سیستم اتوماسیون کسب و کار فراگستر

اتوماسیون فراگستر، یک ابزار قدرتمند و امن در دست مدیران و صاحبان کسب و کار که به آنها در راستای افزایش بهره‌وری سازمان، نظارت بهتر بر انجام کارهای تیمی و کاهش چشمگیر هزینه‌های کسب و کارشان کمک قابل توجهی می‌کند.

 • همه امور سازمانتان را اتوماتیک سازید و رشد کنید.
 • پیشرفت کارها را از اول تا آخر در یک نگاه ببینید.
 • از دسترسی و کاربری آسان لذت ببرید.
قابلیتهای اتوماسیون اداری فراگستر

کسب و کارهای بزرگ به اتوماسیون فراگستر اعتماد کرده‌اند

خوشحال می‌شویم بتوانیم در رشد کسب و کار شما نیز سهیم شویم

امکانات اصلی نرم‌افزار اتوماسیون کسب و کار فراگستر

هر آنچه شما لازم دارید در خدمت شماست تا بتوانید در یک محیط کاری بسیار ساده و کاربرپسند، تمام اسناد، فرایندها و ارتباطات سازمانی خود را به بهترین شکل مدیریت کنید.

اتوماسیون اداری (پایه – نسخه ۷)

سامانه الکترونیکی دبیرخانه و گردش مکاتبات

نسخه پایه نرم‌افزار اتوماسیون فراگستر، با ابتدایی‌ترین امکانات ولی بسیار گسترده، می‌تواند به عنوان هسته مرکزی سازمان‌ها و شرکت‌ها، در جهت مدیریت مکاتبات اداری، بایگانی‌ها، انواع مستندات سازمانی، کاربران، کارها و وظایف  و گردش اسناد بین آن‌ها، نصب و فعال شود. قابلیتهای اتوماسیون پایه به تنهایی پاسخگوی بسیاری از نیازهای کسب و کارهای کوچک، متوسط و حتی بزرگ در راستای مکانیزه کردن و حذف کاغذ از فرایندهای سازمانشان است.

مهمترین قابلیتها و زیرسیستم‌های اتوماسیون پایه فراگستر

 • کارتابل و گردش مکاتبات، بایگانی و جستجوی پیشرفته

 • دبیرخانه وب

 • تقویم سازمانی و مدیریت جلسات

 • کارها و وظایف

 • سامانه تبادل فایل

مدیریت فرایند – BPMS

هیچ اتوماسیونی، بدون BPMS کامل نیست!

طبیعتاً هر چقدر بیشتر رشد کنید، پیچیدگی فرایندهای کسب و کارتان هم افزایش می‌یابد. نرم‌افزار مدیریت فرایند فراگستر در کنار امکانات اتوماسیون اداری پایه، به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع و ساده تمامی فرم‌ها و فرآیندهای سازمانتان را که مکررا توسط شخص یا تیم مشخصی اجرا می‌شوند، الکترونیکی کنید و ضمن کاهش خطای انسانی، به نیازهای مورد تقاضای ذینفعان خود نیز، سریع‌تر پاسخ دهید. با BPMS فراگستر می‌توانید فرآیندها را بدون دانش برنامه‌نویسی در یک محیط بصری گرافیکی، به صورت استاندارد طراحی، مدل سازی و بهبود دهید.

مهمترین قابلیتها و زیرسیستم‌های مدیریت فرایند فراگستر

 • قابلیت درج بدنه از نوع فرم

 • فرم های خدمات کارکنان (مرخصی، ماموریت)

 • فرم ساز مدیریت فرآیند

 • فرم ساز پیشرفته فراگستر

قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

نسخه موبایل

همه اطلاعات در جیب شما!

امروزه کاربران انتظار دارند به تمام اطلاعات و جزییات کارهای موجود در کارتابل اتوماسیون خود همواره از طریق گوشی موبایل یا تبلت دسترسی داشته باشند. البته که بدلیل تنوع فناوری در این حوزه و وجود ابزارها و نرم‌افزارهای مختلف، محدودیتهای گذشته برای کاربران قابل پذیرش نیست. بعنوان مثال کاربر قبول نمی‌کند فقط از یک مروگر خاص استفاده کند یا برای نصب و بروزرسانی برنامه‌های خود از روالهای پیچیده استفاده کند.

