حضور شركت فراگستر در سيزدهمين نمايشگاه الكامپ

حضور شرکت فراگستر در سیزدهمین نمایشگاه الکامپ

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک و کامپیوتر(الکامپ) و هشتمین نمایشگاه‌ بین‌المللی صنایع مخابرات، ارتباطات و تکنولوژی اطلاع‌رسانی (تلکام)، صبح روز یکشنبه (۶/۸/۱۳۸۶) با حضور وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات افتتاح شد.

نمایشگاه الکامپ امسال با حضور ۳۹۹ شرکت داخلی و ۵۸ شرکت خارجی از کشورهایی مانند استرالیا، چین، تایوان، کره، فرانسه، آمریکا، سنگاپور، مالزی، کانادا، آلمان فعالیت می‌کند.


شرکت فراگستر یکی از شرکت های فعال در حوزه فنآوری اطلاعات است که با نرم افزارهای یکپارچه در سالن ۸ و ۹ این نمایشگاه شرکت کرده است.
این شرکت در حوزه های متفاوتی فعالیت دارد که برخی از آنها عبارتند از: مشاوره، اجرا و نظارت بر طرح ها و پروژه های فناوری اطلاعات، طراحی و پیاده سازی سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی، طراحی و پیاده سازی سیستم های یکپارچه عملیاتی و اطلاعات مدیریت و …
الکامپ امسال همزمان با هشتمین نمایشگاه‌ بین‌المللی صنایع مخابرات، ارتباطات و تکنولوژی اطلاع رسانی (تله‌کام) برگزار می‌شود.
در این نمایشگاه نیز ۱۲۲ شرکت داخلی و ۴۰ شرکت خارجی از ۱۷ کشور خارجی حضور داشته و به عرضه‌ی انواع سیستم‌ها، تجهیزات و سرویس‌های مخابراتی ارتباطاتی می‌پردازند.
گفتنی است کشورهای شرکت کننده از اسپانیا، اتریش، انگلیس، ایتالیا، آلمان، پرتقال، چین، روسیه، سنگاپور، سوئد، سوئیس، فرانسه، فنلاند، کانادا، کره‌ی جنوبی و امارات متحده‌ی عربی هستند.
شایان ذکر است، نمایشگاه الکامپ و تلکام تا تاریخ ۹ آبان‌ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: