زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی

پیشخوان الکترونیکی ارباب رجوع

در بسیاری از سازمانها هنوز دریافت نامه از ارباب رجوع بصورت سنتی و دریافت نسخه کاغذی نامه انجام میگیرد. این امر هزینه‌های زیادی را برای سازمان در زمینه ارسال، دسته‌بندی، ثبت نامه‌ها در نرم‌افزار توسط دبیرخانه و… را به همراه خواهد داشت. و از طرفی موجب اتلاف وقت و هزینه برای ارباب رجوع شده و صف‌های طولانی در تردد به سازمانها را ایجاد می‌کند.

به همین دلیل به موجب بخشنامه شماره ۱۵۳۸۵۸۸ که توسط سازمان اداری و استخدامی کشور در سال ۹۶ ابلاغ شد؛ تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور مکلفند نسبت به اجرای مفاد دستورالعمل «میز خدمت الکترونیکی» به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع اقدام کنند.

در این راستا فراگستر با ساز و کارها و راهکارهای پیشرفته و اتوماتیک، جهت تکریم ارباب رجوع و افزایش بهره‌وری سازمان، زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی یا بعبارتی پیشخوان الکترونیکی ارباب رجوع را راه‌اندازی نموده است.

بدینوسیله سازمان‌ها قادر خواهند بود تا با توسعه خدمات الکترونیکی خود، دامنه میز خدمت الکترونیک خویش را گسترش داده و با هوشمند نمودن فرآیندها و مدیریت بهتر سازمان، موجبات رضایت‌مندی مشتریان خود را فراهم سازند.

امکانات و قابلیتهای زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی

  • قابلیت ثبت نام و پیگیری از طریق شماره تلفن همراه
  • ثبت درخواست و ارجاع آن به واحدهای مخاطب در قالب فایلهای مختلف
  • امکان تبدیل ارجاع درخواست ارباب رجوع در سطح سازمان
  • اطلاع رسانی روند گردش درخواست‌های ثبت شده در پیشخوان به ارباب رجوع
  • تعریف واحد ثبت اختصاصی جهت نامه های دریافت شده توسط سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی
  • ارسال پیامک به ارباب رجوع در صورت تغییر وضعیت پیگرد نامه‌های دریافتی
  • تعریف دسترسی‌ها و امکان رصد فعالیتهای پیشخوان خدمت الکترونیکی توسط مدیریت سازمان

نمایی از زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی فراگستر

بازدید دوره ای و ارائه گزارش

تمامی سازمان‌ها و شرکت‌هایی که درخواست‌های ارباب رجوع را در قالب نامه دریافت می‌کنند و با ثبت آن در دبیرخانه، نامه را در نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر به گردش می‌اندازند، میتوانند از زیرسیستم پیشخوان الکترونیکی ارباب رجوع برای مکانیزه کردن عملیات دریافت و ثبت اطلاعات استفاده کنند.

تنظیم جلسه دمو و دریافت پیشنهاد قیمت

با تکمیل فرم زیر کارشناسان فراگستر جهت ارائه دموی نرم افزار با شما تماس خواهند گرفت. همچنین از طریق تلفن ۴۲۶۲۳-۰۲۱ داخلی ۱ در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷ و پنجشنبه ها از ساعت ۸ الی ۱۳ پاسخگوی شما خواهیم بود.

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)