موفقیت پروژه اتوماسیون اداری فراگستر در دیوان عدالت اداری

شرح موفقیت پروژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر در دیوان عدالت اداری

سامانه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر در دیوان عدالت اداری در سال ۱۳۹۶ بصورت متمرکز راه اندازی شد. اکنون با گذشت بیش از ۲سال از استقرار و راه‌اندازی این پروژه، تعداد ۱۰۰۰ کاربر در ساختمان دیوان عدالت اداری بطور همزمان از این نرم‌افزار استفاده میکنند و همچنین بیش از ۲۴۰ هزار نامه و ۳۷۰ […]

اتوماسیون اداری بانک ملی

شرح موفقیت پروژه اتوماسیون اداری فراگستر در بانک ملی

اجرای پروژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر در بانک ملی ایران از سال ۱۳۹۴ بصورت متمرکز آغاز شد و هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین پروژ‌ه‌های ملی کشور بالغ بر ۶۰٫۰۰۰ کاربر_که ۶٫۵۰۰ کاربر آن همزمان هستند_ در بیش از ۳۸۰۰ شعبه در داخل و خارج کشور به همراه تمامی ادارات کل مرکزی و ادارات امور شعب و شعب تابعه در حال بهره‌برداری از سامانه اتوماسیون اداری فراگستر می‌باشند. بنابراعلام رسمی سایت بانک ملی ایران راه‌اندازی این سیستم، باعث صرفه‌جویی ماهانه یک میلیارد تومان در دو بخش “کاهش مصرف کاغذ” و “کاهش هزینه نیروی انسانی» شده است.

شرح موفقیت پروژه اتوماسیون اداری و BPMS فراگستر در شرکت بیمه نوین

شرکت بیمه نوین در سال ۱۳۹۴ بصورت متمرکز، سامانه اتوماسیون اداری فراگستر را پیاده‌سازی کرد و اکنون بالغ بر ۳۷۰۰ کاربر در ۵۰۰ نقطه در سراسر کشور تحت پوشش این سامانه قرار گرفتند.

اتوماسیون اداری ایرنا

شرح موفقیت پروژه اتوماسیون اداری و BPMS فراگستر در خبرگزاری ایرنا

نخستین استفاده‌ی اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر در خبرگزاری ایرنا به سال ۱۳۹۰ بازمی‌گردد. اکنون پس از گذشت بیش از ۸ سال از استقرار و راه‌اندازی پروژه اتوماسیون اداری در ایرنا، بیش از ۱۰۰۰ کاربر _که ۳۰۰ کاربر آن همزمان هستند_ در کلیه دفاتر مرکزی و تمامی دفاتر داخل (بیش از ۵۰ دفتر) و خارج کشور (بیش از ۱۵ دفتر) تحت پوشش این سیستم، فرایندهای مرتبط با تحریر خبر و نامه‌نگاری‌های خود را انجام می‌دهند. بطوریکه تاکنون بیش از ۲۶۰ هزار نامه و بالغ بر ۲میلیون و هفتصد هزار ارجاع بر بستر این سیستم توسط کاربران سازمان ایجاد شده است.

همراهی فدراسیون فوتبال ایران و فراگستر ۵ ساله شد

پس از آنکه سازمان با چالش های فوق مواجه شد و بسیاری از امور به دلیل عدم دسترسی مسئولان به کارتابلشان به تعویق افتاد، داشتن یک اتوماسیون اداری تحت وب برای این سازمان لازم دیده شد و از اینرو تهیه آن در دستور کار فدراسیون قرار گرفت. پس از تحقیق و بررسی و رایزنی های بسیار در بین سیستم هایی که در بازار موجود بودند، اتوماسیون اداری فراگستر را به دلایل زیر برای این سازمان مناسب دیدیم…

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)