چت سازمانی فراگستر: نرم‌افزار پیام رسان و گفتگوی سازمانی

برقراری ارتباط غیر رسمی در سازمان نقش مهمی در افزایش سرعت پیشبرد کارها و پیگیری آنها دارد. یکی از بهترین ابزارها برای این‌کار استفاده از نرم افزارهای پیام رسان (چت) است. فراگستر برای بهبود تجربه کاربری و رضایت بیشتر شما، با ایجاد و توسعه نرم افزار چت سازمانی در اتوماسیون فراگستر امکان برقراری ارتباطات غیر رسمی را در بستر اتوماسیون فراهم کرده است. به این ترتیب، اتوماسیون فراگستر محیطی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در آن می‌توانند صفر تا صد تعاملات سازمانی خود اعم از مکاتبات، مدیریت کارها، اشتراک‌گذاری فایل‌ها، مدیریت جلسات، مدیریت مستندات و … را در داخل یک بستر مشترک انجام دهند.

نرم افزار چت سازمانی فراگستر یک راهکار بومی است که شما را از استفاده از پیام رسان‌های خارجی نظیر تلگرام و واتساپ و … بی‌نیاز می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا داده‌های مربوط به پیام‌های خود را در سرور داخلی سازمان نگهداری کنید. مزیت مهم دیگر این نرم افزار نسبت به نمونه‌های خارجی آن، امکان مدیریت گفتگوها از جمله تعیین دسترسی کاربران، تعیین نوع فایل‌های مجاز، حجم فایل‌ و مدت زمان نگهداری آنهاست. مهم‌تر از همه، می‌توانید تمامی ارتباطات سازمانی خود را در چتر یک سیستم یکپارچه اتوماسیون قرار دهید که باعث ایجاد امنیت بیشتر اطلاعات سازمان می‌شود.

چت سازمانی، شرایط گفتگوی درون سازمانی بصورت آنلاین را برای کاربران در اتوماسیون اداری فراهم می‌آورد و کاربران میتوانند در مورد موضوعات مختلف کاری با یکدیگر به بحث و گفتگو بپردازند.

