زیرسیستم پیشخوان الکترونیکی ارباب رجوع

میز خدمت الکترونیکی

سازمان‌های دولتی و خصوصی در جهت کاهش هزینه‌ها و سرعت بخشیدن به گردش اطلاعات و امکان پاسخگویی سریعتر، نیازمند راه اندازی زیرساختی به منظور برقراری ارتباط و تعامل با مراجعین، مشتریان و ذینفعان خود می‌باشند.

در همین این راستا این امکان مهیا می‌باشد تا به جهت تکریم ارباب رجوع و افزایش بهره‌وری سازمان، از زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی یا به عبارتی پیشخوان خدمات الکترونیکی ارباب رجوع در اتوماسیون کسب و کار فراگستر استفاده گردد.

سازمان‌ها قادر خواهندبود تا با توسعه خدمات الکترونیکی خود بصورت ۲۴ ساعته و در طول شبانه روز، دامنه ارائه خدمت خویش را گسترش داده و با هوشمند نمودن فرآیندها و مدیریت بهتر سازمان، موجبات رضایت‌مندی مشتریان و ذینفعان را فراهم سازند.

زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی به سازمان شما کمک می‌کند تا مشتریان و ذینفعان سازمان از طریق پورتال سایت سازمانی، برای ارسال مکاتبات و فرم‌های اطلاعاتی سازمانی که توسط سازمان منتشر می‌گردد اقدام نمایند و همچنین برای پیگیری تا حصول نتیجه نیز نیازی به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با سازمان را نداشته‌باشند.

زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی در اتوماسیون کسب و کار فراگستر

امکانات زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی در اتوماسیون کسب و کار فراگستر

ثبت انواع درخواست ها و ارسال مستندات

مشتریان یا مراجعین سازمان می‌توانند با ثبت نام از طریق شماره تلفن همراه خود نسبت به ثبت درخواست‌های خود و ارسال آن به واحدهای تعریف شده‌ی سازمان از طریق میز خدمت الکترونیکی اقدام نمایند. درخواست‌ها بصورت اتوماتیک به کارتابل واحد مربوطه ارجاع خواهند شد. علاوه بر امکان ارسال مکاتبات امکان تکمیل و ارسال درخواست‌ها در قالب‌های فرم‌های سازمانی نیز در این سیستم مهیا می‌باشد. از نمونه فرم‌های دریافت اطلاعات در این زیر سیستم می‌توان به:

  1. تکمیل و ارسال انواع فرم‌های تخصصی حوزه بازرگانی و فروش
  2. تکمیل و ارسال انواع فرم‌های تخصصی حوزه منابع انسانی
  3. تکمیل و ارسال فرم‌های نظام پیشنهادات
  4. تکمیل و ارسال فرم‌های آگهی‌های سازمانی
  5. تکمیل و ارسال فرم‌های حوزه دانشگاه‌ها و مراکز علمی
  6. و…
ثبت انواع درخواست ها و ارسال مستندات
پیگیری درخواست ها از طریق میز خدمت

پیگیری درخواست ها از طریق میز خدمت

کاربران میز خدمت الکترونیکی سازمان با ورود به این سیستم علاوه بر دسترسی به فهرست درخواست‌های قبلی خود، از وضعیت و نتیجه هر کدام از آنها مطلع و امکان دریافت پاسخ نامه خود را از طریق میز خدمت بدون نیاز به مراجعه حضوری به سازمان را خواهند داشت.

ارتباط با سامانه فرم ساز فراگستر

سازمان‌ها علاوه بر امکان دریافت مکاتبات از سمت زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی و پاسخگویی الکترونیکی به مراجعین سازمان، امکان طراحی و فعال‌سازی انواع فرم‌های متنوع سازمانی را نیز در این سیستم خواهند داشت. طراحی فرم‌ها به واسطه استفاده از سیستم فرم‌ساز فراگستر بسیار ساده، سریع ولی در عین حال کارا و حرفه‌ای می‌باشد. فرم‌های طراحی شده قابلیت اتصال به سایر سیستم‌های نرم‌افزار سازمانی را خواهند داشت.

ارتباط با سامانه فرم ساز فراگستر
ارتباط با سامانه مدیریت جریان کار (BPMS) فراگستر

ارتباط با سامانه مدیریت جریان کار (BPMS) فراگستر

این امکان در زیر سیستم میز خدمت الکترونیکی در اختیار سازمان‌های بهره‌بردار می‌باشد تا در صورت مکانیزاسیون فرایندها در BPMS فراگستر، آن دسته از فرایندهای حوزه کسب و کار خود را که در نظر دارند آغاز و ایجاد آن‌ها از سمت مراجعین و مشتریان بیرونی سازمان باشد، در میز خدمت الکترونیکی تعبیه نمایند.

ارتباط با کارتابل اتوماسیون فراگستر

کارتابل اتوماسیون کسب و کار فراگستر به عنوان BackOffice سازمان، یک بستر واحد یکپارچه جهت دریافت درخواست‌ها و فرم‌های اطلاعاتی از سمت زیر سیستم میز خدمت الکترونیکی بوده و گردش و در نهایت پاسخگویی و بایگانی درخواست‌ها در این محیط کاری یکپارچه انجام خواهد شد.

ارتباط با کارتابل اتوماسیون فراگستر
اطلاع رسانی گردش فرم ها بصورت پیامکی و ایمیلی

اطلاع رسانی گردش فرم ها بصورت پیامکی و ایمیلی

مراجعین، ذینفعان یا مشتریان سازمان پس از ثبت درخواست‌های خود در میز خدمت الکترونیکی سازمان دیگر نیاز به مراجعه حضوری و استعلام از آخرین وضعیت درخواست خود نخواهندداشت. گردش و آخرین وضعیت درخواست‌ها بصورت مرتب به ایشان از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

راهنمای کامل خدمات و امکان نظر سنجی

راهنمای خدمات می‌تواند شامل اطلاعاتی از فلوچارت ارائه خدمت، قوانین و مقررات، زمان میانگین و هزینه ارائه خدمات باشد و مراجعین می‌توانند در انتهای دریافت خدمت در نظر سنجی الکترونیکی جهت سنجش میزان رضایت از ارائه خدمات شرکت نمایند.

راهنمای کامل خدمات و امکان نظر سنجی
4.8/5 - (6 امتیاز)
۴۲۶۲۳ (۰۲۱)