نسخه موبایل PWA فراگستر تحت عنوان «فراگستر پلاس» فارغ از نوع دستگاه و سیستم عامل گوشی همراه، بدون نیاز به نصب اپلیکیشن و بروزرسانی مکرر، تنها در بستر مرورگر موبایل کار می‌کند و با توجه به عدم نیاز نصب PWA، از فضای ذخیره گوشی استفاده نمی‌کند و بصورت خودکار بروزرسانی می‌شود.

مهمترین قابلیتها و زیرسیستم‌های نسخه موبایل فراگستر

 • نسخه موبایل سازمانی

 • نسخه موبایل PWA

 • سرویس اطلاع رسانی Notification از طریق موبایل

 • قابلیت USSD

قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

مدیریت ارتباطات

درگاههای ارتباط بین سازمانی

اکنون بسیاری از سازمان‌ها دارای سیستم اتوماسیون هستند و افزون بر این تاحدی شبکه ارتباطی بین سازمانها نیز برقرار است اما تاکنون توجه کافی به حوزه ارتباطات بین سازمانی نشده است و آنچه موجود است استاندارد تبادل مکاتبات ECE است که بخش بسیار کمی از نیازمندیهای لازم در این حوزه را پوشش می‌دهد.

نگاه یکپارچه به مکاتبات بین سازمانی که از ویژگی‌های مهم سیستم‌های اتوماسیون مدرن است کمک می‌کند تا حجم بسیاری از عملیات ثبت، پیگیری، ارسال یا دریافت مکاتبات اداری بصورت خودکار توسط سیستم اتوماسیون انجام شود و از این رو اثربخشی مناسبی در سازمانها ایجاد نماید.

مهمترین قابلیتها و زیرسیستم‌های مدیریت ارتباطات

 • چند سازمانی

 • مدیریت فکس (دورنگار)

 • مدیریت پست الکترونیک (ایمیل)

 • پروتکل ارتباطیECE/ PTP

قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

جستجوی معنایی (بهجو)

جستجوگری مشابه گوگل، هوشمند و مبتنی برمعنا

۹۰ درصد از داده های تولید شده در سازمان‌ها، داده‌های غیر ساخت‌یافته است. داده غیر ساختیافته، داده های متنی، تصویری، ویدئویی، ایمیل یا پیام هستند که مستقیما توسط ماشین قابل پردازش نیست. ارائه یک درگاه واحد، برای دسترسی به همه داده‌های سازمان منجر به سهولت کاربری و خلق ارزش می‌شود. شبیه به واسط کاربری گوگل که بسیار ساده است.

ما ویژگی‌های یک موتور جستجوی سازمانی خوب را یکجا برای شما در اتوماسیون فراگستر جمع کرده‌ایم. مبتنی برمعنا، سادگی، سرعت، سطح دسترسی.

مهمترین قابلیتها و زیرسیستم‌های بهجو

 • توجه به معنای کلمات در هنگام جستجو

 • استفاده از ریشه کلمات در هنگام جستجو

 • ارائه بازخورد هوشمند به کاربر برای تکمیل پرس و جو

 • ارائه بازخورد به کاربر برای تصحیح غلط‌های املایی

 • زمان پاسخ پایین و رعایت سطح دسترسی کاربران

قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

مدیریت مستندات

ساماندهی تمام اسناد مشتریان، کارکنان، مراجع قانونی، نقشه‌ها و…

نرم‌افزار مدیریت مستندات یکی از زیر سیستم‌‌های اصلی نرم‌‌افزار اتوماسیون ‌کسب و کار فراگستر بوده که در آن کاربران امکانات و کاربرد‌های ویژه‌ای به منظور مدیریت و نگهداری از مستندات سازمانی، نقشه‌‌های فنی و فرم‌های سازمانی در اختیار خواهند داشت.

این نرم‌افزار با رعایت ملاحظات امنیتی قابلیت‌هایی از جمله: تعریف ساختار بایگانی، تعیین و انتساب تگ به اسناد، ورود انبوه مستندات، جستجوهای پیشرفته و گزارشات متنوع در خصوص وضعیت مستندات را، برای سازمان‌های علاقه‌مند به حذف کاغذ از چرخه کاری خود فراهم می‌سازد.

