تحلیل عملکرد کارکنان

تنها با چند کلیک، عملکرد مکاتباتی کارکنان و واحدهای سازمانی خود را ارزیابی کنید.

از آن‌جایی که امروزه در بسیاری از سازمان‌ها، کارمندان رسیدگی به کارها را از طریق مکاتبات اداری و اتوماسیون اداری انجام می‌دهند، یکی از بهترین راه‌ها برای ارزیابی عملکرد آن‌ها، تحلیل عملکرد کارکنان در حوزه مکاتبات اداری است.

زیرسیستم “تحلیل عملکرد کارکنان” فراگستر، با بررسی کارتابل کاربران و فعالیت‌های مکاتباتی آن‌ها، گزارش‌های مختلفی از عملکرد کارکنان در رسیدگی به مکاتبات و درخواست‌ها به شما ارائه می‌کند. به بیان دیگر، این گزارش بر اساس نامه‌های موجود در کارتابل (صادره، وارده، داخلی) به‌دست می‌آید و اطلاعاتی مانند تعداد نامه‌های دریافتی/ارسالی، تعداد نامه‌های بدون پاسخ، میانگین رسوب نامه در کارتابل و… را در اختیار شما می‌گذارد. مدیران و کارمندان دبیرخانه، با تحلیل این گزارش‌ها می‌توانند به بررسی عملکرد کارکنان و حجم مکاتبات اعضا و واحد‌های سازمان بپردازند؛ همچنین کارمندان نیز با دسترسی به زیرسیستم تحلیل عملکرد، قادر به بررسی و مشاهده نامه‌های رسوب یافته در کارتابل (نامه‌هایی که زمان زیادی در کارتابل باقی مانده‌اند و رسیدگی نشده‌اند) هستند.

دموی رایگان

این زیرسیستم همراه نرم افزار اتوماسیون اداری ارائه می‌شود و بعد از تکمیل این فرم برای هماهنگی دموی اتوماسیون اداری با شما تماس می‌گیریم.

و یا عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۷۳۴۲۲۳۳۴۴ پیامک کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
۴۲۶۲۳ (۰۲۱)