حمایت از مصرف کنندگان

اعطای چهارمین گواهینامه و تندیس ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به فراگستر

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید‌کنندگان هفدهمین همایش بنگاه‌های اقتصادی فعال و برتر کشور را در نهم اسفند ماه سال ۱۳۹۶ برگزار کرد. طی این همایش که با حضور ریاست سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، وزیر محترم صنعت معدن و تجارت و معاون اول مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر از میان ۸۰۰ شرکت‌کننده موفق به کسب گواهینامه ملی و تندیس نقره ای حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد. 

از بین شرکت کنندگان تنها ۲۸ شرکت برگزیده تندیس طلایی، ۲۵ بنگاه برگزیده تندیس نقره‌ای و ۹ بنگاه تندیس برنزی خواهند داشت.

فراگستر پس از بررسی‌های کارشناسان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و ارائه مدارک، توانست برای چهارمین سال پیاپی در ردیف شرکت‌های برتر حامی حقوق مصرف کننده قرار بگیرد. این همایش به منظور تقدیر و اعطای گواهینامه ملی و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان به بنگاه‌های منتخب و قدردانی از عملکرد آنها در جهت ارتقا کیفیت کالا و خدمات آنها همه ساله در این تاریخ برگزار می‌شود.

اقدامات فراگستر جهت کسب گواهینامه ملی و تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان

شرکت فراگستر با فعالیت در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای یکپارچه سازمانی، طی سالهای گذشته با پیاده‌سازی مدیریت فرایندها نقش بسزایی در افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه سازمان‌ها داشته است.

فراگستر مشتری مداری و اکرام ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار داده که نمونه بارزی از آن میتوان به راه‌اندازی پورتال مشتریان و آکادمی فراگستر اشاره کرد. همچنین همکاری با سازمانهای بزرگی مانند بانک ملی، بیمه ما، خانه کارگر و… مهر تاییدی بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط فراگستر میباشد.

این موفقیت بزرگ را که نتیجه تلاش همه‌ی همکاران عزیز است، به تمامی اعضای خانواده بزرگ فراگستر که همواره تلاش خود را برای خلق مشتریانی وفادار به مجموعه بکار میگیرند، تبریک می‌گوییم.

 

تندیس حمایت از مصرف کنندگان
تندیس نقره ای حمایت از مصرف کنندگان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: