وبینارBPMSدر موعد مقرر برگزار شد

وبینار BPMS در موعد مقرر برگزار شد

همانطور که قبلا وعده داده بودیم، یکی دیگر از سلسله وبینارهای آموزشی شرکت فراگستر با موضوع BPMS، روز دوشنبه ۱۱ آذرماه ۹۲ راس ساعت ۳ بعدازظهر با حضور جمعی از فعالین حوزه های مختلف کسب و کار بصورت آنلاین (نزدیک به ۱۰۰شرکت کننده همزمان) برگزار شد.

در ابتدای وبینار، آقای مهندس رمضانی، متخصص در حوزه مدیریت فرایندهای کسب و کار، به معرفی رویکرد جدید مدیریت فرآیندهای سازمانی با استفاده از قابلیتهای فناوری اطلاعات تحت عنوان (BPMS (Business Process Management System پرداخت و در ادامه اعضای شرکت کننده در وبینار، سوالات خود را بصورت متنی مطرح و بصورت شفاهی پاسخهای خود را دریافت نمودند. در انتها نیز با برگزاری نظرسنجی، وبینار در ساعت ۱۶ با موفقیت پایان پذیرفت.

گفتنیست سیستم BPMS، یک ابزار و راهکار بمعنای واقعی برای طراحی، اجرا، پایش و بهبود فرایندهای کسب و کار است که با استفاده از آن، میتوان انواع فرآیندهای سازمانی را بدون نیاز به دانش پیشرفته برنامه نویسی تعریف و در هرلحظه، هر تغییری را در کوتاهترین زمان ممکن روی فرایندهای تعریف شده اعمال نمود.

همچنین با بکارگیری یک BPMS مناسب در سازمان، مدیران میتوانند به آسانی نظارت دقیقی برروند اجرای فرایندهای جاری در سازمان خود داشته و با توجه به قابلیت استخراج انواع گزارشهای آماری پیشرفته، در جهت بهینه سازی مستمر فرایندهای کاری و تجاری سازمان خود به رشد و بلوغ سازمانی مورد نظر دست یابند.

شایان ذکر است تمرکز اصلی این سری از وبینارها که تاکنون چندین دوره از آن با موفقیت به اتمام رسیده است آشنایی با مفاهیم و نقش BPMS در بهبود عملکرد شرکت‎ها و سازمان‎هایی است که در راستای ترویج فرهنگ افزایش بهره‎وری، رضایمندی مشتریان و ارباب رجوع و همچنین بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی خود، به دنبال استفاده از راهکارها و سیستم‎های قدرتمند در حوزه BPMS هستند.

علاقه‌مندان به شرکت در این سلسله وبینارهای آموزشی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی https://www.faragostar.net نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

بمنظور مشاهده چکیده ای از مباحث ارائه شده در وبینار به صفحه آرشیو وبینارها مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say: