زیرسیستم تاییدهای نامحدود و چند امضایی

زیرسیستم چند امضایی به شما کمک میکند به راحتی قراردادها و یا صورتجلسه هایتان را با امکان تعریف نامحدود تاییدها و امضاها
بصورت امن تر و سریعتر در سازمان به گردش درآورید.

زیرسیستم چند امضایی اتوماسیون اداری

زیرسیستم چند امضایی چه کاربردی دارد؟

در سازمانها علاوه بر مکاتبات وارده یا صادره و همچنین مکاتبات فی مابین اعضا سازمان اطلاعاتی دیگری نیز در گردش هستند که پیشنیاز امکان گردش آنها، لزوم وجود امکانی جهت تعریف نامحدودی از تاییدات و امضاها در مسیر گردش میباشد.

بعنوان مثال تصور کنید میخواهیم یک صورتجلسه را در بستر اتوماسیون سازمان به گردش درآوریم و صورتجلسه بین حاضرین در جلسه به گردش در آمده و امضا شود.

یا اینکه تصور کنید، میخواهید یک قرارداد یا تفاهم نامه ای را در سیستم بین افراد مختلف به جریان بیندازیم و ایشان حسب تعریف جایگاه سازمانی و اولویت نسبت به درج نظر، یا تایید و یا امضا خود بر روی آن اقدام نمایند، بسیار خوب نیاز واضح است و اما روش اجرای آن…

۰۲۱-۴۲۶۲۳ داخلی ۱

روش‌های اجرای چند امضایی در اتوماسیون کسب و کار فراگستر

۱- اخذ نامحدود تایید و یا امضا از کاربران در هنگام گردش اسناد

بوسیله این قابلیت میتوانید برای مستنداتی مانند صورتجلسه قالب را با امضا نامحدود (از آنجایی که تعداد حاضرین در جلسه متغییر بوده و ما نمیخواهیم قالب های تکراری تعریف کنیم) تعریف و مسیر اخذ تاییدات و امضاها را تعیین نمایید.

اخذ نامحدود تایید یا امضا
مسیر و الگوی امضا کاربران

۲- تعریف مسیر و الگوی پیش فرض اخذ تاییدات و امضاهای کاربرها در قالب سند

علاوه بر امکان اخذ نامحدود امضا از کاربران، مسیر و الگوی اخذ تاییدات و امضاهای کاربران نیز قابل تعریف است و سیستم بر اساس آن الگو نسبت به اخذ و درج تاییدات و امضاها، مستندات را به گردش درمی‌آورد.

بوسیله این قابلیت به راحتی میتوانید یک قالب فرضا تحت عنوان “روکش قرارداد” در سیستم تعریف کنید و تعیین نمایید که فرضا این قالب ۷ ایستگاه جهت تایید و امضا دارد که ۳ تای اول آن جهت اخذ تاییدات کاربران مشخص شده باشد و ۴ تای بعدی جهت امضا است.

برخی از امکانات زیرسیستم چند امضایی

تاییدات و چند امضایی

امکان تعریف نامحدود محل درج تاییدات و درج امضا در قالب های مکاتبات

زیرسیستم چند امضایی اتوماسیون اداری

امکان تعریف مسیر اخذ تاییدات و امضاها و انتساب آنها به قالب های مکاتبات

تعریف اولویت امضا

امکان تعریف اولویت یا الزام جهت اخذ تاییدات و امضاها از کاربران

swap بین کاربران اتوماسیون

امکان تعریف جابجایی (swap) در هنگام اخذ تاییدات و امضاها بین کاربران

امضا نامحدود توافقنامه

امکان تعریف، پیش نمایش و چاپ قالب های مکاتبات با تعداد نامحدود تایید و امضا

درج امضا از طرف کاربران دیگر

امکان درج امضا از طرف کاربران دیگر در مسیر گردش مکاتبات دارای چند امضا

گامی تازه بسوی اتوماسیون کسب و کار

هدف از اجرای پروژه‌های اتوماسیون در سازمان‌های بزرگ و کوچک، به جریان انداختن و بهبود فرایندهای سازمانی در بستر فناوری می‌باشد. تا امروز با ذکر نام اتوماسیون (اتوماسیون اداری) ذهن بیشتر معطوف فرایندهای حوزه مکاتبات و گردش فرم‌های سازمان بوده که البته درست هم هست. ولی امروز ما با مفهوم عام‌تری نسبت به پیش زمینه ذهنی‌مان در نقطه تلاقی دنیا فناوری و تجارت یا خدمات مواجه هستیم. مفهومی که امروز تحت عنوان Business Automation یا اتوماسیون کسب و کار از آن نام برده میشود.

در این مفهوم هیچ محدودیتی در خصوص اجرا و به جریان انداختن فرایندها و بهبود مستمر آنها وجود نداشته و نیاز سازمانی در خصوص گردش تمامی فرایندهایشان (اعم از مکاتبات، فرم‌ها، دانش سازمانی، مدیاها یا رسانه‌های سازمان، ارائه خدمات درون یا برون سازمانی، دریافت و گردش اطلاعات از سایر سیستم‌های اطلاعاتی، اطلاع رسانی در قالب‌های مختلف مانند درج رویدادها در انواع تقویم‌های الکترونیکی، پیامک و…) در بستر یک سازمان مکانیزه با ابزار Business Automation یا اتوماسیون کسب و کار پاسخ داده خواهد شد.

زیرسیستم تاییدهای نامحدود و چند امضایی یک بخش از اتوماسیون کسب و کار فراگستر است که میتواند به سازمانها جهت به جریان انداختن امور مرتبط با جریان‌های روزمره یک سازمان پویا همراهی کند.

تنظیم جلسه دمو و دریافت پیشنهاد قیمت

با تکمیل فرم زیر کارشناسان فراگستر جهت ارائه دموی نرم افزار با شما تماس خواهند گرفت. همچنین از طریق تلفن ۴۲۶۲۳-۰۲۱ داخلی ۱ در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷ و پنجشنبه ها از ساعت ۸ الی ۱۳ پاسخگوی شما خواهیم بود.

guest
ایمیل شما منتشر نخواهد شد
۲ پیام ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده تمام پیام ها
۴۲۶۲۳ (۰۲۱)