مهمترین قابلیتها و زیرسیستم‌های مدیریت مستندات

 • رسانه سازمانی

 • دانشنامه سازمانی

 • مدیریت مستندات

قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

دولت الکترونیک

اتوماسیون، گامی به سوی تحقق دولت الکترونیک

دولت الکترونیک بعنوان بستر و فرایند مدیریت بدون کاغذ در دولت بوده و در آن بسیاری از ارتباطات بین ادارات باهم و همچنین با مردم از طریق کانال‌های چندرسانه‌ای صورت می‌گیرد. همچنین دولت الکترونیکی باعث می‌گردد که تمامی شهروندان، شرکتهای تجاری، سازمانهای دولتی و کارمندان دولت از طریق وب سایتها درشبکه و بدون محدودیت مکانی و زمانی به اطلاعات و خدمات دولتی دسترسی پیدا کنند.

از آنجایی که اجرای فرایند اتوماسیون اداری در هر سازمان منحصر به آن سازمان می‌باشد و چنانچه هر سازمان بخواهد در زنجیره دولت الکترونیک قرار بگیرد باید ابتدا فرایندهای درون آن سازمان مکانیزه شود میتوان گفت که پیاده‌سازی فرایند اتوماسیون اداری در هر سازمان یا دستگاه دولتی گامی است به سوی تحقق دولت الکترونیک.

مهمترین قابلیتها و زیرسیستم‌های دولت الکترونیک

 • پیشخوان خدمات

 • شناسه ملی سند (شمس)

 • وب سرویس اتصال به رصد

قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

امنیت

راحت لم دهید. سیستمی امن و قابل اعتماد دارید

نگران نباشید. یکی از مهمترین پارامترها در نرم افزار اتوماسیون فراگستر، امنیت داده ها و  جلوگیری از نشت اطلاعات در سازمان می باشد. باتوجه به اهمیت این موضوع، ابزارهای امنیتی منحصر به فردی در اتوماسیون اداری فراگستر وجود دارد که نگرانی شما را از امنیت در نرم افزار برطرف می‌نماید. این نرم افزار با گذراندن آزمونهای امنیتی و اخذ گواهینامه ارزیابی امنیتی افتا، دارای سطوح امنیتی بسیار کامل و پیشرفته‌ای است که به راحتی می‌توانید با توجه به جایگاه سازمانی کاربران و سطح محرمانگی منتسب به هر سمت سازمانی ، دسترسی کاربران به اطلاعات و مکاتبات را محدود نمایید.

مهمترین قابلیتها و زیرسیستم‌های امنیت

 • مکاتبات دارای طبقه بندی

 • تعیین قوانین امنیتی پیشرفته

قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

نسخه انگلیسی

اتوماسیون فراگستر، دو زبانه است

دوزبانه بودن نرم‌افزار امکان استفاده از آن را به کاربرانی از کشورهای مختلف می‌دهد. برای اینکه نرم‌افزاری زبان‌های مختلف را پشتیبانی کند باید پایه‌ی طراحی استاندارد و پیشرفته‌ای را داشته باشد. این نرم‌افزار از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند و هر کاربری بر اساس نیاز خود می‌تواند به صورت پیش‌فرض یکی از زبان‌های فارسی یا انگلیسی را برای خود انتخاب کند. به این ترتیب چند کاربر می‌توانند به زبان فارسی و چند کاربر همزمان با یک زبان دیگر مثلا انگلیسی از نرم‌افزار استفاده کنند.

دوزبانه بودن نرم‌افزار ناظر به واسط کاربر نرم‌افزار است و ارتباطی با محتوایی که کاربران ورود اطلاعات آنها را بر عهده دارند نمی‌شود. این امکان در شرایط خاصی اهمیت زیادی پیدا می‌کند. به عنوان مثال ممکن است یک سازمان، شرکا و یا سرمایه‌گذاران خارجی داشته باشد که بخواهند از اتوماسیون اداری استقرار یافته در سازمان استفاده نمایند.

