• کتاب مدلسازی فرایندها

معجزه ای در مدیریت سازمان

bpms-bullet آیا شما هم تاکنون بخشنامه دولت مبنی بر لزوم ایجاد دولت الکترونیک را دریافت کرده اید؟

bpms-bullet آیا در همین راستا دوست دارید فرآیندهای سازمان خود را بصورت مدرن مکانیزه کنید؟

bpms-bullet آیا می خواهید در طی اجرای فرآیندها، در هر زمان هر تغییری را خودتان سریع اعمال کنید؟

bpms-bullet آیا دوست دارید مهمترین تصمیمات سازمانی را بر اساس “گزارشات در لحظه” بگیرید؟

پاسخ تمام سوالات بالا، BPMS واقعی است!

BPMS  واقعی چیست؟

BPMS فناوری جدیدی است که دنیای تولید نرم افزار و مدیریت اطلاعات را دگرگون کرده است بطوریکه تقریباً تمام شرکت­ها و سازمان­های برتر دنیا از BPMS استفاده می‌­نمایند.

سیستم مدیریت فرایندهای فراگستر (BPMS) قابلیت خودکارسازی و مکانیزه کردن فرایندها و الکترونیک نمودن سرویس‌ها و خدمات سازمان را با حداقل برنامه نویسی خواهد داشت. همچنین امکان فراخوانی و درج اطلاعات (یکپارچه سازی) از سایر نرم‌افزارهای سازمانی مانند نرم‌افزار اتوماسیون اداری از طریق BPMS ایجاد خواهد شد.

پشتیبانی از زبان مدلسازی BPMN2 و قابلیت Versioning و متعاقباً امکان اعمال تغییرات موردنظر بر روی فرایندها از دیگر معیارهای یک سیستم BPMS واقعی بشمار می­رود.

البته اجرای موفق پروژه‌هایی از قبیل BPMS مستلزم دو پیش نیاز اساسی است.

پیش نیاز اول مربوط به در اختیار داشتن سیستمی مناسب و با کیفیت است و دومی که از اهمیت بیشتری برخوردار است دارا بودن تجربه و دانش اجرا، پیاده سازی و آموزش اینگونه سیستم­هاست که شرکت فراگستر با داشتن تجربیات موفق پیاده سازی BPMS در بیش از 500 سازمان و پیاده سازی و اجرای بیش از 1500 فرایند از این بعد نیز فوق العاده است.

فراگستر در یک نگاه
مدیریت سازمان با BPMS

BPMS فراگستر چگونه کار می کند؟

در BPMS ابتدا مدل فرآیند بر اساس زبان BPMN 2.0 ترسیم می شود. سپس مدل داده ای و فیلدهای مورد نیاز در فرم ها طراحی می شوند. همچنین امکان فراخوانی از سایر نرم افزارهای موجود در سازمان نیز به سادگی وجود دارد. در مرحله سوم بر اساس فیلدهای ایجاد شده در مرحله قبل، فرم های مورد نظر را با Drag & Drop و در کمترین زمان ممکن طراحی می نماییم. قوانین تجاری یا Business Rules در مرحله چهارم و با Drag & Drop مشخص می شوند. تاهمین مرحله فرآیند قابل اجراست. پس از اجرای فرآیند، می توانید مشخص کنید که هر فعالیت را چه کسی انجام دهد. درمرحله 6 یکپارچگی و همکاری بین فرآیندها اتفاق افتاده و سپس فرآیند از محیط آزمایشگاهی قابل انتشار در محیط واقعی خواهد بود.

BPMS فراگستر چگونه کار می کند؟

چگونه فرآیندها را بسازیم؟

 

چگونه فرآیندها را اجرا کنیم؟

می خواهید دموی نرم افزار را ببینید؟

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی فرآیند تصمیم گیری و انتخاب نرم افزار مناسب سازمانتان راهنمایی کنند

پس از تکمیل فرم برای شما ایمیلی ارسال می شود.

لطفا صبر کنید
قابلیت های سیستم

قابلیت های سیستم

در این قسمت سعی خواهیم کرد با اشاره به کارکرد و قابلیت های نرم افزارBPMS شما را با ماهیت و فواید استفاده از آن آشنا کنیم. بدین معنی که این نرم افزار کدام نیازها و کمبودهای سازمان شما را برطرف می کند.

ادامه

مزایای BPMS فراگستر

مزایای BPMS فراگستر

در این بخش قصد داریم خلاصه وار به مرور مزایا و برتری های نرم افزار BPMS فراگستر در مقایسه با سایر نرم افزارهای موجود در بازار بپردازیم تا به شما در انتخاب بهترین نرم افزارکمک کرده باشیم.

ادامه

نمونه فرآیندهای اجرا شده

نمونه فرآیندهای اجرا شده

تغییراتی که در دو دهه اخیر بواسطه ظهور فناوری اطلاعات بوجود آمده آنقدر بزرگ بوده که نحوه مدیریت سازمان ها را به روشهای قدیم غیرممکن کرده است. در اینجا برخی از فرآیندهای سازمانی متداول را با بیانی شیوا توضیح می دهیم.

ادامه

تکنولوژی های مهم در BPMS

تکنولوژی های مهم در BPMS

ما میدانیم که شما دوست دارید بعنوان یک مشتری نرم افزار BPMS ، خودتان فرایندهایتان را بسازید و مدیریت کنید. پس خوب است بدانید که فرایندهایتان با چه فناوریها و استانداردهایی سروکار دارند.

ادامه

امنیت BPMS

امنیت BPMS

اولویت اول ما در تولید نرم افزار BPMS فراگستر، امنیت می باشد. از همین رو شرکت فراگستر اصول امنیتی خود را بر پایه ای محکم بنا نهاده است. درباره استانداردها و معیارهای هشتگانه امنیتی ما بیشتر بخوانید.

ادامه

معیارهای ارزیابی یک BPMS واقعی

معیارهای ارزیابی یک BPMS واقعی

در این بخش به شما خواهیم گفت که چطور تنها با بررسی چند شاخص اصلی ارزیابی، به تنهایی می توانید نرم افزارهای BPMS مطرح موجود در کشور را بررسی نموده و بهترین آنها را برای سازمان خود انتخاب کنید.

ادامه

آخرین مقالات BPMS

فراگستر بنیانگذار اولین آکادمی BPM ایران

شرکت پژوهشی مهندسی فراگستر بعد از کسب تجربیات موفق در زمینه برگزاری سمینارها و وبینارهای BPMS اقدام به تاسیس آکادمی BPM با هدف افزایش و ارتقای سطح عملکرد سازمان ها و شرکت ها نموده است. بیش از 600 نفر تا به امروز دارای مدارک معتبر از این آکادمی می باشند. خدمات آکادمی BPM فراگستر شامل موارد زیر می باشد:

تلگرام فراگستر