نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها

اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر در دو بستر وب و همراه با حدود 20 زیرسیستم کاربردی برای سازمان و زیرمجموعه‌های آن امکان ثبت، گردش، بایگانی و مدیریت انواع مکاتبات، مستندات و فرایندهای سازمانی را بدون محدودیت زمانی و مکانی با سرعت بالا، سهولت کاربری و در محیطی امن فراهم می‌کند.

مهمترین زیرسیستمها:

 • اتوماسیون اداری و گردش مکاتبات اداری
 • فرم ساز مدیریت فرایند
 • جستجوی هوشمند معنایی (بهجو)
 • مدیریت مستندات
 • مدیریت فاکس
 • مدیریت پست الکترونیک
 • کنسول گزارشات هوش تجاری
 • سایر زیرسیستمها
آکادمی فراگستر

خدمات آموزش و پشتیبانی

پس از نصب و آموزش سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها و به منظور پایش کارکرد کاربران و حفظ شرایط مناسب، عملیات نظارت بر استقرار و رفع اشکال کاربران به انواع ذیل در دستور کار شرکت فراگستر قرار میگیرد:

 • مرکز تماس (Call Center)
 • رسیدگی به درخواستهای الکترونیکی ثبت شده در قالب تیکت (Ticket)
 • خدمات از راه دور (Remote)
 • اعزام کارشناس حضوری
 • دسترسی به مجموعه محتواهای کاربردی و آموزشی از طریق پورتال مشتریان
 • دسترسی به بانک پرسش و پاسخهای کاربران از طریق پایگاه دانش
 • دریافت نقطه نظرات کاربران و بکارگیری آن در جهت بهبود عملکرد محصولات

این نوع خدمات به مدت 6 ماه و بصورت رایگان از زمان شروع نصب سیستم ارائه می‎شود و پس از اتمام مدت پشتیبانی رایگان در قالب قرارداد پشتیبانی جداگانه و طبق توافق طرفین منعقد می‎گردد.

مشاوره تحلیل و مدلسازی فرایندها

مشاوره، تحلیل و مدلسازی انواع فرایندهای کسب و کار

فراگستر با برخورداری از تجربه انجام بزرگترین پروژه‌های مشاوره و اجرای BPMS در سطح کشور و همچنین بهره‌مندی از منبع دانشی مربوط به کلیه فرایندهای اصلی کسب و کارها، تیم متخصص و مجرب و بانک اطلاعاتی شاخص‌های عملکرد فرایندی در سازمانهای با ابعاد مختلف، می‌تواند خدمات ویژه‌‌ای در این زمینه به شرکتها و سازمانها ارائه دهد.

 • سازماندهی و تشکیل تیم‌های تحلیل و مدلسازی فرایندها
 • شناخت وضعیت موجود و اندازه‌گیری اولیه بلوغ فرایندی
 • شناخت و مدل‌سازی فرایندهای کسب و کار
 • تدوین شناسنامه و نقشه فرایندها
 • تدوین مکانیزم پایش، اندازه‌گیری و بهبود فرایندها
 • ساخت و اجرای فرایندها منطبق با فرایندهای مدلسازی شده

خدمات آکادمی فراگستر

فراگستر بمنظور آموزش و انتقال دانش بهره‌برداری از BPMS به مشتریان و علاقمندان به فعالیت در زمینه مدیریت فرایندها خدماتی را ارائه میدهد. آکادمی فراگستر تلاش می‌کند با برگزاری اثربخش دوره‌ها و کارگاههای عملی، آموزشی کوتاه مدت بصورت حضوری و مجازی (آنلاین)، در راستای ایجاد یک ساختار سازمانی فرایندمحور در سازمانها نقش موثری داشته باشد.

