همراهی فدراسیون فوتبال ایران و فراگستر ۵ ساله شد

پس از آنکه سازمان با چالش های فوق مواجه شد و بسیاری از امور به دلیل عدم دسترسی مسئولان به کارتابلشان به تعویق افتاد، داشتن یک اتوماسیون اداری تحت وب برای این سازمان لازم دیده شد و از اینرو تهیه آن در دستور کار فدراسیون قرار گرفت. پس از تحقیق و بررسی و رایزنی های بسیار در بین سیستم هایی که در بازار موجود بودند، اتوماسیون اداری فراگستر را به دلایل زیر برای این سازمان مناسب دیدیم…

داستان موفقیت

داستان موفقیت اجرای اتوماسیون اداری در کمیته ملی المپیک ایران

بنا به گفته راهبر سیستم در این سازمان: آنچه که باعث ترغیب ما در تهیه نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر شد، تحت وب بودن، امکانات فنی ویژه این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای موجود در بازار و قیمت مناسب آن بود.

داستان موفقیت شرکت فرش شهر

راه اندازی نرم افزار BPMS، پس از اجرای موفق اتوماسیون اداری در شهر فرش

پیش از پیاده سازی سیستم های یکپارچه فراگستر نظیر اتوماسیون اداری و BPMS در این مجموعه، تبادل مکاتبات در شهر فرش به صورت دستی و سنتی انجام میگرفت. این مساله شرکت شهر فرش را با چالش هایی مواجه کرده بود که مسئولان این شرکت را در تهیه و اجرایی کردن نرم افزارهای فراگستر مصمم تر میکرد.

داستان موفقیت شرکت سها

پیاده سازی موفقیت آمیز اتوماسیون اداری در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران

به گفته راهبر نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر در مجموعه سها: قبل از راه اندازى اتوماسیون ادارى فراگستر در این مجموعه، ما از یکی از سیستم های اتوماسیون اداری موجود در بازار استفاده میکردیم که به دلیل پیچیدگی بسیار زیاد و عدم کاربرپسند بودن این سیستم، آن را کنار گذاشته و نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر را به دلیل سهولت کاربری و همچنین دارا بودن ویژگی های زیر انتخاب کردیم:
داستان موفقیت دانشگاه تفرش

داستان موفقیت دانشگاه تفرش

دانشگاه تفرش یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور هم از لحاظ تعداد دانشجو و هم از لحاظ وسعت جغرافیایی میباشد. این دانشگاه دارای ساختمان‌های متعدد بوده و در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نفر در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند.

مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه تفرش جناب آقای مهندس تفرشی؛ در گفتگو با روابط عمومی شرکت فراگستر با اشاره به استقرار سامانه‌ اتوماسیون اداری در این مجموعه گفتند: