اتوماسیون اداری و فرآیندهای فراگستر محصول برگزیده

اتوماسیون‌اداری‌ و فرآیندهای فراگستر،محصول برگزیده همایش ملی فناوری‌اطلاعات

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر در پنجمین همایش ملی فناوری اطلاعات مفتخر به کسب عنوان «محصول برگزیده» شد.

 
پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه و گسترش علم و دانش در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات و تقدیر از دستاوردهای برتر در حوزه کاربست فناوری اطلاعات در کشور برگزار گردید. این همایش توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران و وزارت علوم تحقیقات و فناوری اطلاعات در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین‌المللی برج میلاد برگزار گردید.

یکی از محورهای اصلی این همایش که به صورت سالانه برگزار می‌شود اهدای جایزه فناوری اطلاعات برتر (فاب) به محصولات برگزیده این حوزه می‌باشد.
بنا بر گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» از میان تمامی محصولات ارسالی از سراسر کشور به دبیرخانه همایش و پس از انجام مصاحبه ها و ارزیابی‌های دقیق از کلیه محصولات و شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، در نهایت ۱۵ محصول به عنوان محصول برگزیده انتخاب و شایسته تقدیر، ارزیابی شدند.
در این میان شرکت فراگستر مفتخر به کسب عنوان محصول برگزیده و دریافت لوح تقدیر از پنجمین جایزه فناوری اطلاعات برتر (فاب) شد. گفتنیست شرکت فراگستر تنها شرکت فعال در حوزه تولید اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار بود که در بین تمامی شرکت ها و مجموعه های فعال در این حوزه؛ در این همایش ملی مورد تقدیر قرار گرفت.
اتوماسیون اداری فراگستر محصول برگزیده

همچنین در نمایشگاه جانبی این همایش، فراگستر با حضور فعال خود آخرین دستاوردهای نسخه جدید نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای خود را برای علاقمندان و بازدیدکنندگان ارائه نمود. 

 

گزارش تصویری این همایش در ویدئوی زیر قابل مشاهده است.

انتهای خبر/*

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: