورتال مشتریان فعال نمود.
تماس شما برای ما ارزشمند است، در صورت نیاز به راهنماییهای بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۴۲۶۲۳ واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: