درباره فراگستر

شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر (سهامی خاص)، از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات آغاز و پس از ۴ سال فعالیت در این عرصه و همزمان با تولید اولین نگارش نرم‌افزارهای مالی و اتوماسیون اداری خود، در سال ۱۳۸۰ در تهران تاسیس گردید.

اکنون باگذشت بیش از دو دهه فعالیت در تولید و ارائه نرم‌افزارهای یکپارچه سازمانی، هزاران سازمان و شرکت از خدمات نرم‌افزاری این شرکت استفاده می‌نمایند.

فراگستر بعنوان یک شرکت دانش بنیان، با در اختیار داشتن رتبه ۱ شواریعالی انفورماتیک، اجرای موفق‎ترین پروژه‎ های نرم‌‎افزاری کشور را در سابقه خود دارد و مهمترین فعالیت این شرکت ارائه سبد کاملی از نرم‌افزارهای یکپارچه سازمانی در حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) برای سازمان‎‌هایی با اندازه‌‎ی متوسط و بزرگ می‎‌باشد.

این شرکت دارای بیش از ۱۲۰ نفر کارشناس متخصص در زمینه‌های فناوری اطلاعات، صنایع و مدیریت می‌باشد و در قالب بیش از ۱۰ دفتر فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور فعالیت می نماید.

مشتریان فراگستر را طیف وسیعی از سازمانها، شرکتها و مؤسسات دولتی و خصوصی در ابعاد متوسط و بزرگ تشکیل می‌دهند. محصولات فراگستر در تمام استانهای ایران بالغ بر ۲۶۰۰ سازمان، با بیش از ۶۰۰ هزار کاربر گستردگی یافته و در این راستا رضایت مشتریان همیشه اصلی‌ترین هدف مدیران و کارکنان فراگستر بوده است.

+۲۰ سال

تجربه موفق در پیاده‌سازی پروژه‌های اتوماسیون کسب و کار

+۲۶۰۰ مشتری

فعال در سطح کل کشور

+۶۰۰۰۰۰ کاربر

ورود روزانه کاربر به اتوماسیون کسب و کار فراگستر

+۵۰۰۰۰۰۰ گردش

روزانه نامه در اتوماسیون کسب و کار فراگستر

+۱۵۰۰ فرآیند

اجرا شده در BPMS فراگستر

چه خدماتی در فراگستر ارائه می‌دهیم؟

تولید، توسعه، مشاوره و فروش نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای کسب و کار

نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار فراگستر با قابلیت اجرا تحت پلتفورمهای وب، موبایل و ابر به شرکت‌ها و سازمان کمک می‌کند تا انجام کلیه امور مربوط به مکاتبات اداری، حفظ و طبقه‌بندی اسناد و مدارک، تعریف جریان‌های کاری، فعالیت‌ها و فرآیندهای سازمانی، گزارشات مدیریتی و … را به سادگی مدیریت و پیگیری نمایند. مهم‌ترین خدمات قابل ارائه در این زمینه:

 • اجرا، پیاده‌سازی، استقرار، آموزش و پشتیبانی نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها در راستای تداوم کسب و کار
 • آموزش طراحی، مدلسازی، پیاده‌سازی و اجرای فرآیندهای کاری پرکاربرد سازمان
 • پشتیبانی و نظارت بر کار کاربران و رفع اشکالات و ابهامات آنها
 • تبدیل اطلاعات از نرم‌‎افزارهای قبلی به نرم افزار جدید (Convert)
 • مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی بمنظور استفاده از فناوری‌های نوین جهت تسهیل در راه‌اندازی نرم‌افزار در زمینه‌های تجهیزات سرور، زیرساخت شبکه، SMS Gateway، Mobile APN Gateway، رایانش ابری (Cloud Computing) و …
نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها

خدمات مشاوره، تحلیل و مدلسازی انواع فرایندها

فراگستر با برخورداری از تجربه انجام بزرگترین پروژه های مشاوره و اجرای BPMS در سطح کشور و همچنین بهره‌مندی از منبع دانشی مربوط به کلیه فرایندهای اصلی کسب و کارها، تیم متخصص  و مجرب و بانک اطلاعاتی شاخص های عملکرد فرایندی در سازمان های با ابعاد مختلف، می‌تواند خدمات ویژه‌ ای در این زمینه به شرکتها و سازمانها ارائه دهد. مهم‌ترین خدمات قابل ارائه در این زمینه:

 • سازماندهی و تشکیل تیم‌های تحلیل و مدلسازی فرایندها
 • شناخت وضعیت موجود و اندازه‌گیری اولیه بلوغ فرایندی
 • شناخت و مدل‌سازی فرایندهای کسب و کار
 • تدوین شناسنامه و نقشه فرایندها
 • تدوین مکانیزم پایش، اندازه‌گیری و بهبود فرایندها
 • ساخت و اجرای فرایندها منطبق با فرایندهای مدلسازی شده
 • تحلیل سطح بلوغ نهایی و ….
خدمات مشاوره و مدلسازی فرایندها

خدمات آموزشی و فرهنگ‌سازی BPM در سازمان‌ها

انتخاب، نصب، پیاده سازی و اجرای فرایندها در بستر نرم افزار BPMS مسیری است که برای بسیاری از شرکت‌ها، سازمان‌ها و افراد تازگی دارد. طی کردن این مسیر پر پیچ و خم با آزمون و خطا نیز راه حل منطقی نخواهد بود.

فراگستر بعنوان شرکتی دانش بنیان بمنظور آموزش و انتقال دانش بهره‌برداری از BPMS به مشتریان و علاقمندان به فعالیت در زمینه مدیریت فرایندها، آکادمی فراگستر را از سال ۹۱ راه‌اندازی کرده است و تلاش می‌کند با برگزاری اثربخش دوره‌ها و کارگاه‌های  عملی آموزشی کوتاه مدت بصورت حضوری و مجازی (آنلاین)، در راستای ایجاد یک ساختار سازمانی فرایند محور در سازمانها نقش موثری داشته باشد و از این طریق بتواند ریسک آنها را کاهش داده و مدیران را جهت رسیدن به خروجی مطلوب حاصل از اجرای نرم افزار BPMS یاری رساند.

آموزش و خدمات bpm

مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی و تخصصی ویژه بانکها و موسسات مالی و اعتباری

آنچه کسب و کار بانکی و موسسات مالی و اعتباری را پیچیده کرده، سیاست‌ها و رویکردهای ویژه ایست که سبب هرچه رقابتی‌تر شدن آنها شده است که بالطبع انطباق با این شرایط نیازمند استفاده از راهکار و ابزار مناسب و قدرتمندی است تا مدیران بانکها با بهره گرفتن از آن، بهره‌وری، سرعت عملکرد فعالیت‌ها را ارتقاء و تصمیمات صحیحتر را اخذ نمایند.

تجربه اجرای موفق راهکارهای IT در پروژه بانک ملی ایران (بزرگترین بانک جهان اسلام) را می‌توانیم به سایر بانکهای کشور ارائه کنیم.

راهکار ویژه بانک

تولید، توسعه، مشاوره و فروش نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای کسب و کار

نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها

خدمات مشاوره، تحلیل و مدلسازی انواع فرایندها

خدمات مشاوره و مدلسازی فرایندها

خدمات آموزشی و فرهنگ‌سازی BPM در سازمان‌ها

آموزش و خدمات bpm

مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی و تخصصی ویژه بانکها و موسسات مالی و اعتباری

راهکار ویژه بانک

فراگستری شوید…

محیط کاری فراگستر، بسته نیست و همواره درصدد توسعه و رشد آن هستیم، بنابراین نیاز ما به نیروی متعهد و متخصص هیچگاه پایانی نخواهد داشت زیرا معتقدیم که حد نهایتی برای بهترین بودن نمی‌توان متصور شد.
وقتی به خانواده بزرگ فراگستر ملحق شوید، در یک محیط کاری خوب و صمیمانه می‌توانید:

 • هر آنچه برای یادگیری، پیشرفت و موفقیت نیاز دارید را در محیطی سالم و پویا تجربه کنید.
 • دانش و اطلاعات ارزشمند و هیجان‌انگیز در مسیرهای شغلی کسب کنید.
 • آرامش و راحتی خیال از همکاری بلند مدت، ثبات کاری و امنیت شغلی را با تمام وجود درک کنید.
 • از خدمات آموزشی و رفاهی نظیر، بیمه تکمیلی،‌‌ تفریحات دسته‌جمعی، برگزاری تولدها و جشن‌ها، حضور در کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی و … استفاده کنید.
۴۲۶۲۳ (۰۲۱)