مهمترین خدمات قابل ارائه در آکادمی فراگستر:

 • برگزاری سمینارها و وبینارهایی با هدف نگرش فرآیندگرایی در سازمان
 • برگزاری دوره‌های آموزشی سازمانی
 • برگزاری اثربخش دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی کوتاه مدت
 • برگزاری جلسات هم‌اندیشی با مدیران و جلب حمایت آنها
 • همسوسازی دقیق استراتژی‌ها و فرایندهای سازمان
 • تهیه برنامه آموزشی برای فراگیری تکنیکهای طراحی فرآیند
 • تولید محتوا و انتشار کتاب‌هایی در حوزه BPM و BPMN
 • بیش از 20 ساعت آموزش ویدیویی در زمینه مدیریت فرایندها با کیفیت Full HD

سایر خدمات

می‌خواهید قبل از خرید، با سیستم اتوماسیون اداری و فرایند فراگستر کار کنید؟

ما این امکان را برای شما فراهم کردیم که بصورت آنلاين و موقت نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایند فراگستر را در یک محیط واقعی مورد بررسی قرار دهيد.

نرم‌افزار اتوماسیون اداری

آیـا

فرایندهای شما ردی از کاغذ بدنبال خود دارند؟

یافتن اطلاعات موردنظرتان مثل یافتن سوزنی در انبار کاه است؟

اطلاعات شما طوری انبار شده‌اند که قادر به ساماندهی آنها نیستید؟!

کارمندان شما بیش از ۵۰% از وقت خود را صرف گشتن می‌کنند تا انجام دادن؟

واحدهای مختلف کسب و کار سیستم‌های متفاوتی برای انجام مقاصد یکسان دارند؟

کارمندان شما اطلاعات خود را چند بار باید وارد «سیستم» کنند، چرا که یک سیستم شما در واقع چند سیستم است و یکپارچه نیست؟

نرم‌افزار اتوماسیون اداری

می‌خواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

اجازه دهید در یک جلسه دموی حضوری یا غیرحضوری به شما نشان دهیم اتوماسیون اداری و فرایندها فراگستر چگونه سبب افزایش کارایی و کاهش هزینه‌ها در سازمان شما خواهد شد.

فراگستر از نگاه آمار

شرکت دانش بنیان، دارای رتبه ۱ شورایعالی انفورماتیک کشور

20 +

سال سابقه فعالیت

2000 +

مشتری فعال در ۳۱ استان کشور

4,500,000 +

گردش روزانه نامه در اتوماسیون اداری

1500 +

فرآیند اجرا شده در BPMS

97 +

رضایتمندی مشتریان

فراگستر برنده لوح و تندیس جایزه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سالهای 93، 94، 95، 96، 97

معتبرترین نام‌های تجاری به فراگستر اعتماد کرده‌اند از جمله:

بنابراعلام سایت بانک ملی ایران راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها در ادارات مرکزی، واحدهای تابعه و شعب مستقل بانک ملی ایران، باعث صرفه‌جویی ماهانه یک میلیارد تومان در دو بخش “کاهش مصرف کاغذ” و “کاهش هزینه نیروی انسانی» شده است. همچنین در بازه زمانی اسفند ۹۵ تا مرداد ۹۶ حدود ۲،۵۰۰،۰۰۰ گردش نامه در نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرایندها انجام شده است و از هدر رفت دست کم ۴۸ هزار بسته کاغذ جلوگیری شده است که این روند می‌تواند کمک زیادی به حفظ محیط زیست کند.

بانک ملی ایران

لینک مرجع خبر

اجرای پروژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها در شرکت «بیمه ما» از مردادماه ۱۳۹۱ آغاز شد و در طی چند فاز، تمامی واحدها، شعب و مراکز بیمه در سراسر کشور بصورت متمرکز تحت پوشش این نرم‌افزار قرار گرفتند. راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر باعث برقراری ارتباط در لحظه بین تمامی شعب بمنظور یکپارچگی فرآیندها و در نتیجه بالارفتن بهره‎وری کار در مجموعه گردیده است.

