چت سازمانی فراگستر: نرم‌افزار پیام رسان و گفتگوی سازمانی

برقراری ارتباط غیر رسمی در سازمان نقش مهمی در افزایش سرعت پیشبرد کارها و پیگیری آنها دارد. یکی از بهترین ابزارها برای این‌کار استفاده از نرم افزارهای پیام رسان (چت) است. فراگستر برای بهبود تجربه کاربری و رضایت بیشتر شما، با ایجاد و توسعه نرم افزار چت سازمانی در اتوماسیون فراگستر امکان برقراری ارتباطات غیر رسمی را در بستر اتوماسیون فراهم کرده است. به این ترتیب، اتوماسیون فراگستر محیطی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در آن می‌توانند صفر تا صد تعاملات سازمانی خود اعم از مکاتبات، مدیریت کارها، اشتراک‌گذاری فایل‌ها، مدیریت جلسات، مدیریت مستندات و … را در داخل یک بستر مشترک انجام دهند.

نرم افزار چت سازمانی فراگستر یک راهکار بومی است که شما را از استفاده از پیام رسان‌های خارجی نظیر تلگرام و واتساپ و … بی‌نیاز می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا داده‌های مربوط به پیام‌های خود را در سرور داخلی سازمان نگهداری کنید. مزیت مهم دیگر این نرم افزار نسبت به نمونه‌های خارجی آن، امکان مدیریت گفتگوها از جمله تعیین دسترسی کاربران، تعیین نوع فایل‌های مجاز، حجم فایل‌ و مدت زمان نگهداری آنهاست. مهم‌تر از همه، می‌توانید تمامی ارتباطات سازمانی خود را در چتر یک سیستم یکپارچه اتوماسیون قرار دهید که باعث ایجاد امنیت بیشتر اطلاعات سازمان می‌شود.

ویدئوی معرفی امکانات نرم افزار چت سازمانی فراگستر

چت سازمانی، شرایط گفتگوی درون سازمانی بصورت آنلاین را برای کاربران در اتوماسیون اداری فراهم می‌آورد و کاربران میتوانند در مورد موضوعات مختلف کاری با یکدیگر به بحث و گفتگو بپردازند.

امکانات گفتگوی سازمانی (چت) فراگستر

از امکانات و قابلیتهای مهم چت درون سازمانی اتوماسیون فراگستر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پیام‌رسانی ساده و قابل اطمینان : داشتن ظاهر استاندارد و طراحی مشابه نرم افزارهای رایج و کاربردی مثل واتساپ که کاربران هم با آن آشنا هستند و کار کردن با آن را برایشان بسیار آسان می‎‌کند.
  • تشخیص خودکار مخاطبین: سیستم چت سازمانی فراگستر هوشمند بوده و در صورت معین بودن جایگاه شما در چارت سازمانی، مخاطبان شما را تشخیص داده و به لیست مخاطبانتان اضافه می‌کند. مخاطبان شما در چت سازمانی صرفا افرادی خواهند بود که شما به نامه‌نگاری با آنها نیاز دارید. مگر اینکه بخواهید شخصی را در اتوماسیون به صورت استثنا به مخاطبان خود اضافه کنید که به لیست مخاطب شما در سیستم چت سازمانی نیز اضافه خواهند شد.
  • ایجاد گروه و گفتگوی گروهی: مشابه دیگر پیام‌رسان‌های رایج جهانی نظیر تلگرام و واتساپ، می‌توانید گفتگوی گروهی داشته باشید. یعنی گروه ایجاد کنید، افراد مورد نظر را به گروه اضافه کنید، پیام‌ها، عکس‌ها و ویدیوها را در آنِ واحد به اشتراک بگذارید. همچنین مدیر گروه (ایجاد کننده گروه) می‌تواند در صورت نیاز گروه را فعال یا غیرفعال کند.
  • ارسال فایلهای مجاز: قابلیت ارسال فایلهای مجاز با امکان کنترل حجم و نوع آن و همچنین ارسال ایموجی
  • گزارش دریافت پیام (Deliver): نمایش دو تیک آبی در صورت خواندن پیام توسط مخاطب
  • اعمال سطح دسترسی در گفتگوی سازمانی: همانند مکاتبات، تنها با افرادی می‌توانید چت کنید که دسترسی به آنها برای شما تعریف شده است. به علاوه، با افرادی که می‌توانید به آنها نامه یا ارجاع خاص بزنید نیز می‌توانید گفتگو داشته باشید. البته این تنظیمات سیستمی بوده و ادمین می‌تواند اجازه نامه‌نگاری و متعاقبا چت میان تمامی افراد را فراهم کند.
  • نسخه موبایل: نرم افزار چت سازمانی روی نسخه موبایل اتوماسیون فراگستر نیز در دسترس است. قابلیت متمایزی که سیستم چت در نسخه موبایل دارد این است که برخلاف نسخه دسکتاپ، برای ارسال فایل محدود به انتخاب فایل‌های ذخیره شده در حافظه سیستم نیستید و می‌توانید همانند واتس اپ مستقیم با دوربین عکس بگیرید و در لحظه برای مخاطب ارسال کنید.
  • دریافت اعلانِ در لحظه در زمان دریافت پیام: به محض ارسال پیام برای کاربر، پنجره چت برای مخاطب (گیرنده پیام) در لحظه بصورت پاپ آپ برای وی نمایش داده می‌شود و میتواند پیام را مشاهده نماید.
  • جستجوی پیشرفته: قابلیت جستجو میان مخاطبان و سابقه گفتگو و پیامهای رد و بدل شده با یک کاربر
  • امکان Drag and Drop: کاربر همانند نرم افزارهای پیام رسان معمول می تواند با کشیدن و رهاکردن (Drag & Drop) فایل های مدنظر خود را به محیط گفتگو انتقال دهد.
  • ارسال پیام صوتی: با استفاده از قابلیت پیام صوتی، می‌توانید به سادگی آنچه در ذهنتان است را بگویید. فقط با یک ضربه می‌توانید پیام صوتی خود را ضبط و ارسال کنید.
  • حفظ سوابق گفتگوها: سوابق گفتگوها در چت سازمانی از ابتدا باقی خواهد ماند تا زمانی که راهبر تصمیم به پاک کردن آنها بگیرد. تنها راهبر می‌تواند هم گروه‌ها و هم گفتگوها را پاک یا غیر فعال کند.

رایگان دمو ببینید

برای دریافت دموی رایگان مشخصات خود را وارد نمایید تا در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

و یا با شماره زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۴۲۶۲۳

و یا عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۷۳۴۲۲۳۳۴۴ پیامک کنید.

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)