مهمترین قابلیتها و زیرسیستم‌های نسخه انگلیسی

 • طراحی پایه‌ای برای پشتیبانی از دو زبان

 • امکان استفاده همزمان کاربران با دو زبان مختلف

 • امکان بکارگیری نرم‌افزار در سایر کشورها

 • چیدمان هوشمند رابط‌های کاربری و فرم‌های مختلف نرم افزار بر اساس زبان مورد استفاده بصورت چپ به راست و یا راست به چپ

قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

مانیتورینگ

یک کابین پایش عملکردی سیستم، مثل برج مراقبت فرودگاه در اتوماسیون دارید!

ابزار پایش اتوماسیون فراگستر، با اطلاع رسانی بلادرنگ به شما اجازه می دهد به سرعت در جریان وضعیت پارامترها و رویدادهای حیاتی بخش‌های مختلف سیستم قرار گرفته و واکنش مناسب نشان دهید. این پارامترها براساس نیاز و سلیقه شما در قالب داشبوردهایی جامع و کارآمد، در اختیار شما قرار داده شده است. نکته مهم این است که این داشبورد را با استفاده از امکانات سیستم هوش تجاری فراگستر می توانید توسعه دهید و یا داشبوردهای اختصاصی دیگری بسازید.

مهمترین قابلیتها و زیرسیستم‌های بخش مانیتورینگ

 • پایشگر و هشدار

 • قابلیت آرشیو پایگاه داده فایل ها

قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

رایگان دمو ببینید

برای دریافت دموی رایگان و مشاوره (در ساعات اداری) مشخصات خود را وارد نمایید تا در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

و یا با شماره زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۴۲۶۲۳

و یا عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۷۳۴۲۲۳۳۴۴ پیامک کنید.

امکانات خاص نرم‌افزار اتوماسیون کسب و کار فراگستر

کار روی هرگونه سند بصورت گروهی

کار گروهی روی اسناد مختلف در فرمت‌های گوناگون ورد، اکسل، پاورپوینت و… بدون نیاز به دانلود و آپلود فایلها و با حفظ سوابق ویرایش شده

متمرکزسازی ویژه سازمانهای هلدینگ

 هزاران شعبه و مدیریت مستقل فقط در یک پایگاه داده با کیفیت پاسخ‌دهی بی‌نظیر

جستجوگر گوگلی (بهجو)

اتوماسیون اداری فراگستر با درک کامل زبان فارسی، اطلاعات شما را مانند گوگل، هوشمندانه و سریع جستجو میکند

اپلیکیشن موبایل بدون دانلود و نصب

 فراهم‌سازی بستر دستیابی به تمام اطلاعات در موبایل برای سیستم عامل اپل و اندروید بدون نیاز به دانلود یا نصب اپلیکیشن روی گوشی همراه

موفقیت مشتریان‌مان

بالای ۹۸% رضایتمندی مشتریان

تعداد کاربران اتوماسیون: بیش از ۶۰.۰۰۰ کاربر

صنعت کسب و کار: سازمان دولتی

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل/ مدیریت ارتباطات/ مدیریت مستندات/ دولت الکترونیک / امنیت/ نسخه انگلیسی/ مانیتورینگ

اتوماسیون فراگستر، عامل صرفه جویی ماهانه میلیاردها تومان در بانک ملی ایران

بانک ملی ایران۱۳۹۴

تعداد کاربران اتوماسیون: بیش از ۱۰۰.۰۰۰ کاربر

صنعت کسب و کار: سازمان دولتی

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل/مدیریت ارتباطات/ جستجوی معنایی / مدیریت مستندات/ دولت الکترونیک

با تحت وب بودن اتوماسیون فراگستر در هزینه‌های ارسالی مکاتبمان در داخل و خارج کشور، صرفه‌جویی زیادی شد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)۱۳۹۰

تعداد کاربران اتوماسیون:  ۱۵۰ کاربر

صنعت کسب و کار: غذایی

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل/مدیریت ارتباطات/ مدیریت مستندات/ امنیت / مانیتورینگ

با اتوماسیون فراگستر نظم خوبی به مکاتباتمون دادیم. فرمسازی که دارد ما رو از نرم افزارهای خارجی بی‌نیاز کرد.

