خدمات پشتیبانی فراگستر

شروع زمان پشتیبانی

پس از پایان عملیات نصب نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر، پروژه بلافاصله وارد فاز پشتیبانی رایگان می‌شود. خدمات پشتیبانی شرکت فراگستر در دو مقطع زمانی زیر ارائه می‌شود و شامل بسته‌های خدماتی کاملی است که با توجه به توان کاربران سازمان، سابقه دریافت خدمات و وضعیت مالی سازمان مشتری در سه نوع «از راه دور»، «استاندارد» و «طلایی» قابل ارائه به مشتری است.

فاز ۱ پس از اتمام نصب نرم‌افزار و همزمان با شروع استقرار سیستم بصورت رایگان (دوره گارانتی نرم‌افزار)

فاز ۲ بعد از اتمام دوره گارانتی نرم‌افزار (پشتیبانی رایگان) در قالب سفارش بسته‌های پشتیبانی سالانه

رفع ابهام کاربران بصورت تلفنی / حضوری / از راه دور

رفع مشکلات احتمالی کاربران

متناسب با نیاز مشتری و تعهدات فی مابین، پاسخ به کلیه ابهامات و مسائل کاربران و ارائه راهکارهای مناسب توسط کارشناسان پشتیبانی فراگستر به یکی از روشهای زیر، امکان پذیر است:

تماس تلفنی

پاسخگویی از طریق تلفن ۴۲۶۲۳-۰۲۱ در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷ و پنج‌شنبه ۹ الی ۱۲ منوط به اعلام کد پشتیبانی از سوی مشتری

سرویس راه دور

در صورت فراهم بودن پیش نیازهای ارتباطی از سوی مشتری، کارشناسان پشتیبانی با استفاده از نرم‌افزارهای ریموت، مسئله‌ی شما را حل می‌کنند.

ثبت تیکت پشتیبانی

بی نیاز از تماس تلفنی،در هر زمان از شبانه‌روز از طریق پورتال مشتریان، تیکت ثبت کنید و راهکار کارشناسان پشتیبانی را در ایمیلتان دریافت کنید.

حضور در محل مشتری

در این روش بر اساس مفاد و شرایط پیش‌بینی شده در قرارداد، کارشناسان پشتیبانی با حضور در سازمان شما خدمات مورد نیاز را ارائه می‌کنند.

پورتال مشتریان فراگستر

دسترسی به پورتال مشتریان و منابع آموزشی

یکی از بهترین و سریعترین کانالهای ارتباطی با واحد پشتیبانی فراگستر، استفاده از پورتال مشتریان فراگستر و سامانه ارسال تیکت  و پایگاه دانش است. با بهره مندی از امکانات و قابلیتهای گسترده پورتال مشتریان فراگستر، بی نیاز از تماس تلفنی می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را  بطور دائم و بدون وقفه زمانی دریافت کنید.

ثبت و پیگیری تیکت

ثبت هرگونه مشکلات و درخواست‌های پشتیبانی از طریق ثبت تیکت و دریافت پاسخ سریع کارشناسان پشتیبانی با قابلیت پیگیری و رهگیری تیکتهای ثبت شده

دسترسی به انواع محتواهای آموزشی

با دسترسی به انواع محتواهای الکترونیکی و آموزشی نظیر فیلمهای آموزشی، راهنماهای آنلاین، پایگاه دانش و … میتوانید سطح دانش و تخصص خود را افزایش دهید.

مشاهده پرونده مشتری

امکان دسترسی نماینده مشتری به مشاهده گزارش وضعیت خدمات دهی به سازمان، مدیریت کاربران پورتال، لیسانس نرم افزار، کد پشتیبانی، پیگیری موردها و درخواست های اعلام شده به شرکت توسط سایر کاربران و ….

خرید آنلاین خدمات

مشتریان میتوانند در صورت نیاز به دریافت هرگونه خدمات پشتیبانی مازاد بر تعهدات فی مابین، خدمات مورد نظر را از فروشگاه پورتال مشتریان بصورت آنلاین خریداری نمایند.

توسعه و بروزرسانی نرم‌افزارهای فراگستر

توسعه و بروزرسانی نرم‌افزارهای فراگستر

در این خدمت بنا به نیاز مشتری، نگارش جدید نرم‌افزارهای خریداری شده با هدف افزایش قابلیت های سیستم و یا رفع خطاهای احتمالی نرم افزار ارائه می‌گردد. پس از نصب نگارش جدید سیستم، کارشناسان پشتیبانی تا راه اندازی نهایی و پایداری این نگارش‌ها در کنار مشتری خواهند بود.

آموزشهای تکمیلی آکادمی فراگستر

خدمات بازآموزی و ارائه آموزشهای تکمیلی

اگر کاربران فعلی یا کاربران جدید سازمان شما، برای استفاده بهینه از نرم‌افزار (های) فراگستر نیاز به دریافت آموزشهای راهبری یا کاربری داشته باشند، می‌توانند از خدمات آموزشی بصورت حضوری و یاغیرحضوری استفاده کنند. برای این منظور میتوانید درخواست خود را از طریق پورتال مشتریان و یا تماس تلفنی با واحد پشتیبانی در میان بگذارید.

