درباره ما

شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر (سهامی خاص)، از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات آغاز و پس از ۴ سال فعالیت در این عرصه و همزمان با تولید اولین نگارش نرم‌افزارهای مالی و اتوماسیون اداری خود، در سال ۱۳۸۰ در تهران تاسیس گردید.

اکنون باگذشت دو دهه فعالیت در تولید و ارائه نرم‌افزارهای یکپارچه سازمانی، هزاران سازمان و شرکت از خدمات نرم‌افزاری این شرکت استفاده می‌نمایند.

فراگستر بعنوان یک شرکت دانش بنیان، با در اختیار داشتن رتبه ۱ شواریعالی انفورماتیک، اجرای موفق‎ترین پروژه‎های نرم‎افزاری کشور را در سابقه خود داشته است و مهمترین فعالیت این شرکت ارائه سبد کاملی از نرم‌افزارهای یکپارچه سازمانی در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)، اتوماسیون اداری، منابع انسانی و مالی برای سازمان‎هایی با اندازه‎ی متوسط و بزرگ می‎باشد.

این شرکت دارای بیش از ۱۲۰ نفر کارشناس متخصص در زمینه‌های فناوری اطلاعات، صنایع و مدیریت می‌باشد و در قالب بیش از ۱۰ دفتر فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور فعالیت می نماید.

مشتریان فراگستر را طیف وسیعی از سازمانها، شرکتها و مؤسسات دولتی و خصوصی در ابعاد متوسط و بزرگ تشکیل می‌دهند. محصولات فراگستر در تمام استانهای ایران بالغ بر ۲۶۰۰ سازمان، با بیش از ۶۰۰ هزار کاربر گستردگی یافته و در این راستا رضایت مشتریان همیشه اصلی‌ترین هدف مدیران و کارکنان فراگستر بوده است.

در این راستا کارشناسان این شرکت علاوه بر داشتن ارتباط مستمر با مشتریان، بطور پیوسته در حال بهبود ارتقاء نرم‌‎افزار و سطح دانش فنی کارشناسان می‎باشد تا بدینوسیله علاوه بر افزایش رضایت مشتریان و بالابردن کارایی سیستم‎ها، مزیت رقابتی بهتری را برای مشتریان خود فراهم سازد.

سرمایه های انسانی فراگستر

سرمایه های انسانی فراگستر

اگر تمایز و برتری در محصولات و خدمات می‌بینید، بخاطر نخبگان و سرمایه‌های ارزشمند انسانی است که با همتی عالی و برای اهدافی بلند در این شرکت گرد هم آمده و نشان افتخار این شرکت شده‌اند.

ادامه

جوایز و افتخارات

جوایز و افتخارات

شرکت فراگستر در مدت زمان فعالیت خود، به مناسبت‌های گوناگون موفق به دریافت انواع تقدیرنامه‌ها، گواهی‌نامه‌ها و جوایز در زمینه‌های مختلف شده است که از جمله آنها...

ادامه

چرا فراگستر؟

چرا فراگستر؟

اشتباهات زیادی داشته‌ایم، کارهای زیادی را خراب کرده‌ایم، فاجعه‌های زیادی به بار آورده‌ایم، این در یک کلمه یعنی که ما با تجربه‌ایم!

ادامه

فراسوی کسب و کار

فراسوی کسب و کار

فراگستر همواره تلاش کرده است تا علاوه بر ارایه‌ نرم‌افزارها و خدمات به مشتریان در سراسر کشور، فعالیت‌هایی را فراسوی کسب و کار و براساس رسالت اجتماعی خویش انجام دهد که ازجمله آنها...

ادامه

داستان موفقیت مشتریان

داستان موفقیت مشتریان

به اینکه معتبرترین نام‌ها ما را انتخاب کرده‌اند افتخار می‌کنیم و خود را در مقابل انتخاب آنها مسئول می‌دانیم ومشتریانمان را شایسته بیش از آن چیزی می‌دانیم که تا امروز به آنها ارائه کرده‌ایم.

ادامه

رویکردهای تکنولوژیک

رویکردهای تکنولوژیک

فراگستر همسو با جامعه‌ی جهانی جهت تولید و توسعه‌ی محصولات خود از جدیدترین فناوری‌های روز استفاده می‌نماید. ما از بهترین ابزارها و داده‌ها برای تولید بهترین نرم‌افزارها بهره می‌گیریم تا بهترین‌های ایران کاربر ما باشند.

ادامه

دانلود کاتالوگهای فراگستر

دانلود کاتالوگ

فیلم معرفی فراگستر

معرفی قابلیتهای برتر اتوماسیون اداری فراگستر

دانلود لوگوی شرکت فراگستر و راهنمای استفاده

برای استفاده از لوگوی فراگستر از شما ممنونیم. ما نحوه جایگیری و استفاده از لوگو را نیز در لینک زیر برای شما شرح داده ایم.

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)