بیمه ما

سازمان «دیوان عدالت اداری کشور» در سال 96 سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر را بدلیل کاربری فوق‌العاده و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا برگزید. این سازمان با 36 سال سابقه زیرمجموعه قوه قضاییه بوده و حجم گردش مکاتبات اداری و فرایندهای آن بسیار زیاد است. دیوان عدالت اداری کشور با پیاده‌سازی موفق نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرایندها در این سازمان، گامی مثبت در جهت تحقق دولت الکترونیک برداشته است.

دیوان عدالت اداری کشور

طبق اعلام سایت منطقه آزاد چابهار، این سازمان بدلیل کاربرپسند بودن و قابلیت گردش فرمها سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر را برگزید و جهت یکپارچه‌سازی سازمان از ابتدای سال 97 پیاده‌سازی نمود. هم‌اکنون با استقرار سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها تمامی مکاتبات این سازمان بصورت الکترونیکی و مکانیزه انجام می‌گیرد.

منطقه آزاد چابهار

لینک مرجع خبر

اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر در شرکت مهندسی «تعمیرات هواپیمایی فارسکو» ابتدا در سال 91 برای کلیه پرسنل راه‌اندازی و سپس جهت صدور نامه و امکان پیگیری مکاتبات با دیگر شرکتهای هواپیمایی، سیستم گسترش پیدا کرده و برای هر شرکت یک کارتابل اختصاص داده شد. فارسکو در سال 95 با پیاده‌سازی نرم‌افزار مدیریت فرایندها (BPMS) موفق به ساخت و اجرای فرایندهای مهم و افزایش چابکی در سازمان شد.

تعمیرات هواپیمایی فارسکو

«شرکت خدمات اول مخابرات» ابتدا در سال 92 سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها را صرفا در ساختمان مرکزی این شرکت راه‌اندازی و پس از یکسال برای تمامی پرسنل در کلیه دفاتر کارتابل اختصاص داده شد. بطوریکه درحال حاضر کلیه مکاتبات آنها در اقصی نقاط کشور در بستر اتوماسیون اداری فراگستر انجام می‌گیرد. این شرکت در سال 95 با راه‌اندازی نرم‌افزار مدیریت مستندات فراگستر توانست یک آرشیو متمرکز مستندات بخصوص در بخش نگهداری پرونده‌های پرسنلی داشته باشد.

خدمات اول TCT

«سازمان آموزش و پرورش البرز» در ابتدای سال 97 با پیاده‌سازی سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر در سطح کلیه مناطق استان، به یکپارچه‌سازی اطلاعات و افزایش سرعت امور با الکترونیکی کردن مکاتبات خود، پرداخت. بنابر اعلام سایت مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر مکاتبات اداری بدون هیچ مشکل و ایرادی با استفاده از اتوماسیون فراگستر در جریان است.

این سازمان از پکیج کامل فراگستر شامل: اتوماسیون اداری، فرم‌ساز (BPMS)، مدیریت مستندات، چند سازمانی و… بهره میگیرد.

آموزش و پرورش استان البرز

لینک مرجع خبر

«سازمان توزیع برق خوزستان» در سال 96 اقدام به خرید و پیاده‌سازی پکیج کامل سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها نمود و کلیه اطلاعات از سیستم اتوماسیون قبلی به سیستم جدید انتقال یافت. در حال حاضر اتوماسیون اداری فراگستر برای 1000 کاربر این سازمان در 32 منطقه در حال استفاده می‌باشد. سازمان توزیع برق خوزستان از تمامی زیرسیستم‌های اتوماسیون اداری شامل: مدیریت مستندات، چند سازمانی، مدیریت فرایندها (BPMS) و… استفاده میکند.

توزیع برق استان خوزستان

مقالات وبلاگ

می‌خواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

اجازه دهید در یک جلسه دموی حضوری یا غیرحضوری به شما نشان دهیم اتوماسیون اداری و فرایندها فراگستر چگونه سبب افزایش کارایی و کاهش هزینه‌ها در سازمان شما خواهد شد.

تلگرام فراگستر