زیرسیستم

تاییدهای نامحدود و چند امضایی

در سازمانها علاوه بر مکاتبات وارده یا صادره و همچنین مکاتبات فی مابین اعضای، سازمان اطلاعات دیگری نیز در گردش هستند که پیش‌نیاز امکان گردش آنها، لزوم وجود امکانی جهت تعریف نامحدودی از تاییدات و امضاها در مسیر گردش می‌باشد.

بعنوان مثال تصور کنید می‌خواهید یک صورتجلسه را در بستر اتوماسیون سازمان به گردش درآورید و صورتجلسه بین حاضرین در جلسه به گردش در آمده و امضا شود.

یا اینکه تصور کنید، می‌خواهید یک قرارداد یا تفاهم نامه ای را در سیستم بین افراد مختلف به جریان بیندازید و ایشان حسب تعریف جایگاه سازمانی و اولویت نسبت به درج نظر، یا تایید و یا امضای خود بر روی آن اقدام نمایند، بسیار خوب نیاز واضح است و اما روش اجرای آن

زیرسیستم چند امضایی به شما کمک می‌کند به راحتی قراردادها و یا صورتجلسه هایتان را با امکان تعریف نامحدود تاییدها و امضاها بصورت امن تر و سریعتر در سازمان به گردش درآورید.

زیرسیستم چند امضایی اتوماسیون اداری

روش‌های اجرای چند امضایی در اتوماسیون کسب و کار فراگستر

۱- اخذ نامحدود تایید و یا امضا از کاربران در هنگام گردش اسناد

بوسیله این قابلیت میتوانید برای مستنداتی مانند صورتجلسه قالب را با امضا نامحدود (از آنجایی که تعداد حاضرین در جلسه متغییر بوده و ما نمیخواهیم قالب های تکراری تعریف کنیم) تعریف و مسیر اخذ تاییدات و امضاها را تعیین نمایید.

اخذ نامحدود تایید یا امضا
مسیر و الگوی امضا کاربران

۲- تعریف مسیر و الگوی پیش فرض اخذ تاییدات و امضاهای کاربرها در قالب سند

علاوه بر امکان اخذ نامحدود امضا از کاربران، مسیر و الگوی اخذ تاییدات و امضاهای کاربران نیز قابل تعریف است و سیستم بر اساس آن الگو نسبت به اخذ و درج تاییدات و امضاها، مستندات را به گردش درمی‌آورد.

بوسیله این قابلیت به راحتی میتوانید یک قالب فرضا تحت عنوان “روکش قرارداد” در سیستم تعریف کنید و تعیین نمایید که فرضا این قالب ۷ ایستگاه جهت تایید و امضا دارد که ۳ تای اول آن جهت اخذ تاییدات کاربران مشخص شده باشد و ۴ تای بعدی جهت امضا است.

مهمترین امکانات زیرسیستم چند امضایی

امضا نامحدود اتوماسیون اداری

امکان تعریف نامحدود محل درج تاییدات و درج امضا در قالب های مکاتبات

قالب نامه چند امضایی

امکان تعریف مسیر اخذ تاییدات و امضاها و انتساب آنها به قالب های مکاتبات

تنظیم مسیر امضا اتوماسیون

امکان تعریف اولویت یا الزام جهت اخذ تاییدات و امضاها از کاربران

قابلیت چند امضایی اتوماسیون

امکان تعریف جابجایی (swap) در هنگام اخذ تاییدات و امضاها بین کاربران

چند امضایی قرارداد

امکان تعریف، پیش نمایش و چاپ قالب های مکاتبات با تعداد نامحدود تایید و امضا

قابلیت چند امضایی

امکان درج امضا از طرف کاربران دیگر در مسیر گردش مکاتبات دارای چند امضا

در کمتر از ۲۰ دقیقه، دمو ببینید

با تکمیل این فرم، درحداقل ۲۰ دقیقه، دموی اتوماسیون فراگستر را به شما نشان می‌دهیم.

و یا با شماره ۴۲۶۲۳-۰۲۱ تماس بگیرید

و یا عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۷۳۴۲۲۳۳۴۴ پیامک کنید.

گامی تازه بسوی اتوماسیون کسب و کار

هدف از اجرای پروژه‌های اتوماسیون در سازمان‌های بزرگ و کوچک، به جریان انداختن و بهبود فرایندهای سازمانی در بستر فناوری می‌باشد. تا امروز با ذکر نام اتوماسیون (اتوماسیون اداری) ذهن، بیشتر معطوف فرایندهای حوزه مکاتبات و گردش فرم‌های سازمان بوده که البته درست هم هست. ولی امروز ما با مفهوم عام‌تری نسبت به پیش زمینه ذهنی‌مان در نقطه تلاقی دنیای فناوری و تجارت یا خدمات مواجه هستیم. مفهومی که امروز تحت عنوان Business Automation یا اتوماسیون کسب و کار از آن نام برده می‌شود.

در این مفهوم هیچ محدودیتی در خصوص اجرا و به جریان انداختن فرایندها و بهبود مستمر آنها وجود نداشته و نیاز سازمانی در خصوص گردش تمامی فرایندهایشان (اعم از مکاتبات، فرم‌ها، دانش سازمانی، مدیاها یا رسانه‌های سازمان، ارائه خدمات درون یا برون سازمانی، دریافت و گردش اطلاعات از سایر سیستم‌های اطلاعاتی، اطلاع رسانی در قالب‌های مختلف مانند درج رویدادها در انواع تقویم‌های الکترونیکی، پیامک و…) در بستر یک سازمان مکانیزه با ابزار Business Automation یا اتوماسیون کسب و کار پاسخ داده خواهد شد.

زیرسیستم تاییدهای نامحدود و چند امضایی یک بخش از اتوماسیون کسب و کار فراگستر است که می‌تواند به سازمانها جهت به جریان انداختن امور مرتبط با جریان‌های روزمره یک سازمان پویا همراهی کند.

زیرسیستم های اتوماسیون کسب وکار فراگستر

Subscribe
Notify of
guest
ایمیل شما منتشر نخواهد شد
۲ پیام ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام پیام ها
گودرزی
گودرزی
۱ سال قبل

لطفا در مورد امنیت این امضاء توضیح می‌دهید

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  گودرزی
۱ سال قبل

سلام بر شما
بخاطر الزامات امنیتی و قانونی، از سمت سامانه فراگستر این موضوع تضمین شده که امضا کردن و امضای یک نامه فقط توسط فردی که لاگین کرده اتفاق می افتد و شخص دیگری اجازه ی امضا کردن یا جاگزین کردن امضا پایین نامه را ندارد. مگر این که در شرایطی فردی جانشین باشد و از طرف دیگری نامه را امضا کند. کنترل این محدودیت ها هم به شکل‌های مختلف انجام می‌شود. هم بحث مجوز و authorization هست و هم طراحی سیستم که مثلا فرد اجازه امضای نامه صادره ندارد. بنابراین از لحاظ امنیتی امضا کردن امن هست مگر این که فرد نام کاربری و رمز خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهد. این امکان این رو هم در سامانه داریم که کاربر تنها با استفاده از توکن های سخت افزاری بتواند امضا انجام دهد که یک لایه امنیتی دیگری را برای امضا اضافه میکند.

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)