کدussd در اتوماسیون فراگستر

امکان رهگیری مکاتبات و فرآیندها با کد USSD

در اتوماسیون کسب و کار و مدیریت فرآیندهای فراگستر

امروزه تلفن همراه یکی از اجزای جدایی ناپذیر زندگی همه ما شده است. یکی از امکاناتی که در خدمات الکترونیک در اختیار ما قرار داده شده استفاده از کدهای ussd بر روی تلفن همراه است که از این طریق فاصله مراجعین و مشتریان تا سازمان بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی گوشی تلفن همراه، فقط با شماره گیری چند عدد و  *…# کم ،آسان و در دسترس شده است.

در اتوماسیون کسب و کار فراگستر در راستای افزایش رضایتمندی و تکریم بیشتر ارباب رجوع، سرویس شماره‌گیری کد USSD «امکان رهگیری مکاتبات،درخواست‌ها، فرآیندها و پاسخگویی سریع، راحت، امن و دردسترس بودن را برای مراجعین حضوری سازمان یا اشخاصی که از طریق میز خدمت الکترونیکی درخواست خود را در اتوماسیون ثبت کرده‌اند فراهم کرده است.

مزایا و کاربردهای فعال سازی کد USSD در سازمان چیست؟

پاسخگوی ۷*۲۴ سازمان به مراجعین و مشتریان خود

آفلاین بودن تمامی مراحل و عدم نیاز به اینترنت و ارسال به جهت پیگری مکاتبات

رایگان بودن این سرویس برای مراجعین

عدم نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزار و یا تغییر در تنظیمات تلفن همراه مراجعین

ضریب بسیار بالای امنیتی به دلیل استفاده از فضای صوت

کاهش سفرهای درون شهری و افزایش خدمات الکترونیک

بهره‌مند‌شدن از خدمات، حتی در صورت استفاده از ساده‌ترین تلفن‌های همراه

۰۲۱-۴۲۶۲۳ داخلی ۱

کدussd در اتوماسیون فراگستر

سرویس USSD در اتوماسیون کسب و کار فراگستر

مراجعه کنندگان سازمان، پس از دریافت کد استعلام مکاتبات ثبت شده در دبیرخانه یا گیشه میز خدمات الکترونیک که در اختیار ایشان قرار می‌گیرد (بصورت چاپ فیش یا ارسال پیامک) قادر خواهند بود جهت استعلام درخواست‌ها و مکاتباتشان بدون نیاز به مراجعه حضوری به سازمان یا حتی استفاده از سامانه رهگیری مکاتبات در بستر اینترنت، صرفا با شماره گیری کد USSD سازمان و ورود به سرویس پاسخگویی اداری، بصورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته از گردش نامه‌ها و پاسخگویی سازمان در خصوص درخواست‌ها و مکاتباتشان مطلع گردند.

تنظیم جلسه دمو و دریافت پیشنهاد قیمت

با تکمیل فرم زیر کارشناسان فراگستر جهت ارائه دموی نرم افزار با شما تماس خواهند گرفت. همچنین از طریق تلفن ۴۲۶۲۳-۰۲۱ داخلی ۱ در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷ و پنجشنبه ها از ساعت ۸ الی ۱۳ پاسخگوی شما خواهیم بود.

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)