گروه صنایع غذایی درناصنعت غذایی

تعداد کاربران اتوماسیون:  ۱۳۰ کاربر

صنعت کسب و کار: ورزشی 

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل/ مدیریت ارتباطات/ مدیریت مستندات

یادگرفتیم تمام نیازهای مکاتبی و فرآیندیمان را بدون هزینه در بستر اتوماسیون و فرمساز فراگستر یکپارچه کنیم.

کمیته ملی المپیک۱۳۹۰

تعداد کاربران اتوماسیون:  ۵۶۰ کاربر

صنعت کسب و کار: سازمان دولتی

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل / مدیریت ارتباطات/ مدیریت مستندات

با اتوماسیون فراگستر، کاغذ از کل جریان مکاتبات و فرایندهای صندوق و میزکاریمان حذف شد.

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری۱۳۹۶

تعداد کاربران اتوماسیون:  ۱۶۰۰ کاربر

صنعت کسب و کار: آرایشی و بهداشتی

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل/ مدیریت ارتباطات/ مدیریت مستندات

ما با اتوماسیون فراگستر، به سمت paperless و حذف ۱۷۰ هزار برگ کاغذ از مکاتباتمان حرکت کردیم.

هلدینگ طبیعت زنده (سینره)۱۳۹۱

تعداد کاربران اتوماسیون:  ۱۵۰ کاربر

صنعت کسب و کار: غذایی

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل/ مدیریت ارتباطات/ مدیریت مستندات/ امنیت / مانیتورینگ

در هفته اول راهبری کردن اتوماسیون فراگستر، ۲۰۰۰ برگ کاغذ مربوط به مرخصی و ماموریت از سازمانمان حذف شد.

تات پخش سراسری آسمان نیلی- نامی نو۱۳۹۷

تعداد کاربران اتوماسیون:  ۲۰۰ کاربر

صنعت کسب و کار: هواپیمایی

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل / مدیریت ارتباطات/ مدیریت مستندات

ایجاد و ارجاع سریع روزانه بالای ۱۰۰۰ نامه بین واحدهای اداری وتیم‌های پرواز در کل کشور، با اتوماسیون فراگستر

هواپیمایی زاگرس۱۳۹۴

تعداد کاربران اتوماسیون:  ۱۹۰ کاربر

صنعت کسب و کار: سازمان دولتی

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل / مدیریت ارتباطات/ جستجوی معنایی / مدیریت مستندات / دولت الکترونیک/ امنیت /نسخه انگلیسی / مانیتورینگ

اتوماسیون فراگستر بمعنای واقعی قابلیت کار گروهی را به مجموعه ما یاد داد.

سازمان نظام مهندسی البرز۱۳۹۰

تعداد کاربران اتوماسیون:  ۶۰۰ کاربر

صنعت کسب و کار: نفت، گاز و پتروشیمی

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل / مدیریت ارتباطات/ مدیریت مستندات

با اتوماسیون فراگستر، نظم در انجام کارها و فرآیندها بین واحدهایمان هر روز بهتر از دیروز میشود.

شرکت مهندسی صنعتی فهامه۱۳۹۰

تعداد کاربران اتوماسیون:  ۴۰ کاربر

صنعت کسب و کار: خودرو و قطعات خودرو

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل / مدیریت ارتباطات/ مدیریت مستندات

اتوماسیون فراگستر، اقیانوسی از امکانات و امنیت است که به روند کاری و پیگیری هامون سرعت زیادی بخشید.

شرکت آذین الکترو ایده۱۳۹۹

تعداد کاربران اتوماسیون:  ۵۶۰ کاربر 

صنعت کسب و کار: شرکتهای خدماتی و فنی و مهندسی

زیرسیستمهای فعال:

اتوماسیون پایه/ مدیریت فرآیند/ نسخه موبایل / مدیریت ارتباطات/ مدیریت مستندات

با اتوماسیون فراگستر نظم خوبی به مکاتباتمون دادیم. فرمسازی که دارد ما رو از نرم افزارهای خارجی بی‌نیاز کرد.

هلدینگ بازار اینترنتی ایرانیان (*۷۸۰ / تهران اینترنت)۱۳۹۶

تازه‌های اتوماسیون فراگستر

در وبلاگ فراگستر بیشتر درباره امکانات اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها بخوانید

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)