نمای کلی از چت سازمانی فراگستر

امکانات گفتگوی سازمانی (چت) فراگستر

از امکانات و قابلیتهای مهم چت درون سازمانی اتوماسیون فراگستر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پیام‌رسانی ساده و قابل اطمینان : داشتن ظاهر استاندارد و طراحی مشابه نرم افزارهای رایج و کاربردی مثل واتساپ که کاربران هم با آن آشنا هستند و کار کردن با آن را برایشان بسیار آسان می‎‌کند.
 • ارسال فایلهای مجاز: قابلیت ارسال فایلهای مجاز با امکان کنترل حجم و نوع آن و همچنین ارسال ایموجی
 • گزارش دریافت پیام (Deliver): نمایش دو تیک آبی در صورت خواندن پیام توسط مخاطب
 • اعمال سطح دسترسی در گفتگوی سازمانی: همانند مکاتبات، تنها با افرادی می‌توانید چت کنید که دسترسی به آنها برای شما تعریف شده است. به علاوه، با افرادی که می‌توانید به آنها نامه یا ارجاع خاص بزنید نیز می‌توانید گفتگو داشته باشید. البته این تنظیمات سیستمی بوده و ادمین می‌تواند اجازه نامه‌نگاری و متعاقبا چت میان تمامی افراد را فراهم کند.
 • نسخه موبایل: نرم افزار چت سازمانی روی نسخه موبایل اتوماسیون فراگستر نیز در دسترس است. قابلیت متمایزی که سیستم چت در نسخه موبایل دارد این است که برخلاف نسخه دسکتاپ، برای ارسال فایل محدود به انتخاب فایل‌های ذخیره شده در حافظه سیستم نیستید و می‌توانید همانند واتس اپ مستقیم با دوربین عکس بگیرید و در لحظه برای مخاطب ارسال کنید.
 • دریافت اعلانِ در لحظه در زمان دریافت پیام: به محض ارسال پیام برای کاربر، پنجره چت برای مخاطب (گیرنده پیام) در لحظه بصورت پاپ آپ برای وی نمایش داده می‌شود و میتواند پیام را مشاهده نماید.
 • جستجو: قابلیت جستجو میان مخاطبان و سابقه گفتگو و پیامهای رد و بدل شده با یک کاربر
 • امکان Drag and Drop: کاربر همانند نرم افزارهای پیام رسان معمول می تواند با کشیدن و رهاکردن (Drag & Drop) فایل های مدنظر خود را به محیط گفتگو انتقال دهد.
 • ارسال پیام صوتی: با استفاده از قابلیت پیام صوتی، می‌توانید به سادگی آنچه در ذهنتان است را بگویید. فقط با یک ضربه می‌توانید پیام صوتی خود را ضبط و ارسال کنید.
 • حفظ سوابق گفتگوها: سوابق گفتگوها در چت سازمانی از ابتدا باقی خواهد ماند تا زمانی که راهبر تصمیم به پاک کردن آنها بگیرد. تنها راهبر می‌تواند هم گروه‌ها و هم گفتگوها را پاک یا غیر فعال کند.
 • قابلیت پاسخ ( Reply ) و ارجاع  پیام ( Forward ):شما با قابلیت پاسخ یا Reply می‌توانید، به پیام مورد نظرتان به طور مستقیم پاسخ دهید تا مخاطب با یک نگاه متوجه شود این پاسخ مربوط به کدام پیام است. با استفاده از قابلیت ارجاع یا Forward نیز در هنگام چت با چند کلیک می توانید پیام یک فرد را برای فرد یا گروهی دیگر بفرستید.
 • قابلیت ساخت گروه ( Group ): با استفاده از قابلیت ساخت گروه، افراد مختلف عضو هر گروه می توانند بصورت اشتراکی بر روی یک پروژه خاص فعالیت نمایند و اطلاعات خود را در گروه به اشتراک بگذارند.
 • قابلیت ساخت کانال ( Channel ): با استفاده از قابلیت ساخت کانال، می توان آموزش ها، و اطلاع رسانی های لازم در سازمان را به سریعترین شکل ممکن با افراد عضو کانال به اشتراک گذاشت.
 • امکان Copy&Paste فایل‌ها و تصاویر از Clipboard در چت سازمانی:  با این امکان  می‌توانید فایل‌ها وتصاویر (فایل‌هایی که فرمت و سایز آنها در تنظیمات گفتگوی سازمانی مجاز برای ارسال هستند) را در حافظه کپی (Ctrl + C) کرده و در چت آنها را از حافظه paste (Ctrl + V) کنید.
 • قابلیت ارسال پیام ویدئویی در گفتگوی سازمانی (چت):  با استفاده از این قابلیت، کاربران می توانند توسط دوربین موبایل یا وبکم پیام خود را در قالب ویدئو ضبط و برای مخاطب یا مخاطبان خود ارسال نمایند.
 • امکان درج کپشن هنگام بارگذاری فایل: شما با این امکان می‌توانید، هنگام بارگذاری فایل در چت سازمانی، کپشن اضافه کنید.
 • ایجاد سطر جدید هنگام ارسال پیام چند خطی با فشردن کلید Shift+ Enter: هنگام ارسال پیام چند خطی در گفتگوی سازمانی (چت)، برای رفتن به سطر جدید می‌توانید از کلید Shift+ Enter استفاده نمایید.

دموی گفتگوی سازمانی (چت)

این زیرسیستم همراه نرم افزار اتوماسیون اداری ارائه می‌شود و بعد از تکمیل این فرم برای هماهنگی دموی اتوماسیون اداری با شما تماس می‌گیریم.

و یا عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۷۳۴۲۲۳۳۴۴ پیامک کنید.

تصاویری از محیط کاربری نرم افزار چت سازمانی فراگستر

قابلیتها و امکانات سامانه مکاتبات اداری و دبیرخانه فراگستر

نسخه ۷ پایه

کارتابل مکاتبات

کارتابل و گردش مکاتبات

نرم افزار دبیرخانه

دبیرخانه تحت وب

تبدیل گفتار به متن

تبدیل گفتار به متن

پیام رسان سازمانی

چت (گفتگوی) سازمانی

یادداشت‌ و یادآوری

یادداشت‌ و یادآوری

تبادل فایل

سامانه تبادل فایل

مدیریت جلسات

تقویم سازمانی و مدیریت جلسات

مدیریت مرسولات

مدیریت بسته ها و مرسولات

word

افزونه Word

گزارش ساز

گزارش ساز

تحلیل عملکرد کارکنان

تحلیل عملکرد کارکنان

اعلانات پیامکی

اعلانات پیامکی

میزبانی وب

میزبانی وب

قابلیت‌های اتوماسیون اداری پایه فراگستر را با افزودن زیرسیستم‌های متنوع کسب وکار، گسترش دهید

به این مطلب امتیاز دهید
۴۲۶۲۳ (۰۲۱)