گواهینامه آموزشی آکادمی فراگستر

دسترسی به آکادمی فراگستر و دریافت گواهینامه آموزشی

اعطای دسترسی به سامانه آموزش الکترونیکی فراگستر تحت عنوان «آکادمی فراگستر» و امکان ثبت نام رایگان در دوره‌های الکترونیکی (آنلاین یا آفلاین) مرتبط با کاربری و راهبری نرم افزارهای خریداری شده، شرکت در آزمونهای ارزیابی و دریافت گواهینامه پایان دوره

اعزام کارشناس پشتیبانی

اعزام کارشناس مقیم

به منظور پوشش نیاز سازمان‌های بزرگ و یا سازمان‌هایی با شبکه وسیع، در صورت درخواست مشتری و همچنین تعهدات فی‌مابین، کارشناس مقیم در محل مشتری به عنوان HelpDesk و یا نیروی تخصصی، بصورت تمام وقت استقرار می‌یابد تا فرایند پیاده سازی، نگهداری و راهبری نرم‌افزار فراگستر تسهیل شود.

بازدید دوره ای و ارائه گزارش

انجام بازدیدهای دوره‌ای و ارائه گزارش ریسک‌ها

پس از پایان دوره استقرار و پیاده سازی سیستم و یا به تشخیص مدیر پروژه مشتری ممکن است نیاز باشد به کاربران سازمان مراجعه و از نحوه استفاده آنها از نرم افزار و مسائلی که با آن مواجه هستند؛ بازدید شود. همچنین ممکن است بازدید مذکور بدون درخواست کاربران صورت پذیرد تا ضمن شناسایی مسائلی که خود کاربران نیز از آنها بی‎اطلاع هستند نسبت به ارائه راهکار و یا رفع آنها اقدام شود.

طراحی فرمها و فرایندها

طراحی انواع گزارش‌ها، فرم‌ها و فرایندهای مورد نیاز کاربران

در این خدمت، می‌توانید بمنظور پاسخگویی به نیازهای خاص کسب و کارتان، از مشاوره و کمک متخصصان پشتیبانی فراگستر بهره ببرید.

تهیه نسخه پشتیبان نرم‌افزار

تهیه نسخ پشتیبان از اطلاعات سیستم

اطمینان از در دسترس بودن اطلاعات مندرج در پایگاه داده از مهمترین بخشهای کاری واحد خدمات پس از فروش است. در همین راستا با تدوین روش اجرایی مدون و براساس میزان کارکرد سیستمها، آموزشهای لازم در خصوص تهیه برنامه پشتیبان گیری از پایگاه داده و همچنین نحوه نگهداری کپی ها به مدیر سیستم سازمان مشتری ارائه خواهد شد.

مشاوره راهکارهای فرایندی

مشاوره‌ی تخصصی برای ارتقای کارایی نرم‌افزارها و بهبود فرایندها

فراگستر با استفاده از تجربه‌‌هایی که از پیاده‌سازی نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها در بیش از ۲۰۰۰ سازمان با ابعاد سازمانی متفاوت دارد و شناختی که از پیاده‌سازی راهکارهای فرایندی در صنایع مختلف کسب کرده است، از طریق این خدمت می‌تواند مشاوره‌های لازم را در جهت استفاده مناسب و بهینه از نرم‌افزارهای پیاده‌سازی شده و متناسب با نیازهای خاص سازمان مشتری ارائه نماید.

تاثیر نظرات کاربران

دریافت نقطه نظرات کاربران در جهت بهبود عملکرد نرم افزارها

واحد مراقبت ازمشتری با بکارگیری کارشناسان و متخصصان زبده، آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات مشتریان در جهت برآورده نمودن نیازهای مختلف آنان می باشد. همکاران ما در این واحد در تلاشند تا با بهینه‌سازی و ارتقای سطح کیفیت خدمات، رضایت هر چه بیشتر مشتریان راجلب نمایند.

نصب نرم‌افزار اتوماسیون اداری

آماده‌سازی زیرساخت و نصب نرم‌افزار

استقرار اتوماسیون اداری

نظارت بر استقرار و آموزش

پشتیبانی نرم‌افزار اتوماسیون اداری

خدمات پشتیبانی

کسب تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان

مهر تاییدی بر کیفیت خدمات پشتیبانی فراگستر

شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر موفق شده است با طراحی فرایندهای مبتنی بر مشتری مداری و برنامه‌ریزی‌های مستمر برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان، از سال ۹۳ بعنوان برترین شرکت فعال در حوزه نرم افزارهای اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها تندیس‌های این رویداد را به خود اختصاص دهد و در سال ۹۷ نیز در پنجمین سال حضورش موفق به کسب اولین تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)