راهنمای استفاده از سیستم پاسخگویی و رفع اشکال کاربران (تیکتینگ)

سیستم پاسخگویی و رفع اشکال کاربران (تیکتینگ) برای این منظور طراحی گردیده که پل ارتباطی بین کارشناسان فراگستر و مشتریان باشد که تمامی مشکلات و سوالات از این طریق از طرف مشتریان ارائه گردد و همچنین یک امضا دیجیتالی است برای مشتریان.

این سیستم از دو سطح دسترسی برخوردار است:

۱- دسترسی ویژه مشتریان که در ادامه بطور کامل معرفی خواهد شد.

۲- کارشناسان  فراگستر که بتوانند بصورت آنلاین به سوالات و مشکلات شما مشتریان گرامی پاسخگو باشند.

https://customer.faragostar.net/

تیکت چیست؟

هر مطلب پشتیبانی در قالب یک تیکت تعریف می گردد که با شماره و موضوع از سایر موارد تمیز می یابد و این امکان وجود دارد تا یک موضوع با چند بار پرسش و پاسخ اصطلاحا در یک Conversation قرار گیرد.
با راه اندازی سرویس تیکتینگ، مشتریان عزیز می توانند هرگونه سوال، درخواست، مشکل و … خود را با ایجاد یک تیکت در بخش مربوطه اعلام فرمایند.

تیکت شما به بخش مربوطه ارجاع داده می شود و مسئول آن بخش، پاسخ شما را در کوتاهترین زمان ممکن و در همان تیکت ارسال خواهد کرد. هرگونه پاسخ به تیکت توسط ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود و شما می توانید با مراجعه به تیکت ارسال شده، پاسخ خود را مشاهده نمایید.

شما پس از ثبت نام در سامانه پشتیبانی رفع مشکلات کاربران از طریق تیکت  به نشانی customer.faragostar.net با ورود به بخش کاربری خود در سایت  می‌توانید از این خدمات بهره مند گردید.

توجه داشته باشید:

عملیات «ثبت و ارسال تیکت» تنها پس از ثبت نام و فعالسازی حساب کاربری شما امکان پذیر میباشد. پس اگر تاکنون در سیستم تیکتینگ فراگستر ثبت نام نکرده‌اید، الان ثبت نام کنید.