سامانه رهگیری مکاتبات اداری

به منظور ارتقای سلامت و شفافیت اداری، تسهیل، تسریع، یکپارچه سازی و استنادپذیری الکترونیکی مکاتبات، رهگیری و پیگیری مکاتبات بین سازمانی و با هدف کاهش مراجعات حضوری مشتریان و ارباب رجوع به سازمان‌ها و شرکت‌ها، قابلیت‌های معرفی شده در ذیل، در نرم‌افزار اتوماسیون کسب و کار فراگستر قابل ارائه و بهره‌برداری می‌باشد.

درخواست دمو

بعد از تکمیل این فرم برای هماهنگی دموی کامل اتوماسیون اداری با شما تماس می‌گیریم.

رهگیری مکاتبات اداری

با فعال کردن سامانه رهگیری مکاتبات اتوماسیون اداری فراگستر، مشتریان و ارباب رجوع سازمان می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به سازمان، با در اختیار داشتن شماره نامه و کد استعلامی که هنگام ثبت نامه از دبیرخانه سازمان مقصد دریافت کرده‌اند، وارد سامانه رهگیری شوند و وضعیت مکاتبات خود را پیگیری نمایند. در این حالت افراد می‌توانند اطلاعات، یادداشت‌ها و جوابیه‌ی نامه که توسط کارشناسان آن سازمان نوشته شده است را نیز مشاهده کنند.

احراز اصالت فیزیکی نامه با QR Code

احراز اصالت فیزیکی نامه با QR Code

سامانه احراز اصالت فیزیکی نامه با استفاده از QR Code هوشمند به سازمان‌هایی که ارباب رجوع زیادی دارند و نامه‌های زیادی را به مقاصد مختلف ارسال می‌کنند کمک می‌کند، تا سازمان های دریافت کننده مکاتبات، بدون نیاز به استعلام تلفنی یا حضوری یا استعلام به روش‌های سنتی دیگر، نسبت به صحت اصالت نامه‌ی صادر شده اطمینان حاصل نمایند.
در سیستم اتوماسیون اداری فراگستر، زیرسیستم احراز اصالت فیزیکی نامه با QR code به سازمان‌ها در افزایش امنیت، صرفه جویی در زمان و اطمینان از اصالت نسخه فیزیکی نامه در سازمان مقصد کمک قابل توجهی می‌کند.

  1. ایجاد کد QR code: ابتدا در سازمان مبدا، اطلاعات مربوط به اصالت نامه در قالب یک QR code ایجاد می‌شود.
  2. چاپ کد QR Code: پس از ایجاد کد  QR code، در محل مناسبی روی نامه (در بالا یا پایین نامه) چاپ می‌شود.
  3. خواندن کد QR Code: کاربر سازمان دریافت کننده‌ی نامه (سازمان مقصد) می‌تواند از طریق موبایل نسبت به اسکن QR Code مندرج در نامه اقدام نماید. کاربر با اسکن این QR Code به سامانه احراز اصالت فیزیکی نامه سازمان ایجاد کننده نامه (سازمان مبدا) منتقل خواهد شد.
  4. تأیید اصالت نامه: پس از خواندن کد QR code، در سامانه احراز اصالت فیزیکی نامه، با ورود شماره تلفن همراه و دریافت کد یکبار مصرف (OTP) امکان دسترسی به اصل نامه و مطابقت با آن برای کاربر (سازمان مقصد) امکان‌پذیر خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید
۴۲۶۲۳ (۰۲۱)